Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki eşinden boşanmayı düşünüyor

  • Yaşam
  • 14 Kasım 2019
  • Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki eşinden boşanmayı düşünüyor için yorumlar kapalı
  • 874 KEZ OKUNDU
Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki eşinden boşanmayı düşünüyor

80 yaşındaki emekli öğretmen Patrick ile evlenen Meltem Miraloğlu, boşanma sonucu aldı. Boşanma haberini duyuran Onur Akay, Miraloğlu’nun iç dünyasında oldukca mutsuz bulunduğunu ve devamlı “Çaresiz kaldım” söylediğini söylemiş oldu.

Rol almış olduğu O Yaşam Benim dizisiyle adını duyuran oyuncu Meltem Miraloğlu, ABD’da 80 yaşındaki Patrick ile evliliğe ilk adımını attı. Evliliğiyle günlerce adından söz ettiren Miraloğlu, boşanma sonucu aldı.

“ÇARESİZ KALDIM”

Meşhur oyuncunun Patrick ile evlendiğini duyuran gazeteci Onur Akay, bu sefer de çiftin boşanacaklarını duyurdu. Kanal D ekranlarında gösterilen Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Akay, ikilinin boşanma kararını şu sözlerle söyledi: “Dün konuştum daha oldukca yeni bir vaka. Meltem evlendikten sonrasında eşine aşık bir görüntü sergiledi ve mutlu bulunduğunu gösterdi. İç dünyasında yaşadıklarını anlattığı biriyle konuştum. Devamlı ‘Çaresiz kaldım’ ve ‘Kurtulmak isterim’ diyormuş. Hep ağlıyor ve boşanmak istiyormuş. Boşanma işlemlerine başlamış ve evden polis ile çıkacakmış. Şundan dolayı en küçük bir münakaşa ya da başka bir durumda ABD’da problem yaşanıyormuş. Sadece Türkiye’ye dönmeyecekmiş. Eşi de boşanmak istemiyormuş.”

“TÜRKİYE’DEKİ TANINMIŞ BİR İSİMDEN KORKTUĞU İÇİN GERİ DÖNMÜYOR”

“Patrick kendisini kısırlaştırdığı için tüp bebek tedavisine falan başlama vakası yokmuş. Çocuk vakasıyla ilgili bir girişimde bulunmamışlar. Aslına bakarsanız ailesi Meltem’e karşı geliyormuş. Orada ona gene yardım edecek 1-2 şahıs var. Meltem’in Türkiye’ye dönmesi lazım bence yapımcılar destek olsun ve geri dönsün. Türkiye’de yaşamış olduğu vakaları da duymuştum. Tekliflere de açık öyleki bir durum olduğunda kesinlikle gelecektir. O Türkiye’de tanınmış birinden oldukca korkmuş olduğu için gelmiyor. Aslolan gitme sebebi de buymuş esasen. Azerbaycan’da tanışıyorlar ve bazı vakalar yaşamışlar. Meltem’i beğenen ve uzun süre onunla beraber olmak isteyen sadece onu oldukca engellemiş olan birisi.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans