Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Kafası ve parmakları büyük olduğu için küçük kızı okula almadılar

  • Genel
  • 25 Eylül 2019
  • Kafası ve parmakları büyük olduğu için küçük kızı okula almadılar için yorumlar kapalı
  • 1.031 KEZ OKUNDU
Kafası ve parmakları büyük olduğu için küçük kızı okula almadılar

Rusya’da 2 yaşındaki kız çocuğu, kafası ve parmakları anormal derecede büyük olduğu için okula alınmadı. Okul hakkında soruşturma başlatılırken, yerel yetkililer küçük kız ve annesi için yeni bir ev alacak.

Rusya’da 2 yaşındaki Sofya Zakharova isimli kız çocuğunun anne ve babası, kızlarını anaokuluna kaydetmek istedi. Okulun yöneticileri kızın kafatası şeklinin diğer öğrencileri korkutacağını söyleyerek küçük kızı okula kaydetmediler. Okul hakkında soruşturma başlatıldı.

“AMELİYATTAN SONRA OKULA ALABİLİRİZ”

Kafasının ve parmaklarının anormal bir şekilde büyümesine neyin sebep olduğu bilinmiyor. Sofya’nın kısa bir süre sonra ameliyat olacağını söyleyen annesi, okul yöneticilerinin kendisine bu şekilde kızını okula alamayacaklarını; ameliyattan sonra normal bir çocuk gibi görünmesi halinde okula alabileceklerini söylediklerini belirtti.

OKUL HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Okul hakkında soruşturma başlatıldı. Yerel yetkililer, annesi ile beraber baba annesinin suyu akmayan evinde yaşayan Sofya ve annesine, sobalı yeni bir ev alacaklarını söylediler.

AİLE YENİ EVLERİNE YERLEŞECEK

Sofya’nın yaşadığı Başkurdistan özerk yönetimin başkanı Radiy Khabirov, yaptığı açıklamada, yetkililerin Sofya ve ailesini ziyaret ettiklerini ve kısa sürede yeni evlerine yerleştirileceklerini söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans