Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Kıvanç Tatlıtuğ’a Can Yaman’ın sözleri soruldu: Yorum yapmayacağım

  • kıvanç tatlıtuğ / Yaşam
  • 30 Kasım 2019
  • Kıvanç Tatlıtuğ’a Can Yaman’ın sözleri soruldu: Yorum yapmayacağım için yorumlar kapalı
  • 1.139 KEZ OKUNDU
Kıvanç Tatlıtuğ’a Can Yaman’ın sözleri soruldu: Yorum yapmayacağım

Can Yaman’ın magazin gündemine bomba benzer biçimde düşen “Kıvanç’ın dizileri İspanya’da izlenmiyor” sözleri Kıvanç Tatlıtuğ’a soruldu. Tatlıtuğ, o sözler için, “Kendim haricinde gelişen herhangi bir vakaya yorum yapmadım, gene yapmayacağım.” dedi.

Erkenci Kuş dizisinde yaşam verdiği “Can Divit” karakteri ile büyük bir kesime ulaşan Can Yaman, geçtiğimiz haftada bir radyo programına konuk olmak için İspanya’nın başkenti Madrid’e gitmişti. Burada 2 bine yakın İspanyol hayranı tarafınca karşılanan yakışıklı oyuncunun, Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili söylediği “Dizileri İspanya’da izlenmiyor” sözü magazin gündemine bomba benzer biçimde düşmüştü.

“YORUM YAPMAYACAĞIM”

Can Yaman önceki akşam Bebek Lucca’daki partideydi. Oyuncu, mekana Kıvanç Tatlıtuğ’un da geleceğini öğrenince apar topar partiyi terk etti. 15 dakika sonrasında mekana gelen Kıvanç Tatlıtuğ gazetecilerle söyleşi etti.

Tatlıtuğ, Can Yaman’la ilgili sorular üstüne “Beni oldukça iyi tanıdığınızı düşünüyorum. Kendim haricinde gelişen herhangi bir vakaya yorum yapmadım, gene yapmayacağım. Başka bir sorunuz var ise destek olabilirim” dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri Haberleri

Can Yaman, Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti: Kıvanç satılmamış

NE OLMUŞTU?

Yakışıklı oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz haftayı Madrid’de geçirdi. Meslektaşı Kıvanç Tatlıtuğ da aynı tarihlerde Madrid’deydi. Can Yaman, bu durumun hatırlatılması üstüne “Kıvanç abinin dizileri İspanya’ya satıldı mı bilmiyorum. Eğer satıldıysa öyleki olur satılmadıysa meydana getirecek bir şey yok. Başka bir oyuncunun dizisi izlenmiyorsa orada meşhur olması mümkün değil esasen” demişti.

Kıvanç Tatlıtuğun kasketi beğeni rekoru kırdı

Kıvanç Tatlıtuğ yeni imajını fanlarına sundu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans