Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Mevlid Kandili ve Cuma sözleri, mesajları! Kısa, resimli Cuma mesajları 2019

Mevlid Kandili ve Cuma sözleri, mesajları! Kısa, resimli Cuma mesajları 2019

Mevlid Kandili ve Cuma mesajları 2019 senesinde da yoğun ilgi görüyor. Resimli, kısa ve öz Mevlid Kandili mesajları ve sözleri araştırılıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafınca gösterilen takvime nazaran 2019 yılının son kandili 8 Kasım Cuma kutlanacak. Müslümanlar bu mühim günde sevdiklerine mesajlar gönderiyor, toplumsal medya hesapları üstünden paylaşımlarda bulunuyorlar. En güzel, resimli Mevlid Kandili mesajları ve sözleri haberimizde sizlerle.

Mevlid Kandili mesajları ve Cuma mesajları araştırılan mevzular içinde yerini aldı. Mevlid Kandili mesajları yoğun ilgi görüyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafınca gösterilen takvime nazaran dini gün ve aylar algı ediliyor. 8 Kasım’a denk gelen Mevlid Kandili için coşku giderek artıyor. Peygamber Efendimiz (sav)’in doğduğu geceye Mevlid Gecesi denmektedir. Müslümanlar bu gecenin bereketinden feyz almak için bol miktarda oranda yakarma ediyor, sevdiklerine de bu mühim günün geldiğini mesajlar göndererek yada arayarak haber veriyorlar. Resimli, kısa ve uzun Mevlid Kandili mesajlarını sizler için derledik.

MEVLİD KANDİLİ VE CUMA MESAJLARI

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bizlere, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bizlere. Bire bin yazılan bu gecede yakarma edelim Rabbimiz’e. Cumanız kutsal olsun.

Cuma Mesajları

Kardeşliğin sürekli olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği, ümitli ve şefkatli kandiller olması dileğiyle. Hayırlı cumalar olsun Hayırlı kandiller…

Cuma Mesajları

Rabbimizin rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz asla solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz mukaddes olsun.. -Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, tanrısal esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra karşılık olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

Cuma Mesajları

Bu mukaddes gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle. Beraat kandilinizi kutlar, size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim. Cumanız mukaddes olsun.

Cuma Mesajları

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece yakarma edelim.. Yüce Rabbimiz affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Avuçlarımızı semaya kaldırıp, yürekler bir atınca bu gece, gözyaşı dolacak… Kandiliniz hayırlı olsun!

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunmuş olacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol miktarda oranda yararlanacağı ümit, refah ve müjde gecesidir. Kandiliniz ve cumanız hayırlı, dualarınız kabul olsun!

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz hayırlı olsun..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans