Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Mahsun Kırmızıgül, Mucize 2 Aşk’ın galasını memleketi Diyarbakır’da yapmış oldu

Mahsun Kırmızıgül, Mucize 2 Aşk’ın galasını memleketi Diyarbakır’da yapmış oldu

Yönetmen ve ses sanatçısı Mahsun Kırmızıgül, yönetmen koltuğuna oturmuş olduğu ‘Mucize 2: Aşk’ filminin galasını memleketi Diyarbakır’da yapmış oldu. Gala öncesi sevenlerinin yanına gelen Mahsun Kırmızıgül’e ilgi büyük olunca kalabalıklık yaşandı. Kırmızıgül’ün bir hayranı ise kalabalığın içinden sıyrılıp sahneye çıkarak meşhur şarkıcının taklidini yapmış oldu.

Yönetmen koltuğunda oturan Mahsun Kırmızıgül’ün yer almış olduğu, başrollerinde ise Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar, Ali Sürmeli, Şenay Gürler, Sinan Çalışkanoğlu ve Melis Sezen şeklinde kuvvetli adların yer almış olduğu ‘Mucize 2: Aşk’ filminin galası Diyarbakır’da bir AVM’nin beyazperde salonunda yapılmış oldu. Kırmızıgül’ün gala öncesi AVM’de toplanan hayranlarıyla buluşması esnasında kalabalıklık yaşandı.

“DİYARBAKIR ÇOK DEĞİŞMİŞ AMA İNSANLARIN YÜZÜNDEKİ TEBESSÜM DEĞİŞMEMİŞ”

Kentte bir avmsinde meydana getirilen ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği galaya, Kırmızıgül’ün yanı sıra filmin oyuncularından Mert Turak, Ali Sürmeli, Biran Damla Yılmaz, Metin Yıldız ve Zekeriya Karakaş katıldı. Mahsun Kırmızıgül, doğup büyümüş olduğu memleketinde olmaktan sevinç duyduğunu söylemiş oldu. Kırmızıgül, Diyarbakır’ın fazlaca değiştiğini ve geliştiğini ifade ederek, ‘Diyarbakır’da birlikte büyüdüğüm dostlarım ve akrabalarım var. Buraya geldiğim için fazlaca mutluyum. Mucize her ne kadar Aziz’in bu topraklarda yaşamış olduğu hikayesiyse aslen batıda yaşam gören, batının kollarını sevgiyle açan bir öykü oldu. Son olarak Mucize filmin galasına katılmak için 4 yıl ilkin Diyarbakır’a gelmiştim. Diyarbakır’ı fazlaca gelişmiş gördüm. Kent o denli yayılmış ki, yeni binalar, çevre düzenlemesiyle fazlaca güzel olmuş. Ben büyüdüğüm Diyarbakır’ın küçeleri fazlaca değişmiş. Doğal, dünya değişiyor, Diyarbakır’da değişti. Fakat insanların yüzündeki o tebessüm değişmemiş” dedi.


‘BU FİLMİ ÖĞRETMENLERE ADIYORUZ’

Kırmızıgül, ikincisini yönettiği filmi öğretmenlere adadığına vurgu yapmış oldu. Kırmızıgül, açıklamasında doğduğu Diyarbakır’daki anılarını da anlatarak şunları söylemiş oldu: “Bu film bir anlamda da öğretmenlere adanmış bir film. Hayatımızda ailemizden sonrasında, bizlere yaşamı hazırlayan, bizlere zorlukları yenmemizi öğreten, iyi mi durmamız gerektirdiğini öğretenler öğretmenlerimizdir. Bir fazlaca öğretmenim hayatta değil. Bugün bu şehre geldiğimde gözlerim doldu. Uzun vakit sonrasında erişince anılarınız can buluyor. Bir tek üzüldüğüm bir mevzu var, doğup büyüdüğüm mahalle şu an yok. Şu an bir tek avlusunda namaz kaldığım 2 cami kalmış. Kurşunlu ve Arapşeyh camileri. Bu camilerde Kur’an kursu almıştım. Ben, orada büyüdüm.”


MÜZİKLİ İLGİLİ SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

Görüşmede bir gazetecinin, “Müziğe ne vakit dönecek siziniz?” sorununa cevap veren Kırmızıgül, ‘Mucize’den başka bir şey konuşmam’ diye cevap verdi.


KIRMIZIGÜL’ÜN TAKLİDİNİ YAPTI

Öte taraftan gala öncesi Kırmızıgül’ün filminin tanıtımı öncesinde kalabalıklık oluşturan kalabalığın arasından bir şahıs sahneye çıkarak eline almış olduğu mikrofonla Mahsun Kırmızıgül’ün daha ilkin seslendirdiği bir şarkıyı okuyarak taklidini yapması, toplanan kalabalık tarafınca coşkuyla karşılandı. Söyleşi esnasında bazı fanatikleri da sahneye çıkarak Kırmızıgül’e sarılmak istedi. Sohbetin peşinden film seyredildi.

Kaynak: DHA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans