Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

“Ailemle kan bağımı kopardım” diyen yarışmacıya Kenan İmirzalıoğlu Ne Dedi

  • Gündem / Yaşam
  • 01 Aralık 2019
  • “Ailemle kan bağımı kopardım” diyen yarışmacıya Kenan İmirzalıoğlu Ne Dedi için yorumlar kapalı
  • 953 KEZ OKUNDU
“Ailemle kan bağımı kopardım” diyen yarışmacıya Kenan İmirzalıoğlu Ne Dedi

Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacının “Anneler de önce bizim kıymetimizi bilsinler” diyen yarışmacıya Kenan İmirzalıoğlu’nun verdiği karşılık toplumsal medyada gündem oldu. Programı izleyenler başarı göstermiş sunucuyu etiketleyerek ileti yağmuruna tuttu.

ATV ekranlarının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster son bölümüyle gene seyriciyi ekran başına kilitledi. 12 suali doğru cevaplayarak büyük ödülün sahibi olmak isteyen yarışmacıların bilgilerini ortaya koyduğu program dün akşam gene garip anlara sahne oldu.

MERAK UYANDIRDI

7 senelik avukat bulunduğunu söyleyen Buket Hanım, en büyük hayalini gerçekleştirmek istediğini söylemiş oldu. Programa geldiği ilk andan itibaren ailesiyle herhangi bir bağının olmadığını söyleyen Buket Hanım, seyircilerin aklında sual işareti bıraktı.

“AİLEMLE TÜM BAĞIMI KOPARDIM”

Kenan İmrizalıoğlu ondan sonra Buket Hanım’a niçin ailesiyle kan bağının olmadığını sordu. Yarışmacı, ailesinin kendisini maddi dayanak olarak gördüğünü fakat kendisinin ihtiyacı olduğunda ailesinin yardımını görmediği için tüm bağını kopardığını söylemiş oldu.

STÜDYO BUZ KESTİ

Yapmış olduğu açıklamayla stüdyodakilerin ağzını açık bırakan yarışmacıya İmrizalıoğlu “Aile olmanın içinde de bazı gereklilikler yok mudur? Büyükler küçükleri sever, küçükler büyükleri sever” sözleriyle karşılık verdi. Yarışmacının “Ben aile hukuku uzmanıyım yüzde doksanımınz bu şekilde maalesef” dedikten sonrasında başarı göstermiş sunucunun “Siz daha iyi bilirsiniz” sözleriyle stüdyo adeta buz kesti.

İZLEYİCİLERİ ÇILDIRTTI

İmirzalıoğlu’nun “Biz gene de annelerimizin kıymetini hiçbir vakit unutmayacağız” sözüne karşılık yarışmacının “Onlar da bizim kıymetimizi unutmasınlar” sözü izleyenleri çıldırttı.

Toplumsal medyadan Kenan İmirzalıoğlu’na destek mesajları yağarken yarışmacı tepki çekti.

Haber Videosu: Kim Milyoner Olmak İster’de “Ailemle kan bağımı kopardım” diyen yarışmacı izleyiciyi çileden çıkardı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans