Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Kerimcan Durmaz, Los Angeles’ta insanların içinde kalça dansı yaptı

Kerimcan Durmaz, Los Angeles’ta insanların içinde kalça dansı yaptı

Geçtiğimiz ay New York metrosunda her insanın için kalça dansı meydana getiren Kerimcan Durmaz, bu sefer de Los Angeles’ın meşhur bir caddesinde tanımadığı bir bayanla beraber kalça dansı yapmış oldu. Durmaz bu anların videosunu da YouTube kanalından yayınladı. Yazımızın devamında videoyu izleyebilirsiniz.

Uaçk tuvaletinde çekmiş olduğu müstehcen görüntüsünden dolayı tepkilerin odağında olan ve sonrasında yurt dışına taşınan Kerimcan Durmaz, tanımadığı bir hanımla kalça dansı yapmış oldu.

Arkadaşıyla Los Angeles’a giden Kerimcan, bu anları da YouTube kanalından yayınladı. Yazımızın devamında videoyu izleyin.

DANS EDEN KADININ KALÇASINA PARA SIKIŞTIRDI

Bir süre ilkin YouTube kanalı açarak orada günlük yaşantısını paylaşan DJ Kerimcan Durmaz, dün yayınladığı videosunda Los Angeles macerasını paylaştı.

Los Angeles’ın meşhur caddelerinde tur atan ve sonrasında bir mekana giren Durmaz, dans eden bir kadının kalçasına para sıkıştırdı.


HERKESİN İÇİNDE KALÇA DANSI YAPTI

Los Angeles caddelerinde hep beraberce söyleşi eden Kerimcan Durmaz, bir ara tanımadığı hanımlarla kalça dansı yapmış oldu. Durmaz, bu danslarını da son videosuyla takipçileriyle paylaşmayı dikkatsizlik etmedi.

METRODA KALÇA DANSI YAPMIŞTI

DJ’lik yapmış olduğu dönemde danslarıyla adından söz ettiren Durmaz, geçtiğimiz ayda New York metrosunda her insanın içinde direğe tutunarak kalça dansı yapmıştı. Kerimcan Durmaz, New York metrosunda bir insanla tartıştı


10 AY HAPSİ İSTENDİ

Toplumsal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz’ın toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu ve takip edenleri tarafınca tepki toplayan müstehcen videoya ilişkin yargılandığı dava karara bağlandı.

Mahkeme, sanık Kerimcan Durmaz’ın ‘Müstehcenlik’ suçunu işlediğinin durağan(durgun) olduğu sebebi öne sürülerek 10 ay hapse 5 bin TL para cezasına çarptırılmasına hükmetti. Sanığın yargılama sürecindeki tutum ve davranışlarını leyhte kabul eden mahkeme, hükmün açıklanmasını geri bıraktı. Uçak tuvaletindeki müstehcen görüntüsünü paylaşan Kerimcan Durmaz a hapis cezası

Müstehcen görüntülerinden dolayı paylaşım yapmayan Kerimcan Durmaz, Instagrama geri döndü

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans