Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Komik Doğum Günü Mesajları – 2021 En Güzel, Kısa, Uzun, Komik Doğum Günü Kutlama Mesajı ve Sözleri

Komik Doğum Günü Mesajları – 2021 En Güzel, Kısa, Uzun, Komik Doğum Günü Kutlama Mesajı ve Sözleri

Komik Doğum Günü Mesajları – 2021 En Güzel, Kısa, Uzun, Komik Doğum Günü Kutlama Mesajı ve Sözleri

Komik Doğum günü mesajları ile şüphesiz herkes için çok önemli bir yere sahiptir. Günümüzde pasta keserek ve hediyeleşerek kutlanmaktadır. Doğum günü mesajları ve sözleri ile de hediyelere ayrı bir anlam katılabilir. Bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu sevdikleriniz ile yaşamak, sağlıklı ve uzun ömürler dilemek için doğum günü mesajı seçeneklerine göz atabilirsiniz. En güzel, kısa, uzun, komik ve daha birçok seçenekler ile 2021 doğum günü kutlama mesajları ve sözleri bu başlık altında yer alıyor. Sevgiliye, arkadaşa, anneye, babaya, eşe doğum günü mesajları ve iyi ki doğdun sözleri göndermek için ayrıntıları inceleyiniz.

Komik Doğum Günü Mesajları

Komik Doğum Günü Mesajları

Sevdiklerinin bir yaşını daha kutlamak isteyenler doğum günü pastası ya da hediyeleşerek bu özel günü değerlendiriyor. Bunun yanı sıra doğum günü mesajları ve iyi ki doğdun sözleri ile bu hediyeler farklı bir boyuta taşınıyor. Sevgiliye, arkadaşa, anneye, babaya, eşe doğum günü mesajı seçeneklerine ulaşmak için doğru yerdesiniz. En güzel, kısa, uzun, komik doğum günü mesajları ve sözleri seçerek sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Doğum günü pastasının üzerine de yazabileceğiniz kısa doğum günü mesajları bu başlık altında yer alıyor. İşte 2021 doğum günü kutlama mesajları!

Kızıma Doğum Günü Mesajları

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI VE SÖZLERİ 2021

Doğum günü için sevdiklerinize en güzel dileklerinizi iletebileceğiniz doğum günü mesajı seçeneklerine bu başlık altında yer verdik. Kısa, uzun, komik doğum günü mesajları ve sözlerinin yanı sıra daha birçok seçeneğe ulaşabileceksiniz.

KISA, UZUN, KOMİK DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Mumlar pastadan daha pahalı olduğunda yaşlandığını biliyorsun. Mutlu bir yıl dilerim.

Yaşlandıkça üç şey oluyor: Birincisi hafızanız gidiyor ve diğer ikisini hatırlayamıyorum. 😀

Unutma, tepeyi aştıktan sonra hızlanmaya başlarsın. Yeni yaşında mutluluklar seninle olsun.

Kısa Yıldönümü Mesajları

Yaş yüzü kırışabilir, ancak coşku eksikliği ruhu kırıştırır. Coşkun hiç kırışmadığı yıllar dilerim.

Bir tarih kitabında yaşadığın olayları okuduğunda yaşlandığını biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun.

Etrafınıza yaydığınız tüm neşe yüz kat size geri gelsin. Doğum günün kutlu olsun.

Her şey zamanla geçer diyenin ağzına vurasım, sonra da zamanla geçer diyesim var. Bir yaş daha geçti gitti.

Yaşlılık, fırtınada uçan bir uçak gibidir. Uçağa bindiğinizde bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Yeni yaşın kutlu olsun.

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Eğlenceli Doğum Günü Sözleri

Bu doğum gününde üzgün müsün, sakın üzülme iyi haber şu ki yaşıyorsun ve hala doğum gününü kutlayabilirsin. Mutlu yıllar.

Doğum gününde eski yaşlarından bahsedenler olursa eski yılların klasik olduğunu ve klasik şeylerin ise en değerli şey olduğunu söyleyin. Nice senelere…

Yaşın tamamen zihninizde olduğunu söylüyorlar. İşin püf noktası, vücudunuza girmesini engellemektir. İyi ki doğdun.

Hayatınızı gözyaşlarıyla değil gülümsemeyle yaşayın. Arkadaşlarınızla yaşınızı yenin, yıllarla değil. Doğum günün kutlu olsun!

Doğum Günü Kutlamaları

Doğum Günü Mesajları

Bugün şimdiye kadarki en yaşlı olduğun gün ama bundan sonraki yaşların için en genç olduğun gün. Bundan en iyi şekilde yararlan! Nice yıllara.

Korkarım ikimizin de farkına varmalıyız, yaşımız ilerledikçe eski arabalar gibi oluyoruz – gittikçe daha fazla onarım ve değişim gerekli. İyi seneler.

Genç kalmanın sırrı dürüst yaşamak, yavaş yemek yemek ve yaşınız hakkında yalan söylemektir. Mutlu Yıllar.

İyi ki doğdun dileklerinizi iletebileceğiniz ve sevdiklerinizi yeni bir yaşa girerken mutlu edeceğiniz doğum günü mesajı ve sözlerini buradan seçmeye başlayabilirsiniz.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun..

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın Kutlu olsun.. İyi ki doğdun..

Komik Doğum Günü Mesajı

Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun..

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun…

Komik Doğum Günü Sözleri

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun.

İnsanın hayata tutunması için geçerli sebepleri olması gerekir. Sen benim en büyük sebebimsin. Kardeşten yakın insan. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni bir yıla başlarken, sağlık ve mutluluk diliyorum. Acıların, felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice yıllara…

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz.. Doğum günün kutlu olsun…

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Yaşa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

KOMİK DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Yeni yaşını kutla eski yaşını şutla… En taze, sağlıklı, mutlu günler senin olsun. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun…

Öyle oldu böyle oldu doğum günün kutlu oldu…

Elma suyu portakal, doğum gününde hoşça kal. Seni hiç unutmayacak arkadaşın doğum gününü kutlar…

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Bugün mutlu olursun. Dertlerini unutursun. Doğum günün bugün senin. Daha ne diye somurtursun.

Sanki dünyada bir sen eksikmişsin gibi doğmuşun. Ki eksikmişsin arkadaşım iyi ki doğdun.

EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun…

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz.. Doğum günün kutlu olsun…

Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans