Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Kraliyet gelini Kate Middleton, cami ziyareti esnasında başörtüsü takıp Kur’an dinledi

  • Dünya
  • 18 Ekim 2019
  • Kraliyet gelini Kate Middleton, cami ziyareti esnasında başörtüsü takıp Kur’an dinledi için yorumlar kapalı
  • 718 KEZ OKUNDU
Kraliyet gelini Kate Middleton, cami ziyareti esnasında başörtüsü takıp Kur’an dinledi

Eşi Prens William ile Pakistan’a giden Kraliyet gelini Kate Middleton, cami ziyareti esnasında başörtüsü takıp Kur’an dinledi.

İngiltere tahtının 2 numaralı varisi Cambridge Dükü Prens William ve eşi Düşes Kate Middleton, 5 günlük resmi ziyaret için Pakistan’a gitti. Düşes, şıklığı ve zarafetiyle gene tüm dikkatleri üstüne topladı. Middleton, ülkeye ayak basmış olduğu günden itibaren basının yakın markajına girdi. Kraliyet gelini cami ziyareti esnasında başörtüsü takıp Kur’an dinledi.

BAŞÖRTÜSÜ TAKIP KUR’AN DİNLEDİ

Pakistan gezisine devam eden İngiltere Prensi William ve eşi Düşes Kate Middleton, Lahor’daki Badshahi Camii’ni ziyaret etti ve Kur’an dinledi. Düşes’in giydirilmiş olduğu yeşil başörtüsü ile geleneksel şalvar kamiz giysisi dikkat çekti.

KAYINVALİDESİNİN İZİNDEN GİDİYOR

Pakistan’ın mahalli çizgilerini taşıyan giysileriyle fanatik bırakan Düşes’in son tercihini, 1991 yılındaki ziyaretinde Prenses Diana da giymişti.

TÜRK TAKİPÇİLERİNDEN İLTİFAT ALDI

Kate Middleton’un Kur’an dinlediği görüntülerin toplumsal medyada paylaşılmasının peşinden, Türk takipçilerinden Kraliyet gelin için “İnşallah Müslüman olur” temennileri geldi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans