Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Kim Kardashian saniyeler içinde 2 milyon dolar kazanılmış olduğu korse markasını Türkiye’de üretecek

  • Yaşam
  • 28 Eylül 2019
  • Kim Kardashian saniyeler içinde 2 milyon dolar kazanılmış olduğu korse markasını Türkiye’de üretecek için yorumlar kapalı
  • 766 KEZ OKUNDU
Kim Kardashian saniyeler içinde 2 milyon dolar kazanılmış olduğu korse markasını Türkiye’de üretecek

Yeni korse markası SKIMS’i piyasaya devam eden Amerikalı şov yıldızı Kim Kardashian, üretimi Türkiye’de yapacağını deklare etti.

Haberler.com/Zehra YAŞIK

Kim Kardashian’ın hazırladığı vücut şekillendirici SKIMS marka korse koleksiyonu Eylül ayında satışa çıktı. Kelimenin tam anlamıyla kapış kapış satılan ürünlerden Kardashian saniyeler içinde 2 milyon dolar kazanarak yeni bir rekora imza attı. Kardashian’dan yeni markası için flaş bir adım geldi. Meşhur yıldız korse markasını Türkiye’de üretecek.

ERMENİSTAN’DA ÜRET ÇAĞRISI YAPTILAR

Ermeni asıllı ABD’li şov yıldızı Kim Kardashian, korse markası “SKIMS”i Türkiye’de üreteceğini deklare etti. Daha ilkin Osmanlı’da Ermeni soykırımı yapıldığını korumak için çaba sarfeden Kardashian’a ABD Ermeni Ulusal Komitesi, “Ürünlerini Ermenistan’da üret” çağrısı yapmış oldu. Kardashian ise “Üretim için en iyi sonucu Türkiye’de alacağımızı belirledik” dedi.

JAPONLARIN TEPKİSİNİ ÇEKMİŞTİ

Kardashian, bu yeni serisinin adı sebebiyle eleştirilmişti. Yıldız isim yeni vücut şekillendirici serinin adını Japonların ulusal giysisiyle aynı adı taşıyan “Kimono” olarak belirlemişti. Fakat bu isimle Japonların tepkisini çeken Kim Kardashian, koleksiyonun adını SKIMS Solutionwear olarak değiştirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans