Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Kadir Gecesi mesajları ve sözleri! 2020 Resimli Kandil mesajları ve Kısa, Uzun Kadir Gecesi mesajları ile günün önemini hatırlatın

Kadir Gecesi mesajları ve sözleri! 2020 Resimli Kandil mesajları ve Kısa, Uzun Kadir Gecesi mesajları ile günün önemini hatırlatın

Sayfa İçeriği

 

Kadir Gecesi mesajları ve sözleri! 2020 Resimli Kandil mesajları ve Kısa, Uzun Kadir Gecesi mesajları ile günün önemini hatırlatın

Müslüman dünyasının heyecan ile beklediği gün geldi, çattı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafınca yayınlanmış olan takvime göre, Kadir gecesi 19 Mayıs Salı günü idrak edilecek. Koronavirüs salgınına karşı tedbir amacıyla evden çıkamayan vatandaşlar Kadir gecesi mesajları ve sözleri ile sevdiği insanların yüzünü güldürebilecek. 2020 Kandil mesajları kısa, uzun, dualı, ayetli ve resimli seçenekler aracılığıyla Kadir gecesi mesajları başlıklı haberimizde bulunuyor. En güzel ve yeni 2020 Kadir gecesi mesajları, resimli kandil mesajı bulmak için ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Ramazan ayı son günleri yaklaşırken 11 ayın sultanına veda etme burukluğunu yaşayan milyonlarca insan, Kadir gecesini heyecan ile bekliyor. Bin aydan daha hayırlı olan bu önemli gece yeniden en verimli biçimde yaşanılacak. Eller semaya yükselirken ibadetler ve dualar edilecek. Kadir gecesi mesajları ve sözleri ile günün anlamı ve önemi paylaşılacak. 2020 Kandil mesajları ile sevdiklerine kısa, uzun, dualı, ayetli ve resimli kandil mesajı yollayabileceksiniz. Kadir gecesi mesajları ve sözlerinden siz de seçerek sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Resimli Kadir gecesi mesajları ile sevdiklerinizin kandilini kutlamak amacıyla hemen aşağıdaki mesajları inceleyebilirsiniz. İşte 2020 en güzel ve resimli kandil mesajları!

RESİMLİ KADİR GECESİ MESAJLARI VE SÖZLERİ

Yakınlarınıza gönderebileceğiniz en güzel kandil mesajı ayrıntılarına bu yazımızda yer verdik. Sosyal medyada paylaşabileceğiniz kısa, uzun ve resimli Kadir gecesi mesajları ve sözleri için seçenekleri inceleyiniz.

2020 KANDİL MESAJLARI

Koronavirüs salgını sebebiyle böylesine önemi olan bir günde sevdiklerinizi ziyaret edemeyecek olmanız nedeniyle kandil mesajı gönderip bugünün telafisini yapabilirsiniz. Dua dolu dileklerinizi iletebileceğiniz kandil mesajları ve sözleri sozler.web.tr’de.

İşte en güzel ve resimli Kadir gecesi mesajları;

KADİR GECESİ’NİN ÖNEMİ NEDİR?

Sözlükte kadir (kadr) kelimesi “hüküm, şeref, güç, yücelik” gibi anlamlara gelir. Dinî literatürde ise “leyletü’l-Kadr” şeklinde Kur’ân-ı Kerîm’in indirildiği gecenin adı olarak kullanılır. Aynı adı taşıyan 97. sûre bu gecenin fazileti hakkında nâzil olmuştur. Sûrede Kur’an’ın Kadir gecesinde indirildiği ve sözü edilen gecenin bin aydan daha hayırlı olduğu belirtilir.

Berat Kandili mesajları ve sözleri

Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

RESİMLİ KADİR GECESİ MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN

KADİR GECESİ MESAJLARI

Kuran da kadir gecesi için Leyletül kadri hayrun min elfi şehrin kadir gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyuruluyor. Bu sebeple gecemizi ihya edelim.. kadir gecesi mübarek olsun..

Bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Kuran da Kadir Gecesi için Leyletül kadri hayrun min elfi şehrin Kadir Gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyuruluyor. Bu nedenle bu geceyi ihya edelim.. Kadir geceniz mübarek olsun.

Kadir Geceniz mübarek olsun..Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun.

O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar… ta şafak sökünceye dek!.. Bu hayırlı Kadir Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin.

Bin aydan daha mübarek olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul eylesin.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. kadir gecesi hayırlara vesile olsun.

Bu gece kadir gecesi. Edilen dualar kabul, yapılan tövbeler kabul olurmuş.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. kadir gecesi mübarek olsun..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans