Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Kadir Gecesi mesajları ve sözleri… Kadir Gecesi ile ilgili güzel sözler

Kadir Gecesi mesajları ve sözleri… Kadir Gecesi ile ilgili güzel sözler

Sayfa İçeriği

 

Kadir Gecesi mesajları ve lafları… Kadir Gecesi ile alakalı güzel laflar

Resimli Kadir Gecesi mesajları ve Kadir Gecesi ile alakalı güzel laflar 2020 senesinde da toplumsal medyada ve öteki dijital platformlarda paylaşılıyor. İslam aleminin kutsal gecesini kutlamak isteyen kişiler paylaşımlarını sürdürüyor. İşte her insanın paylaşabileceği anlamlı Kadir Gecesi mesajları

Kadir Gecesi lafları bu sene da Müslüman alemi için kutsal sayılan günü kutlamak isteyen kişiler tarafınca paylaşılmaya devam ediyor. Geceyi yakarma edecek geçirecek olan kişiler öncesinde veya ondan sonra Kadir Gecesi mesajı paylaşımlarını meydana getirecek. İşte her insanın dilediği ortamda paylaşabileceği o mesajlara birtakım örnekler…

KADİR GECESİ MESAJLARI VE SÖZLERİ

Ya Rabbi! Bütün İslam aleminin çocuklarına ilim, irfan, esenlik, doğruluk, güzel terbiye, iffet, sadakat, başarı ve aden nasip eyle. (Amin) Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Allah’ım! Hayatımızı Kur’an ve Sünnet çizgisinde Hak dostluğu, takva, azimet ve kayra şuuru çerçevesinde yaşat. (Amin) Kadir Gecemiz Hayırlı Olsun.

RESİMLİ KADİR GECESİ MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Ya Rabbi! Gecemizi bin aydan hayırlı kıldığın şeklinde; Ömrümüzü de bin ömürden hayırlı kıl. Bizi salihler zümresiyle haşreyle. (Amin) Kadir Geceniz Hayırlı Olsun!

Kadir gecesinin sabahında, hepimizin günahlardan temizlenmiş, Rabb’im rahmetine mazhar olmuş kullardan olmamız duasıyla

Ömrümüzün bir muhasebesini yapabilmek ve hayatımızı ‘helal ve haram’ sınırlarını gözeterek bir doğrultu çizebilme ümidiyle, Kadir Gecemiz Hayırlı Olsun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans