Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Kerimcan Durmaz, New York metrosunda bir insanla tartıştı

Kerimcan Durmaz, New York metrosunda bir insanla tartıştı

Geçtiğimiz günlerde New york’ta binmiş olduğu metroda kalça dansı icra eden Kerimcan Durmaz, bu sefer de bir insanla tartıştı. Kerimcan, küfürlerin havada uçuştuğu tartışmayı videoya alarak toplumsal medya hesabından paylaştı.

Tayyare tuvaletinde çekmiş olduğu müstehcen görüntülerin peşinden eğitimini tamamlamak için yurt dışına taşınan toplumsal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz, günlük yaşantısını Instagram hesabından yayınlamaya başladı. Her anını paylaşan Kerimcan, son olarak New York metrosunda bir insanla tartıştığı anları yayınladı.

METRODA BİR ADAMLA TARTIŞTI

DJ’lik yapmış olduğu dönemde danslarıyla adından söz ettiren Durmaz, YouTube kanalı için çekmiş olduğu videoda metroya binerek kalça dansı yapmış oldu. Bu görüntüleriyle oldukça konuşulan fenomen, son olarak metroda bir insanla tartıştı. Münakaşanın sebebi hemen hemen bilinmezken Durmaz o anları anbean Instagram hesabından yayınladı.

“BENİ GERÇEKTEN TAHRİK ETTİ”

Metrodan indikten sonrasında konuşan Kerimcan Durmaz, “İşte niçin metroya binmiyorsunun cevabı. Delirdim sinirden. Hakkaten öldüresim geldi. Sinirden onu linç etmiştim. Kavga oldukça korkulu bir şey, yoksa kavga son olarak yapılacak şey. Fakat bu beni hakkaten inanılmaz tahrik etti, zor tuttum kendimi” dedi.

Haber Videosu: Kerimcan Durmaz, metroda bir insanla kavga etti!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans