Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Joker filmi gizli saklı polis eşliğinde gösterime girecek

  • Yaşam
  • 03 Ekim 2019
  • Joker filmi gizli saklı polis eşliğinde gösterime girecek için yorumlar kapalı
  • 989 KEZ OKUNDU
Joker filmi gizli saklı polis eşliğinde gösterime girecek

Warner Bros’un merakla beklenen filmi Joker’in gösterimlerinde gerçekleşebilecek potansiyel hücum riskine rağmen beyaz perde salonlarında polis sayısı artırıldı.

Bu hafta içinde New York Polis Teşkilatı asayiş amiri Rodney Harrison, başrolünde yıldız oyuncu Joaquin Phoenix’in yer almış olduğu filmin gösterimleri esnasında asayiş biriminin beyaz perde salonlarına polis yerleştirileceğini meslektaşlarına aktardı.

?ÖNEMLİ MİKTARDA GİZLİ POLİS YERLEŞTİRİLECEK

Manhattan, Bronx, Queens, Brooklyn ve Staten Island civarına mühim oranda gizli saklı polis yerleştirilecek. Independen’tın haberine nazaran bir kolluk görevlisi önlemin “İzleyicilerin güvenliğini sokakların yanı sıra beyaz perde salonlarında da sağlayacak 360 derecelik bir polis yaklaşımını” benimsediğini belirterek, “Gösterimlerden birinde bir şey olması halinde durumu süratli ve kati şekilde denetim altına almayı hedefliyoruz” dedi.

SİLAHLI SADIRI GERÇEKLEŞMİŞTİ

Joker, 2012’de Kara Şövalye Yükseliyor’un, Colorado’daki galasında gerçekleşen silahlı saldırının kurbanlarının yakınları tarafınca tepkiyle karşılanmıştı. Silahlı bir saldırganın izleyicilerin üstüne açmış olduğu ateş sonucu 24 yaşındaki kızlarını kaybeden Sandy ve Lonnie Phillips, Warner’a Joker’in gösterime girmesinden ilkin silahlı şiddetle mücadeleye daha çok kaynak ayırmaları mevzusunda çağrıda bulunmuştu.

YAPIM ŞİRKETİ OLAYI ÖNEMSİYOR

Durumu ciddiye aldıklarını belirten Warner Bros şu açıklamada bulunmuş oldu:

“Toplumumuzda silahlı sertlik fazlaca ciddi bir mesele, bunun yol açmış olduğu felaketlerden etkilenenlerin ve ailelerinin acısını paylaşıyoruz. Şirketimiz, Aurora saldırısı dahil uzun süreden beri sertlik kurbanlarına yardımda bulunuyor. Geçen haftalarda ana firmamız öteki şirket yöneticileriyle beraber yasama yetkililerine ulusal düzeydeki bu sorunla savaşım için partiler üstü yasalar çıkarmaları için çağrıda bulunmuş oldu.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans