Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Ünlülerin yılbaşı konser ücretleri belli oldu! Rekoru Tarkan Kırdı

  • Yaşam
  • 01 Aralık 2019
  • Ünlülerin yılbaşı konser ücretleri belli oldu! Rekoru Tarkan Kırdı için yorumlar kapalı
  • 883 KEZ OKUNDU
Ünlülerin yılbaşı konser ücretleri belli oldu! Rekoru Tarkan Kırdı

2020’yi sahnede karşılayacak olan sanatçıların yılbaşı konserlerinden alacağı ücretler belli oldu. Bu yıl rekoru elinde tutan isim ise Megastar Tarkan.

Yılbaşı için hazırlıklara başlamış olan birçok sanatçının rotası ve alacağı ücretler ortaya çıkmaya başladı. Posta’da yer edinen habere nazaran 31 Aralık’ta konser verecek ünlüler içinde en yüksek tutarı ise Megastar Tarkan alacak. Megastar Kıbrıs’ta vereceği konser karşılığında tam 2 milyon TL alacak.

REKOR MEGASTAR’DA

2020 yılına doğru geri sayım başlarken yılbaşı konserleri için meşhur adların de takvimi belli olmaya başladı. Milliyet’in haberine nazaran konserleri dolup taşan ve bir sonraki konseri dört gözle beklenen Pop müziğinin mega starıTarkan, Kıbrıs’ta hayranlarını coşturmak için 2 milyon TL alacak.


HADİSE İKİNCİ SIRADA

Listenin ikinci esnasında ise geçen senenin birincisi Hadise var. Gene Kıbrıs’ta sahne alacak olan Hadise, 800 bin TL kazanacak.


EBRU DA KIBRIS’TA

Aynı Hadise ve Tarkan şeklinde yeni senenin ilk gecesinde Kıbrıs’ta sahnede olacak olan arabesk müziğinin kuvvetli sesi Ebru Gündeş, 600 bin TL alacak.


DİVA 500 BİN TL ALACAK

Sapanca’da sahne alacak Türk Sanat müziğinin Divası Bülent Ersoy ise yılbaşı için, 500 bin TL kazanacak. Sibel Can da yeni yılı Kıbrıs’ta karşılayacak. Can, vereceği konser için 500 bin TL alacak.


YILBAŞINDA DA İZDİHAM OLACAK

Bazen konserlerinde kalabalıklık yaşanmış olan pop müziğinin en sevilen sanatçılarından önde gelen Yıldız Tilbe de 31 aralık akşamı Kıbrıs’ta dinleyicileriyle buluşacak. Tilbe, konserden 500 bin TL kazanacak.


GÜLŞEN 450 BİN TL KAZANACAK

Oğlunun eğitimi için Londra’ya yerleşen Gülşen de yeni yılda Kıbrıs’ta sahne alacak adlardan biri. Gülşen, sahneden 450 bin TL alacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans