Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Kızıma doğum günü mesajları ve sözleri kısa 2021

Kızıma doğum günü mesajları ve sözleri kısa 2021

Sayfa İçeriği

Kızıma doğum günü mesajları ve sözleri kısa

Prenses Kızıma doğum günü mesajları, kızına doğum günü mesajları, kıza doğum günü mesajları, anneden kızına doğum günü mesajları, kızıma doğum günü mesajı 2021, kızıma doğum günü mesajı resimli, anneden kızına doğum günü mesajı uzun, anneden kızına doğum günü mesajı resimli, ilk göz ağrım kızıma doğum günü mesajı

Kızıma doğum günü mesajları, insanın bir kız çocuğunun olması, hayatı boyunca sahip olabileceği en büyük hazlardan biridir, fakat ona doğum günü için ne sürpriz yapacağınızı belirlemek çok zor olur.

Fakat size mutlu bir haberim var, ona doğum günü mesajı yazmak hediye almak kadar zor olmayacak. Aşağıda sizlere kızınıza gönderebileceğiniz en güzel doğum günü sözlerini derledik! Kızınıza, sizin için ne kadar önemli olduğunu nasıl söyleyeceğiniz konusunda ilham almak istiyorsanız, o zaman başka yere bakmayın.

Anne Kız Sözleri

Sevgili kızım doğum günün kutlu olsun! Benim için inanılmaz derecede değerlisin ve umarım benim her şeyim olduğunun farkındasındır. Doğum günün ihtişam ve sevgi ile dolu olsun.

Sen çok olumlu, çekici ve kesinlikle sevimli bir kızsın. Sana kızım demekten gurur duyuyorum çünkü başka hiç kimse seninle karşılaştırmayı ummazdı. Mükemmel küçük kızımın doğum günün kutlu olsun!

Senin kadar tatlı ve sevgi dolu bir kız bulmak zor ve senin gibi harika bir kızla kutsandığım için çok şanslıyım. Doğum günün çok sayıda hediye ve pasta ile dolu olsun.

Doğduğun gün hayatımın en güzel anıydı. Senin kadar dürüst, güzel ve zeki bir kızım olduğu için minnettarım. Mutlu, küçük kızıma doğum günü!

Hayatta sizin için dilediğim birçok şey var: başarı, iyi sağlık ve servet sadece birkaçı. Ama hepsinden önce keşke aşık pürüzsüz bir kız çocuğu sahibi olmanın mutluluğunu bilmek bir şeydir.

Kızım, harika bir kadına dönüştün. Bunu benden almış olmalısın! Seninle gurur duymayı bu kadar kolaylaştırdığın için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun meleğim!

Dünyaya olan inancımı yeniliyorsun çünkü senin kadar inanılmaz bir insana sahip olan herhangi bir dünya sadece iyi olabilir. Benim için böyle bir ilham kaynağısın ve umarım doğum gününde sevgi ve sıcaklıkla çevrili hissedersin.

Kızım, zaman geçmiş gibi görünüyor. Sadece geçen gün zorlukla ayakta durabildin ve şimdi dünyayı yönetmeni izleyeceğim! Sadece büyüklük yatıyor çünkü önünüzde o büyüdüğünü görmek çok büyük bir keyif oldu, biliyorum. Doğum günün de senin kadar muhteşem olsun.

Bu kadar küçük bir şeyi bu kadar çok sevebileceğimi bilmiyordum, ama hayatıma girdiğin gün, sana olan tüm sevgimden bunaldım. Harika bir ebeveyn olmak nasıl gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Sevgili kızımın doğum günün kutlu olsun!

Hayatım boyunca bana verilen tüm hediyeler arasında, şimdiye kadar aldığım en güzel hediyeydin. Hayatımdaki varlığın ona değer ve neşeden başka bir şey katmadı.

Umarım eve gelmek ve bir prenses gibi şımartılmak için asla çok yaşlı olmayacağınızı biliyorsunuzdur. Çok utandım, evet, ama asla çok yaşlı değil! Doğum günün bu yıl güzellikler düşkünlük bir sürü dolu olabilir.

Kızım, bana doğum günü pastanı hatırlatıyorsun; tatlılıkla dolusun ve hayatımı sevgiyle serpiyorsun. İyi ki doğdun!

Kızım, bana doğum günü pastanı hatırlatıyorsun; tatlılık dolusun ve hayatımı sevgiyle serpiyorsun. Umarım özel günün de senin kadar tatlıdır. İyi ki doğdun!

Hastaneden eve ilk geldiğin günden beri, evimizi küçük bir Tiran gibi yönettin. Şimdi, doğum gününde, sana olduğun kraliçe gibi davranacağız. Sadık öznelerinizden, aka ailenizden mutlu yıllar!

Özel gününde sadece en iyisini hak eden sevgili kızımın doğum günün kutlu olsun. Hayatımın geri kalanını size sınırsız sevgi ve şefkat sağlamaya adadığıma söz veriyorum.

Kızım, eğer hayatta kaybolursan, bir adım geri at ve gençlik yıllarını hatırla. dereceye kadar düşünün ve sadece ” kalbinize sadık olun.”Evet, bu sevimsiz bir ‘ın referansıydı, ama onları sevmiyormuş gibi davranma! (Bu posteri hatırlıyorum.)

Hala oturup konuştuğumuz ve dondurma yediğimiz bütün geceleri hatırlıyorum. Eğer dinlemek için bir kulağa ihtiyacın olursa, sadece bana dön, çünkü annenle bir kız gecesi için asla çok yaşlı olmayacaksın.

Küçükken, bana tonlarca öpücük vermekten asla korkmazdın, ama şimdi çok utanmış görünüyorsun! Bir ebeveyn olarak, sizi mümkün olduğunca utandırmak benim görevim, bu yüzden bu yıl sizi tüm arkadaşlarınızın önünde sarılmalar ve öpücüklerle boğmayı planlıyorum. Rica ederim.

Genç bir kızı yetiştirme mücadelesinden asla kurtulamayacağımı düşündüğüm zamanlar vardı, ama neyse ki ikimiz de hayatta kaldık! Yine de angst anları buna değdi, çünkü sen başıma gelen en iyi şeysin.

Ne zaman kendimi kötü hissetsem, sadece seni düşünüyorum çünkü gülümsemen hayatımı aydınlatıyor. Neşeli kızımın doğum günün kutlu olsun!

Kızım, hayatta çok şey başardın ve ben senin olduğun kadınla gurur duymaktan başka bir şey değilim. Yılınız devam eden başarı ve hiç bitmeyen sevgi ile dolu olsun. Aşk kısmını hallettim!

Böyle küçük bir kızın nasıl bu kadar çok enerji üretebileceğini bilmiyorum, ama şimdiye kadarki en sevimli, sevimli ve şaşırtıcı kız olarak hayatımda nasıl bu kadar mutluluk yarattığını biliyorum!

Nezaketinizin ve sevginizin derinliği sadece hayatımı değil, tanıştığınız herkesin hayatını da etkiler. Sen çok şefkatli ve şefkatli bir insansın ve böyle muhteşem bir kızım olduğu için çok minnettarım.

Kızım, hayatta üstesinden gelemeyeceğin bir engel yok. Sen tahrik ve kararlı, ve bunu zihninizi ayarlamak kez yapamaz kesinlikle hiçbir şey yoktur. Kelimeler seninle ne kadar gurur duyduğumu ifade edemez.

Kendime ebeveynin deme ayrıcalığına sahip olduğum için gurur duyuyorum. Bir kız olarak gerçekten bir zevktin. Mükemmel meleğimin doğum günün kutlu olsun!

Kızım, her zaman Kendin olmayı unutma, çünkü senden daha harika kimse yok! Hayatımı sevgi, kahkaha ve sayısız sevimli anlarla doldurduğunuz için teşekkür ederim.

Böyle komik, tatlı ve sevecen bir kızım olduğu için mutlu olmaktan başka bir şey değilim. Hayatımı sayılamayacak kadar zenginleştiriyorsun ve umarım doğum günün de senin kadar özeldir.

Seni ilk kollarımda tuttuğumda, o anda seni sonsuza dek seveceğimi biliyordum. Ailemizin çok sevilen bir parçasısın ve umarım doğum günün mutluluk ve sevgi ile doludur.

Bir elmasa çok benziyorsun: parlak, şaşırtıcı ve kusursuz. Herhangi bir taştan çok daha değerli olduğunuz için farklısınız. Sen sadece benim için değil, tüm ailemiz için bir hazinesin. Kızımızın değerli mücevherinin doğum günün kutlu olsun!

Umarım kaç yaşında olduğunun önemli olmadığını biliyorsundur; her zaman babanın küçük kızı olacaksın. Hala bana gelebilirsin ve ne olursa olsun seni seveceğim ve destekleyeceğim. Doğum günün kutlu olsun, tatlım!

Umarım bir gün kendi kızınızla kutsanmışsınızdır, çünkü hiçbir şey bir kızın hayatınıza getirdiği sevgiyle karşılaştırılamaz. Ayrıca, umarım gençliğinde seni öldürmediğim için minnettar hissetmen için kızgınlık getirir! Şaka yapıyorum, ama belki de değil.

Sana karşı hissediyorum, kızı tüm ifade etmek için İngilizce kelimeler yetmez. Zorunda olsaydım, ” seni çok seviyorum.”Gerçekten sevilen kızımın doğum günün kutlu olsun!

Sen üzgün olduğunda, ben üzgünüm; ve sen mutlu olduğunda, anlatılmamış sevinç hissediyorum. Her ebeveyn çocuğunun hayatında sadece barış ve mutluluğu bilmesini ister ve ben bir istisna değilim. Doğum gününüz büyük bir sağlık ve mutluluk yılı habercisi olsun.

Yaşlandığın için çok heyecanlı olduğunu biliyorum, ama söz veriyorum, eğer birkaç yıl daha beklersen, bu duygu geçecek! Çocukluğunuzun her anının tadını çıkarın, çünkü hayatınızda gerçekten özel bir zaman. Doğum günün kutlu olsun ufaklık!

Kesinlikle sahip olduğum zaman, seni seviyordum çünkü o kızı biliyorum. Bu ruhla, bu yıl doğum günün için asla çıkmayacağına karar verdim. Bu sevgi ile yapılır! Gelecekteki kız kurusu için mutlu yıllar!

Küçük bir kızken, beni maskaralıklarınla büyüledin, ama bir kadın olarak, lütfun ve sevginle hayrete düştüm. Bu dünyaya gerçekten harika bir insan getirdiğim için çok şanslıyım.

Merakın bana ilham veriyor, cesaretin beni cesaretlendiriyor ve aşkın beni ısıtıyor. Gerçekten mükemmel bir kızın doğum günün kutlu olsun. Doğum günün dünyadaki her güzel şeyle dolu olsun.

Kızım, bu zor bir yıl olabilir, ama biliyorum ki sadece mutlu şeyler geliyor çünkü senin kadar muhteşem bir kız hayattaki her sevinci hak ediyor. Doğum günün senin için harika bir yılın başlangıcı olsun.

Ne zaman bir kız olarak daha iyi olamayacağını düşünsem, yapıyorsun. Parlaklığınız ve sevginizle beni her zaman şaşırttığınız için teşekkürler. Mükemmel kızımın doğum günün kutlu olsun!

Kızım, hayatta sadece senin için en iyisini diliyorum. Hayatın yolunuza attığı her sorunun üstesinden gelebilir ve sıkıntı karşısında her zaman kendinize güvenebilirsiniz. İyi ki doğdun!

Varlığınız hayatıma güzellik ve zarafet kattı. Umarım sen doğduğunda ruhuma bir şekilde dokunduğunu biliyorsundur, asla mümkün olduğunu düşünmedim. Doğum günün senin kadar muhteşem olsun.

Her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırsan, hiçbir şeyin seni hayatta tutamayacağını biliyorum. Sen tutkulu ve sevecen, ve ben glee ve sevgi dolu bir hayat için mukadder olduğunu biliyorum.

Hayatımın en güzel anlarından biri, bana baba demekten gurur duyduğunu söylediğin zamandı. Bu sözler kalbime doğru ateş etti ve eritti. Umarım seni çok sevdiğimi biliyorsundur ve hayatta sonsuz mutluluklar dilerim.

Sen çok olumlu ve sevgi dolu bir insansın kızım. Bunu annenden almış olmalısın! Şaka yapıyorum, ama lütfen böyle muhteşem bir kızım olduğu için çok mutlu olduğumu bilin.

Kızım, küçük bir çiçek gibisin: küçük, güzel ve çok fazla potansiyele sahip. Hayatta, olağanüstü bir insana dönüştüğünü izlemekten daha çok beklediğim bir şey yok. Küçük gülümün doğum günün kutlu olsun!

Sen nezaket ve sıcaklık yayan bir insansın. Etrafınızdaki dünyayı aydınlatıyorsunuz ve sürekli olarak sevginizle beni göz kamaştırıyorsunuz. Doğum günün de senin kadar parlasın.

Doğum günün, ne kadar olağanüstü olduğunu kutlamak için mükemmel bir zaman. Sen şık, güzel ve zekisin. Seni nasıl yarattım, bilmiyorum, ama çok minnettarım!

Kızım, sen sadece bir Disney filmi gibisin: hayatımı sihir, merak ve zevkle dolduruyorsun. Umarım hayal kurmayı ve hayal etmeyi asla bırakmazsın çünkü hayattaki her mutluluğu hak ediyorsun. Mutlu küçük prensesim için doğum günü!

Koşulsuz olarak verme yeteneğinle beni her zaman şaşırtıyorsun. Sana koşulsuz olarak vermem gereken bir şey varsa, bu benim ölümsüz aşkım olurdu. Günlerimin sonuna kadar, her zaman gerçekten sevilecek ve değerli olacaksın.

Sen küçükken Ben senin Süpermenindim; çok güçlü olduğumu ve yanlış yapamayacağımı düşündün. Artık büyüdüğünüze göre, Wonder Woman’ım oldunuz; güçlü, cesur ve inanılmaz kahramanlık yeteneğine sahipsiniz. Süper kahramanımın doğum günün kutlu olsun!

Doğum gününü unuttuğumdan değil, sadece zihinsel olarak yaşlanmana direniyordum! Seni çok seviyorum Ve seni sonsuza dek küçük kızım olarak tutabilmeyi diliyorum. Zamansız kızımın gecikmiş (ama aynı derecede samimi) doğum günü kutlu olsun!

Hayat şu anda zor gibi görünse de, sadece iyi zamanların köşede olduğunu bilin. Tıpkı Doğum gününüz gibi, her şey gelip gitmeli; ve Doğum gününüz gibi, gelmek için daha iyi şeyler getirecekler.

Hayatınızda sınırsız mutluluk ve neşe diliyorum, çünkü ne zaman mutsuz olursanız, sadece kalbimi kırıyor. Bana ihtiyacın olursa her zaman burada olduğumu bil. İyi ki doğdun!

Sen doğmadan önce, ne bekleyeceğime emin değildim, ama şimdi tam olarak ne bekleyeceğimi biliyorum: her zamankinden daha fazlasını vermek, her zamankinden daha fazla önemsemek ve mümkün olduğunu düşündüğümden daha fazla sevmek.

Kızım, her gün beni şaşırtmaya devam ediyorsun. Kendine güvenen, sevimli ve sevecen bir kızsın. Doğum günün bu yıl anlatılmamış mutluluk ve mutluluk getirsin.

Sadece nadir bir tek boynuzlu at gibisin: görkemli, büyülü ve renkli. Tamam, belki büyülü ya da görkemli değil, ama kesinlikle kelimelerle renkli bir yol var! İyi ki doğdun!

Kızım, bu yıl sana verilecek mükemmel hediyeyi düşünmeye çalışıyordum ve sonra bana çarptı: beş Alacakaranlık filmini izleyeceğim ve Edward’la bir kez bile dalga geçmeyeceğim. Hiç sorun değil.

Hiçbir şey bana hayatta yüzünüze bir gülümseme getirmekten daha fazla zevk vermez, çünkü gülümsemeniz kalbimi şarkı söylemeye zorlar. Özel gününüz çok sayıda şeker, kurabiye ve kek ile dolu olsun.

Hayatta yapmayı seçtiğiniz her şeyde size sadece iyi şanslar diliyorum. Güçlü, yetenekli ve çalışkan olduğunuzdan, eminim ki hiçbir şey sizin için çok zor olmayacaktır!

Kızım, sen kesinlikle özel bir kurabiyesin. Özel vurgu. Şaka yapıyorum, çok sevimli, çekici ve hoşsun. Günlerime hayat veriyorsun ve inanılmaz bir kızım olduğu için çok minnettarım.

Dünyam karanlık hissettiğinde, sen bir güneş ışığısın. Her zaman böyle parlak ve parlak bir insan olduğun için teşekkür ederim. Özel gününüz sizin kadar parlak olsun.

İnsanlar hep seni küçükken ölümüne şımarttığımı söyler. Açıkçası, sen büyüdüğünde ne kadar kötü olacağımı bilmiyorlardı! Benim kitabımda, kızlar her zaman çürümüş şımarık ve sevgi ile cömertçe olmalıdır.

Birçok insanın kızları vardır, ancak sadece birkaç kişi tartışmasız mükemmel kızlara sahip olacak kadar şanslıdır. O kadar mükemmel olmak zor olmalı, ama çok kolay görünmesini sağlıyorsun. Dünyanın en iyi kızı mutlu yıllar!

İlk başta, bir kıza nasıl ebeveyn olacağımdan emin değildim, ama şimdi seni içermeyen bir hayat hayal edemiyorum. Kalbimi ve ruhumu barış ve sevgi ile dolduruyorsun. Doğum günün senin için şaşırtıcı bir hayatın başlangıcını müjdelesin.

Kızım, büyümeni izlemek çok şey oldu, neşeli, etkili ve hatta stresli. Her şeyden önce, hayatımın en anlamlı parçasıydı. İyi ki doğdun!

Senin tarafından sevildiğimi bilmek dünyadaki en iyi duygulardan biri. Sen olağanüstü bir kızsın ve umarım doğum günün sana istediğin her şeyi getirir.

Göz kırptığımı ve zamanın geçtiğini hissediyorum. Daha dün nasıl yürüyeceğinizi öğreniyormuşsunuz gibi görünüyor ve şimdi hayatın sunabileceği her şeye doğru koşuyorsunuz. Haline geldiğin olağanüstü insanla gurur duyuyorum.

Kızım, hayat inanılmaz bir yolculuktur. Umarım ben yaşadığım sürece asla yolunuzu üzerine titremek mi, bunu yaparsanız, bana açabilirsiniz bunu biliyorsunuz. Size sonsuz destek ve sevgi göstermek için her zaman orada olacağım. İyi ki doğdun!

Babalar fenerlere çok benziyor ve kızları gemilere çok benziyor; benim işim eve dönüş yolunu aydınlatmak. Çıkıyor musun özellikle. Umarım sokağa çıkma yasağı geçtiyse, size eve dönüş yolunu göstereceğime her zaman güvenebileceğinizi bilmek sizi rahatlatır!

Her zaman şu anki kadar neşeli ve cesur kal, kızım. Umarım yaşam ve macera zevkinizi yetişkinliğe taşırsınız ve günleriniz sevgi ile doludur.

Bir anne ve kızı arasındaki ilişki olağanüstü bir ilişkidir; bu bir ömür boyu süren bir bağdır. Yaşınız ne olursa olsun, bana herhangi bir endişe, umut veya rüya ile gelebilirsiniz. Her zaman nazik bir kelime ve sıcak bir kucaklama ile orada olacağım.

Senin kadar muhteşem kızları milyonda bir. Ne kadar şanslı olduğumu asla bilemeyeceğim, ama hayatımın geri kalanını hayatımda olduğun için çok minnettar olmakla geçirmeyi planlıyorum.

Seninle geçirdiğim her an mutlak bir sevinç oldu. Günlerimi kahkahalarla ve düşüncelerimi sevgiyle dolduruyorsun. Doğum günün senin kadar unutulmaz olsun.

Aşkın ne olduğunu bildiğimi sanıyordum ve sonra bir kızım oldu. Aşk kapasitemin ne kadar artabileceğine dair hiçbir fikrim olmadığı ortaya çıktı. O kadar şanslıyım ki, bugün olduğun bayana dönüşmeni izlemek için bunca yılım oldu.

İşte hayatınızın üzüntüden çok daha fazla mutluluk anına sahip olmasını diliyorum. Bu anla başlayabiliriz: sana söylediğim an ” seni seviyorum.” Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Büyüdükçe, bana hayatta çok şey öğrettin. Yıllar boyunca bana sonsuz sabır, sınırsız sevgi ve sonsuz sevgiye sahip olmayı öğrettin. İyi ki doğdun!

Kızım, doğum gününde kendini yenilmez hissetmeni istiyorum çünkü öylesin. Dayanamayacağın bir zorluk yok, atlayamayacağın bir engel yok ve kıramayacağın bir engel yok. Küçük şampiyonumun doğum günün kutlu olsun!

Bir kızım olduğunu ilk duyduğumda korktum, ama bunca zamandan sonra çok minnettarım. Asla atmayacağım bir an yok çünkü seninle geçirdiğim her an değerli olduğu kadar unutulmaz.

Evcilik oynadığın, bebek giydirdiğin, kitap okuduğun ve dans etmeyi öğrendiğin çok güzel anılarım var. Yaşlandıkça, gelecek çok daha güzel anılar olduğu için kendimi rahatlatıyorum.

Doğduğun gün kalbimi çaldın ve o zamandan beri geri vermedin. Umarım doğum günün neşe ve sevgi ile doludur. Küçük hırsızımın doğum günün kutlu olsun!
Doğduğun gün kalbimi çaldın ve o zamandan beri geri vermedin. Benim için dünyayı kastediyorsun ve umarım doğum günün neşe ve sevgi ile doludur. Küçük hırsızımın doğum günün kutlu olsun!

Bu dünyaya geldiğiniz gün, bir mutluluk ve neşe demeti ile kutsandığım gündü. Hayatıma düşündüğümden daha fazla hassasiyet ve özveri kattın.

Kızım, şöhret, para ve hatta dilimlenmiş ekmekten daha iyisin! Sen gerçekten olağanüstü bir insansın ve zamanın sonuna kadar her gün sana söylemeyi planlıyorum. Umarım senen de senin kadar muhteşemdir.

Baba-kız danslarından seni koridorda gezdirmeye kadar, seninle geçirdiğim zaman çok hızlı geçti. Sen sonsuza dek kalbimde küçük bir kız olarak kalacak gerçekten değerli bir kızsın.

Hayatta çok fazla rolünüz var: arkadaş, sırdaş ve ilham perisi. Sevgili kızım olmak kadar önemli değil. Eğer hayatın taleplerinden bunalmış hissederseniz, sadece bana dönün ve sizi çocukken taşıdığım gibi yüklerinizi taşıyacağım.

Hayatıma eğlence, kahkaha ve neşe getiriyorsun. Doğduğun gün, dünyamı aydınlatan gündü. Umarım doğum gününüzde hayatınıza ne kadar mutluluk getirdiğinizin bir ölçüsünü hissedebilirsiniz.

Her yıl doğum gününü kutlamayı seviyorum çünkü doğduğun için ne kadar minnettar olduğumun mükemmel bir hatırlatıcısı. Senden daha iyi bir kız düşünemiyorum ve bunu yapmak zorunda olmadığım için mutluyum.

Eski zaman, bir kızın var sana olan büyük aşkımı hissediyorum umuyoruz. Ayrıca, stres, endişe ve endişemin derinliği! Ebeveynlik mücadelenizi izlemenin muhteşem geri ödemesini dört gözle bekliyorum. Tabii ki, her zaman sevgi ile!

Hayatımın sonunda geriye dönüp düşüneceğimi biliyorum: kızım şimdiye kadar yarattığım en büyük şey. Hayatımda böyle harika bir insan olduğu için gerçekten kutsandım.

Kızım, muhteşem bir şekilde büyümüş gibisin. Bunun için kesinlikle tüm krediyi alacağım! Şaka yapıyorum ama seninle gurur duyuyorum. Umarım özel gününüz tonlarca hediye, pasta ve çok fazla kahkaha ile doludur.

Tüm anne-kız anlarımıza bu kadar düşkünlükle bakıyorum. Tırnaklarımızı boyamaktan, saçlarımızı yapmaktan, erkekler hakkında konuşmaktan, Kendin bir anne olmanı izlemeye kadar, seninle hiç bu kadar gurur duymamıştım.

Gerçekten dogum gününde yaninda olmak isterdim. Hiçbir mesafenin sana olan sevgimi köreltemeyeceğini bil. Doğum günün için mutlu düşünceler ve çok fazla sevgi yolluyorum.

Kızım, her şeye sahipsin: yetenek, ruh ve sürücü. Heck, eğer kızım olmasaydın senden biraz nefret edebilirdim! Neyse ki, sen benim kızımsın, bu yüzden seni parçalara ayırıyorum!

Çocukken Doğum gününüz için bir Midilli istediniz, gençken Johnny Depp’iistediniz ve şimdi bir yetişkin olduğunuza göre sadece sevgi ve şefkat istiyorsunuz. Son olarak, gerçekten sağlayabileceğim bir şey! Büyümüş olan kızımın doğum günün kutlu olsun!

Umarım doğum günün balonlar, hediyeler ve pastalarla doludur. Daha da önemlisi, umarım sevgi, neşe ve sıcaklık ile doludur. Her dileğin bu yıl gerçekleşsin. İyi ki doğdun!

Bu yıl Doğum gününüz için her hevesinizi şımartmayı planlıyorum ve heves dediğimde, sevginizi çikolata ile rüşvet vermek demek istiyorum! İşte iyi bir hayat dersi, çikolatanın düzeltemeyeceği bir şey yok.

Yıllar geçtikçe büyüdükçe, birçok yönden değiştiniz ve hepsi daha iyi oldu. Haline geldiğin insanla daha fazla gurur duyamazdım. Örnek kızımın doğum günün kutlu olsun!

Kızım, umarım çocukluğunun her anını beslersin. Bunu biliyorum. Birlikte geçirdiğimiz bu zaman benim için çok değerli. Büyüdüğünde bile, kalbimde her zaman özel bir yerin olacak.

Umarım doğum günün harika şeylerle doludur: harika bir parti, harika yemekler ve harika insanlar. Hepsini hak ediyorsun çünkü sen harika bir kızsın. İyi ki doğdun!

Artık büyüdüğünüze göre, Doğum gününüz için eve gelmek için çok havalı olabilirsiniz. Sorun değil, çünkü bu yıl sizi ziyarete gelmeye karar verdik! Seni görmek: kontrol edin. Seni seviyorum: kontrol et. Sizi kamuoyunda utandırma fırsatı: paha biçilemez.

Mutlu favori kızım için doğum günü! Evet, sen benim tek kızımsın, ama bu sadece o kadar mükemmel olduğun için başka bir tane almama gerek yoktu. Harika olmak için harika bir iş.

Bugün kim olduğumun büyük bir kısmı senin yüzünden. Sürekli olarak daha fazla çaba göstermem için bana ilham veriyorsun, daha iyi bir ebeveyn olmam için bana meydan okuyorsun ve beni her zaman koşulsuz olarak seviyorsun. Hayatıma her zaman mutluluk getirdiğin için teşekkür ederim. İyi ki doğdun!

Kızına Doğum Günü Mesajı

Hayat bir kılavuzla gelmez, bir Anne ile birlikte gelir. Her zaman yanında olacağım dünyalar güzeli kızım, Doğum Günün Kutlu Olsun…

Kızıma doğum günü mesajı

Kızıma Doğum Günü Mesajı

İki dizideyiz sanki ilkinde evimizin miniği ikincisinde ise evimize geldiğinde bizleri şenlerdirdiğin muhteşem anlar. Uzakta olduğunda kalbimiz buruk ama senin gibi bir evladımız olduğu için çok mutluyuz. Mutlu yaşlar dilekleriyle. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günün Kutlu Olsun Kızım

Güzel kızım hayatımda sen hiç solmayan güneş ve hiç azalmayan aysın. Doğum gününü kutlar, mutluluklar dilerim.

Kızıma Doğum Günü Sözleri

Ellerimin tuttuğu her şeye rağmen, açık ara en iyisi sensin prenses. Seni çok seviyorum.

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Benim kızım, bana en iyi arkadaş olmak için büyüyen küçük bir kızdır. Nice yıllara arkadaşım, derttaşım, KIZIM…

Kızıma Doğum Günü Mesajı Facebook

Aşkım, güzelim, bir tanem benim. Doğum günün kutlu olsun. Böyle bir kızım olduğu için Allaha şükrolsun. Seni çok seviyorum.

2021 Kızıma Doğum Günü Mesajı

Güzel Kızım doğum günün kutlu olsun. yeni yaşının sana mutluluk, tüm dileklerinin gerçekleşmesini dilerim. Seni çok seviyorum.

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Bir anne ve kızı her zaman kalplerine kazınmış olan özel bir bağı paylaşır. Kalplerimizin bir olduğu nice mutlu seneler diliyorum bir tanem.

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Yeni bir yaşa girdin, yaşamın sana sunacağı bütün güzelliklere hazır ol. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Birlikte güldük, hayal ettik ve tüm kalbinizle birbirimizi sevdik, gelecek yılların da sana mutluluk getirmesi dilekleriyle, doğum günün kutlu olsun kızım.

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Eğer vazgeçmek istersen, senin gibi olmak isteyen küçük bir kızın izlediğini unutma.

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Annem bana bir kadının aklının onun en güzel parçası olması gerektiğini öğretti. Sonya Teclai

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Dünyanın en büyük kızına sahip olmak nasıl bir duygu? Büyükannene sormayı bilmiyorum.

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Anne ve kızı asla gerçekten ayrılmazlar, belki uzaklaşırlar ama asla kalplerinde olmazlar.

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajı

Bir gün hayatımın sayfaları bittiğinde, en güzel bölümlerden biri olacağını biliyorum.

Doğum Günü Mesajı Kızıma

Bir kız, geçmişin mutlu anıları, günümüzün neşeli anları ve geleceğin umudu ve vaadidir.

Komik Anne Kız Sözleri

Anne ve kızı arasında var olan koşulsuz sevgiyi ifade etmek için kelimeler yeterli değil. Caitlin Houston

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Prensesim, seneler önce bugün evimize ışık oldun. Dünyaya geldiğin bugün hayatımıza anlam kattın. İyi ki doğdun tatlım, Hayatımızın anlamı, Doğum Günün Kutlu Olsun! S e n i S e v i y o r u z

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Doğduğun anda etrafta kuşlar cıvıldıyordu o kuşlar evimizin etrafından hiç eksik olmadı. Böyle bir prensesimiz olduğu için çok övünüyoruz. Nice güzel yaşlara kızım.

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Nice seneler, benim mükemmel küçük kızıma!

Kızıma doğum günü mesajı

Bir an bile şüphem olmadı. Seni seviyorum. Sana tamamen inanıyorum Sen benim sevgilimsin Yaşam nedenim. Ian McEwan

Kızıma doğum günü mesajı

Kız ocuğu bir annenin endişelerini ve korkularını mutluluğa dönüştürebilen dünyadaki tek kişidir.

Kızıma doğum günü mesajı

Çok fazla arkadaşım olmadığı zamanlar oldu. Ama kızım her zaman benim arkadaşımdı. Her zaman. Mutlu Yıllar Güzelim

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Kızım tam anlamıyla benim bir parçam. Başka hiçbir insan için bu şekilde düşünemezsiniz. Doğum Günün Kutlu Olsun

Kızıma doğum günü mesajı

Sen benim meleğimsin, bana bu dünyadaki iyiliği hatırlatıyorsun. Bu nedenle kendimin en büyük versiyonu olmam için bana ilham veriyorsun. Steve Maraboli

Kızıma doğum günü mesajı

Kızım benim en büyük başarım. O küçük bir yıldız ve ortaya çıktığından beri hayatım çok daha iyi bir şekilde değişti. Denise Van Outen

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Küçük kızlar, insanların başına gelen en güzel şeylerdir. Bu yüzden kendilerinde biraz melek ışığı ile doğarlar ve bazen zayıflamış olsa da, bazen kalbinizi kementlemek için her zaman yeteri kadar kalır. Alan Beck

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Allah’tan tek dileğim hayırlı bir evlat olasın. Uğraştığın tüm işler hayırlı olsun. En güzel gününü mutluluk içinde geçiresin.

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Kızım, yaşamında sana için her zaman en iyisini diliyorum.

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Bundan sonraki yaşamında başarı, huzur Başka bir deyişle mutluluk peşini hiç bırakmasın.

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Doğduğun o gün yaşamımdaki en güzel andı. Sana o kadar minnettarım bilemezsin. Çünkü senin kadar dürüst, zeki ve güzel bir kızım olduğu için çok şanslıyım.

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Ne çabuk geçti yıllar ve ne ara böylesine muhteşem oldun. Muhtemelen bunu benden almışsın!

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Kızım, sen tatlılıkla dolusun başka bir deyişle hayatımı sevgiyle doldurdun.

Cesaret, fedakarlık, kararlılık, bağlılık, dayanıklılık, yürek, yetenek, cesaret. Bu nedenle küçük kızlar güçlü olur. Bethany Hamilton

Onun için en büyük umudum, erkeklerin ondan ne olmasını istediğini düşünürse düşünsün, her zaman gerçek benliği olma korkusuzluğuna sahip olmasıdır. Channing Tatum

İlham Verici Anne Kız Sözleri

Annem hiçbir zaman tam olarak cesaret edemediği için kanatları olmamı, uçmamı istedi. Onu bunun için seviyorum. Kendi kanatlarını doğurmak istemesine bayılıyorum. Erica Jong

Kızım dünyayı inanılmaz derecede esprili yaklaşımıyla beni güldürüyor. Çünkü her şey onu güldürüyor ve onun yaptığı ayakkabıların aynısını dünyada almaya can atıyorum.

Klasik anne gibi, kız gibi tabiri haklı olarak var. Tüm içten mesajlarla, bazen eğlenceli ve birbirlerinin yaptığı komik ve saçma şeylere dikkat çekmek gerekir. Sonuçta, ondan espri anlayışını aldın, değil mi?

Seni sevdiğim gibi asla kimseyi sevemem, derdim karıma. Ve sonra o bebeğin gözlerine baktığım anda, tam o anda, saldırıya uğramış olsaydık, karımı o bebeği korumak için canlı kalkan olarak kullanırdım. Ryan Reynolds

Anneler ve kızlar birbirlerine sürekli ilham verirler. Pek çok anne, kızlarını hayallerinin peşinden gitmeye teşvik eder ve kızları, güçlü ve destekleyici bir anne tarafından yetiştirildikleri için bu hayalleri takip etme konusunda kendilerini güçlendirilmiş hissederler.

İşte kızınızın özel günü için umarım yankılanacak bazı doğum günü mesajları.

Biricik kızıma mutlu seneler! Benim için çok çok önemli ve değerlisin. Bu yüzden sen benim her şeyimsin.

Doğum günün tüm görkemiyle sana mutluluk ve huzur getirsin. Kız kardeşe Güzel Sözler, Abla Kardeş İle İlgili Sözler

Pozitifsin, çekicisin ve özellikle sevecen bir kızsın. Bu yüzden kızım olduğun için çok onur duyuyorum hiç kimseyi seninle karşılaştırmam mümkün değil.

Senin kadar sevgi dolu ve tatlı bir kız bir daha dünyaya zor gelir. Başka bir deyişle ben senin gibi muhteşem bir kız ile mükafatlandırılmam sebebiyle çok şanslı olduğuma inanıyorum.

Doğum gününde bir sürü hediyen ve gerçekleşmiş dileklerin olsun.

Doğum günün kutlu olsun biricik kızım!

Abiye Doğum Günü Mesajları

Beni her zaman onurlandırdığın için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun meleğim!

Kuzen için doğum günü mesajları

Dünyaya karşı kaybettiğim inancımı seninle kazandım çünkü senin gibi muhteşem bir kızın bulunduğu bir dünya nasıl kötü olabilir ki. Doğum gününde sevgi ve sıcaklıkla dolmanı temenni ediyorum.

Hayatıma girdiğin o gün sana sahip olduğumda bulduğum moral bana bütün bir ömür yetti.

Anne-baba olmanın muhteşem bir şey olduğunu bana sergilediğin için teşekkür ederim. Mutlu seneler sevgili kızım!

anneden kızına doğum günü mesajları

Hayat boyu aldığım bütün armağanları düşünüyorum da, bana en güzel armağan sendin.

Hayatıma değer ve neşe kattın. Doğum günün kutlu olsun meleğim!

 

Ümit ederim ki doğum günün de tıpkı senin kadar tatlı geçer. İyi ki doğdun! Gün batımı sözleri

Böylesine küçük bir kız nasıl bu kadar enerji üretebiliyor bilmiyorum, ancak yaşamımda, şuana kadarki en sevimli ve inanılmaz kız olarak nasıl mutluluk oluşturduğunu biliyorum!

Gözümün bebeği bir tanecik kızım doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve başarılı bir yaş dilerim.

Çok şefkatli ve saygılı bir insansın. Bu nedenle muhteşem bir kızım olduğu için her zaman minnettarım.

Allah’ım her zaman yardımcın olsun. Darda kaldığın an sana ettiğim dualar yardımına yetişsin. Yeni yaşın kutlu olsun kızım.

Hayatımda gül gibiydin, yaşamında aşamayacağın bir engel yok. Hedeflerini belirledikten sonra gerçekleştiremeyeceğin hiçbir şey yok.

Seninle ne kadar onur duyduğumu anlatabilecek bir kelime yok.

Yaşamımı pek çok yönden zenginleştiriyorsun ve inşAllah doğum günün senin kadar özel geçer.

Seni ilk kez tuttuğum an seni ebediyen seveceğimi hissediyordum.

Sen ailemizin çok sevilen ayrılmaz bir parçasısın ve doğum gününün mutluluk ve sevgi ile dolu geçmesini dilerim.

Yaşamın neden olduğu her sorunun üstesinden gelebilirsin. Çünkü sorunlar karşısında her zaman kendine güvenirsin. İyi ki doğdun!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Sevde dedi ki:

    Dünyanın en güzel hissi güzel kızımın doğum gününü kutlarım

  2. Burcu Günay Arduç dedi ki:

    Harika doğum günü sözleri olmuş, emeğinize sağlık…

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans