Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Kadir Gecesi mesajları resimli, kısa uzun 2022: Dualı, anlamlı, yeni, farklı ve ayetli Kadir Gecesi mesajları (Kadir Geceniz mübarek olsun! )

Kadir Gecesi mesajları resimli, kısa uzun 2022: Dualı, anlamlı, yeni, farklı ve ayetli Kadir Gecesi mesajları (Kadir Geceniz mübarek olsun! )

Sayfa İçeriği

Kadir Gecesi mesajları resimli, kısa uzun 2022: Dualı, anlamlı, yeni, farklı ve ayetli Kadir Gecesi mesajları (Kadir Geceniz mübarek olsun! )

Kadir Gecesi mesajları‘, mübarek gecede dua ve dileklere aracı olacak. Günün anlamını ve önemini vurgulayan resimli Kadir Gecesi mesajları, Whatsapp, Facebook ve Instagram platformları üzerinden paylaşılacak. ‘Kadir Geceniz mübarek olsun’ dilekleri ile Kadir Gecesi’nin maneviyatını sözlerine aktaracak olanlar bu noktada anlamlı Kadir Gecesi mesajlarından birini tercih edecek.

En güzel, kısa Kadir Gecesi mesajları ise SMS yöntemi ile Kadir Gecesi tebriği yapmak isteyenlerin odak noktası olacak. Uzun ve kısa olmasının yanı sıra yeni Kadir Gecesi mesajları hoş bir görsel şölene vesile olacak. İşte, eşe, dosta, akrabaya, gönderebileceğiniz 2021 Kadir Gecesi mesajları ve resimli Kadir Gecesi sözlerinden seçenekler.

Resimli Kadir Gecesi mesajları, dualı ve anlamlı seçenekleri ile Kadir Gecesi’ni ihya edecek olan milyonlarca Müslümanın manevi heyecanına ortak olacak. Kadir Gecesi’nin anlam ve önemine işaret eden ayetli ve hadisli Kadir Gecesi mesajları sosyal medya hesaplarından ya da SMS olarak paylaşılacak. Rahmet ve mağfiret ayı ramazanın bizlere ebedi azaptan kurtuluş fırsatı sunan bu son günlerini taçlandıran Kadir Gecesi’nde sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel, resimli Kadir Gecesi mesajları ve sözlerini sizler için derledik…

2022 KADİR GECESİ MESAJLARI

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Kadir Geceniz mübarek olsun. Rabbim bu gecenin hürmetine Affettiği Kullarından eylesin Cümlemizi (amin) Hayırlı Kandiller. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Allahın rahmeti, merhameti, bereketi, affı ve mağfireti sizin üzerinizde olsun. Kadir Geceniz hayırlı olsun.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Ya Rabbim. Hayırlı Kadir Geceleriniz olsun…

Ey Rabbim şu sonsuz merhamet ve rahmetinden bir damla da olsa, nasiplenmeyi hakeden kullarında eyle bizi. Amin! Kadir Geceniz hayırlı olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun..

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kadir Geceniz kutlu olsun.

Kadir Gecesi bütün bir insanlığın hidayetine, ümmetin vahdetine, bizlerin kardeşliğine vesile olsun inşallah. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Gül-i Muhammed-i olanlara selam olsun, selam diyarından geçenlere bahar olsun, gönlü hazan olanların gönlü gülistan olsun, mübarek kandiliniz kutlu olsun.

Dul ve yetimlere yardım eden kimse, Allah yolunda cihad eden ve gündüzleri oruç, geceleri ibadetle geçiren kimse gibidir.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Rahmet ve bereket kapılarının sonuna kadar açıldığı, duaların ve tövbelerin kabul olduğu bu gecede ibadetlerimizi yerine getirelim. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gece’nizi tebrik eder, hayır ve bereketinden nasiplenebilmeyi dilerim.

Kadir Gecemizin hayırlara vesile olmasını, İslam alemine barış; insanlık alemine ise hidayet getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

Allah’ım bizleri rahmetinin o engin lütfuyla  bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sıratı müstakimden ayırma. Hayırlı kandiller. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Manalı kısa güzel sözler

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin… Kadir geceniz hayırlı olsun.

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç. Bugün günahlardan olabildiğince kaç. Bugün en gizli incilerini onun için saç. Kadir Geceniz mübarek olsun.

En son ve hakiki din olan İslam’ın yaşantımızdaki en önemli yönlendirici unsur olmasını, adalet ve dürüstlüğün hakim olduğu sevgi dolu mutlu günlerle birlikte temenni ve niyaz eylerim. Kadir Geceniz kutlu olsun…

Kadir Gecesi, Allah’ın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yeryüzüne indiği, dileyen her Müminin armağanlara garkettiği bir gecedir. Hepimize hayırlı olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun

Kadir Gecesi dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevginin, saygının ve hoşgörünün hayatımızdaki birleştirici yönünün daha fazla öne çıktığı özel günlerdir. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Mübarek Kadir Gecesi’ni içtenlikle tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum

Allah tuttuğumuz oruçları ve ibadetlerimizi kabul etsin. Manen büyük bir ikramın olacağı Kadir Gecemizi dolu dolu yaşamayı nasip etsin.

“Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır. [Kadir Sûresi, 3] ’Ve, Vakit O gecedir ki; Tüm geceler O’na hayran’ Kadrini bilenlerden olmak dileğiyle… Kadir Gecemiz mübarek olsun.

Ya rab bu gece hürmetine ana babamızı ve tüm inanan müminleri bağışla

En güzel aşk sözleri

En ağır hastaların bile hafifledikleri, öteye geçen Mü’minlerin bir kuş hafifliğiyle geçtikleri, yoksul sofralarının gökten gelme bir bereketle birdenbire zenginleştiği bir gecedir Kadir Gecesi.

Duaların kabul edileceği bu gecede, gönülden el açmak dileğiyle. Cümleten Kadir Gecemiz mübarek olsun.

“Sizin Ramazan-ı Şerif’te makbul dualarınızı, hem inşâallah hakkınızda bin ay kadar meyvedar Leyle-i Kadrinizi, hem saadeti bayramınızı, hem çok kıymettar hizmetinizi bütün ruh-u canımızla tebrik ve tes’id ederiz.”

Bin aydan hayırlı olan, Yüce Rabbimizin rahmet ve nur bahşettiği #KadirGecesi Tüm islam alemine hayırlar vesile etsin. İnşallah.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun.

Miraç Kandili mesajları 2021 ile resimli sözleri: Dualı, anlamlı, uzun- kısa, yepyeni en güzel Miraç Kandili kutlama mesajı ve sözleri Berat Kandili mesajları ve sözleri

Miraç Kandili mesajları ve sözleri! 2020 Kısa, Uzun Kandil mesajları ve Resimli Miraç Kandili mesajı

regaip kandili sözler Regaip Kandili mesajları

“O gece tan yeri ağarana kadar esenliktir.” Kadir SuresiKadir Gecemiz Mübarek Olsun..

Avuçların geri çevrilmeyeceği o günde gecemizi hakkı ile eda edebilenlerden oluruz inşallah

Mübarek Kadir gecesinin İslam aleminin yeniden dirilişine vesile olarak dualarınızın kabul olması dileğiyle, Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Kandilimiz mübarek olsun.

Kuran-ı Kerim’de Kadir Gecesi için Leyletül kadri hayrun min elfi şehrin yani Kadir Gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyuruluyor Bu nedenle bu geceyi ihya edelim Kadir geceniz hayırlı olsun.

Samimiyetle iman edenler; kalplerini her türlü günah ve nifaktan arındıranlar; dürüstlükle ve tatlılıkla konuşanlar, tamahkarlıktan uzak duranlar, gerçekten mutluluğa ererler. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Allahım bizi namazsız, rükûsuz ve secdesiz bırakma. İbadetten ve namazdan soğutma. Namazı yük olarak gösterme. Namazdan zevk almayı nasip eyle.

Kısa Güzel Sözler

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Semih Şenyuva dedi ki:

    Hiçbir virüsün olmadığı Nice Kandillere İnşAllah…

  2. Meryem Özcanaslanoğlu dedi ki:

    Tüm İslam aleminin Kadir Gecesini kutlarım, sağlık ve huzur dilerim.

  3. Ayşe Mubarek dedi ki:

    Üzmesin hiçbir şey sizi, Bin aydan kutlu bu günde tüm dualarınız gerçeğe dönüşsün, Kadir geceniz mübarek olsun

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans