Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Meghan Markle’ın 28 yaşındaki yeğeni çırılçıplak gözaltına alındı

Meghan Markle’ın 28 yaşındaki yeğeni çırılçıplak gözaltına alındı

Meghan Markle’ın üvey abisi Thomas Markle Jr’in oğlu 28 yaşındaki Thomas Dooley, Hollwood’da polis tarafınca çıplak bir halde gözaltına alındı.

Geçen Perşembe günü, cadde üstünde yalnız bir havlu ile aşırı derecede sarhoş bir halde sövgü ederek yürürken görüntülenen Thomas’ı vatandaşların suç duyurusu etmesi üstüne polis tarafınca gözaltına alındı.

ÇIRILÇIPLAK GÖZALTINA ALINDI

Gözaltı esnasında polise karşı koymaya çalışırken üstündeki havlunun düşmesi sonucu çırılçıplak kaldı.Hollywood’da meşhur bir otelin yakınında meydana gelen vakası başka bir gezgin cep telefonuna kaydetti.

KÜFÜR EDİNCE GÖZALTINA ALDIKLARINI SÖYLEDİLER

Polis yetkilileri, suç duyurusu üstüne Thomas’ı uyarmak istediklerini, Thomas’ın kendilerine sövgü edince aralarında arbede çıktığını ve arbebede esnasında bir polis memurunun ayağından yaralanmasından sonrasında Thomas’ı gözaltına aldığını söylediler.

KEFALETLE SERBEST KALDI

Polis, otomobilinde bile polise hakaret etmeye devam eden Thomas, ilkin hastaneye kaldırıldı hemen sonra Pazartesi gününe kadar gözaltında tutulduktan sonrasında 25 bin dolar kefalet ile özgür bırakıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ