Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Karaman Sarıveliler Belediyesi Davutoğlu’nun partisine geçti

  • Gündem
  • 13 Aralık 2019
  • Karaman Sarıveliler Belediyesi Davutoğlu’nun partisine geçti için yorumlar kapalı
  • 646 KEZ OKUNDU
Karaman Sarıveliler Belediyesi Davutoğlu’nun partisine geçti

Karaman Sarıveliler Belediye Başkanı Halil Kulak, Ahmet Davutoğlu’nun partisine geçti. Kulak’ın Davutoğlu’nun partisine iştirak etmesi ile Gelecek Partisi ilk belediyesini de almış oldu.

Yeni partisi için müessese başvurusunu dün İçişleri Bakanlığına meydana getiren Ahmet Davutoğlu, Ankara’da Bilkent Otel’de tanıtım toplantısı düzenledi. Yeni partinin adı “Gelecek Partisi” olarak açıklandı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı olarak ilk konuşmasını meydana getiren Davutoğlu “Arkadaşlarımızla beraber tarihin ve milletimizin önündeyiz. Tüm baskılara ve oluşturulmaya çalışılan korku atmosferine karşın ülkemize müreffeh bir gelecek çizmek için bir araya geldik.” dedi.

KURUCULAR KURULUNDA DİKKAT ÇEKEN İSİM

Yeni partinin adı Gelecek Parti olarak belirlenirken; kurucular kurulunda isim sıralaması basına sızdı. Kurucular Kurulu’nda dikkat çeken adlar yer aldı. Bu adlardan biri de Halil Kulak oldu.

İLK BELEDİYESİNİ ALDI

Kurucu üye Kulak, 31 Mart mahalli seçimlerinde Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde bağımsız belediye başkan talibi olmuş vesandıktan zaferle çıkmıştı. Kulak’ın Davutoğlu’nun partisine iştirak etmesi ile Gelecek Partisi ilk belediyesini de almış oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans