Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Kuruluş Osman 4. bölüm 2. fragmanı yayında

  • Yaşam
  • 09 Aralık 2019
  • Kuruluş Osman 4. bölüm 2. fragmanı yayında için yorumlar kapalı
  • 1.031 KEZ OKUNDU
Kuruluş Osman 4. bölüm 2. fragmanı yayında

ATV ekranlarının beğenilen dizisi Kuruluş Osman’ın merakla beklenen 4. bölüm 2. fragmanı gösterildi. Kuruluş Osman’ın yeni bölüm fragmanında Osman Bey, kaçırılan Bala Hatun için harekete geçiyor ve “Seni o bataklıktan kurtaracağım Bala” diyor. İşte Kuruluş Osman’ın 4. bölüm 2. fragmanı…

Başrolünde Burak Özçivit’in yer almış olduğu Kuruluş Osman dizisinin 4. bölüm 2. fragmanı gösterildi.

Daha evvel TRT 1 ekranlarında gösterilen ve Diriliş Ertuğrul’un devamı durumunda olan Kuruluş Osman’ın yeni bölüm fragmanında Osman Bey, “Kanımda dolaşan deli taylar üstüne ant olsun ki diriliş ateşini yakacağım” sözleriyle bağımsız bir yeni devlet kurulacağını ifade ediyor.

Fragmanın devamında Osman Bey, kaçırılan Bala Hatun’u kurtarmak için harekete geçiyor ve “Seni o bataklıktan kurtaracağım Bala” diyor.

KURULUŞ OSMAN 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Can yoldaşı Aybars’ın katilini bulmak ve Tekfur cinayetinin izini sürmek için için gizlice kaleye giren Osman’ın yolu ahilerin hazinesini almak için kaleye sızmış olan rahibe ve rahip kılığındaki Bala Hatun, Gonca ve Tursun Bey ile kesişmişti.

İşledikleri cinayeti Osman’ın üzerine atmaya çalışan Sofia ve Kalanoz, karşı hamle ile kalede olduğuna güvenilir oldukları Osman’ı ortaya çıkarmak için Dündar Bey’in kızı Aygül’ü kaçırtıp kaleye getirtmişlerdi.

Burçin’den aldıkları haberle harekete geçen Dündar Bey yanına Kayı beylerinden Bamsı ve Samsa’yı alarak kaleye gelmişti.

Kale’ye gelen başka bir isim daha vardı; organize etmiş olduğu Tekfur suikastı başarısız olan Efendi Yannis’te artık kaledeydi. Her şeye karşın kale askerlerinin içine sızan Osman, kaleye giren Bamsı Bey’e çarparak eline bir pusula tutuşturmuştu.

Yapacaklarını zekice kurgulayan Osman, zindana atılmasına karşın kurtulmuş ve Sofia’nın peşine taktığı avcı namlı Teokles’i tutsak almıştı.

Helen ile Sofia’nın koridordaki koşuşturmasını gören Kalanoz, katliam ortağı olan Sofia’nın başka işler karıştırmasından şüphelenerek peşine düşmüştü.

Teokles’i yakalayan Osman’ın önü ise Edebalı’ya bağlı Akça Derviş, Pehlivan ve Zülfikar Derviş tarafınca kesilmişti. Bu üçlünün peşinden çıkan Bala Hatun, Osman’ı, Edebalı’ya götürmüştü.

YouTube video

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans