Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri Haberleri

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri Haberleri

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir, Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri, Kıvanç Tatlıtuğ (d. 27 Ekim 1983, Adana), Türk oyuncu ve eski manken. Edirneli bir anne ile Yugoslavya kökenli Adanalı bir babadan dünyaya gelmiştir.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri Haberleri, Kıvanç Tatlıtuğ (d. 27 Ekim 1983, Adana), Türk oyuncu ve eski manken. Anası Edirneli, babası ise Yugoslavya kökenlidir. Adını 2002 senesinde düzenlenen Best Model of Turkey ve arkasından da Best Model of the World seçilmesiyle duyurdu. Sadece Kıvanç Tatlıtuğ’u popüler icra eden şey 2005’te başlamış olan oyunculuk kariyeri oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri Haberleri

Gümüş dizisiyle adım attığı oyunculuk hayatındaki ilk görevi Mehmet karakteridir. Menekşe ile Halil ve Amerikalılar Karadeniz’de 2 filmlerinde de yer aldı. Oyunculuk hayatında zirveyi ise Halid Ziya Uşaklıgil’in romanından uyarlanmış olan Aşk-ı Memnu ile yapmış oldu. Başrolü Beren Saat ile paylaşmış olduğu dizide Behlül karakteri ile büyük ilgi çekti. Bir süre Ezel dizisinde de rol aldıktan sonrasında Şimal Cenup adlı dizide Şimal rolünü aldı. Farah Zeynep Abdullah ile oynadığı Kurt Seyit ve Şura dizisinde baş görevi paylaşmaktadır. Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri Haberleri

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri Haberleri

Spor Yaşamı

Basketbol branşında spor icra eden Kıvanç Tatlıtuğ Adana’da “Fiskobirlik”, “Cenup Endüstri”, “Çukurova Kulübü”, “Devlet Su İşleri” ve “Tarsus Amerikan Kulübü” formalarını giydikten sonrasında Ülkerspora geçirme olup 2 yıl orada oynadı. Sonrasında 1 yıl Beşiktaş, 1 yıl da Fenerbahçe’de oynadı. Son olarak tekrardan Beşiktaş’a döndü sadece sakatlanmasıyla beraber basketbol kariyeri son buldu. Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri Haberleri

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri Haberleri

Mankenlik Yaşamı

Tatlıtuğ mankenliğe adım atması arkasından gelen teklifleri de değerlendirmiş ve ustalaşmış anlamda manken olmuştur. Manken ajanslarıyla olan 2 senelik emek harcama arkasından, 2002 Best Model of Turkey manken yarışmasına katılarak birinciliği elde etti ve aynı yıl yapılacak olan Best Model of the World’e katılmaya hak kazanmıştır. Kıvanç Tatlıtuğ Best Model of the World yarışmasını da kazanmasıyla dünya genelinde tanınan bir isim oldu. Fransız mankenlik ajansı Success’te çalmış olduğu sürede Paris’e yerleşti ve 1,5 yıl orada yaşadı.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri Haberleri

Oyunculuk Yaşamı

Fransa’da yaşarken birçok dizi teklifi alan Tatlıtuğ, küçüklüğünden beri ilgisi olan beyazperde ve tv tekliflerini değerlendirmek amacıyla Türkiye’ye döndü. Okan Bayülgen ve Laçin Ceylan’dan oyunculuk alanında eğitim aldı.

Gümüş dizisiyle beraber oyunculuğa ilk adımını attı. Dizi ve Kıvanç Tatlıtuğ Türkiye ve Arap vatanlarında fazlaca beğenildi. Gümüş’ten sonrasında Menekşe ile Halil dizisinde Halil rolünü yapan karşımıza çıktı. Amerikalılar Karadeniz’de 2 beyazperde filmimizde oynadı.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri Haberleri

Oyunculuk hayatında zirveyi ise 2008’de çekilen Halid Ziya Uşaklıgil’in romanından uyarlanmış olan Aşk-ı Memnu ile yapmış oldu. Başrolü Beren Saat ile paylaşmış olduğu dizide Behlül karakteri ile büyük ilgi çekti Behlül ile yengesi Bihter’in yaşadıkları yasak aşkı üstüne olan dizi, kendinden oldukça söz ettirdi. Dizide canlandırdığı karakterle Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Adam Oyuncu” ödülünü kazanmıştır.

Kıvanç Tatlıtuğ’un kasketi beğeni rekoru kırdı

Kıvanç Tatlıtuğ yeni imajını fanlarına sundu

Köpeğinin kansere yakalandığını öğrenen Kıvanç Tatlıtuğ yıkıldı

Aşk Sözleri Kısa

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans