Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

MSA nedir? Xiaomi MSA duruyor ve MSA durduruldu hatası için çözüm detayları

MSA nedir? Xiaomi MSA duruyor ve MSA durduruldu hatası için çözüm detayları

MSA nedir? Xiaomi MSA duruyor ve MSA durduruldu hatası için çözüm detayları

MSA duruyor ve Xiaomi MSA durduruldu hatası, cihazlarında sorun yaşanan kullanıcıların araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Uygulamaların durdurulması ve cihazın stabil çalışmasını engelleyen MSA durduruldu hatası, Xiaomi cihazlarda problem oluşturabiliyor. Peki, MSA nedir ve MSA durduruldu hatası nasıl giderilir? İşte, Android System WebView kaynaklı Xiaomi MSA duruyor hatası ile ilgili önemli bilgiler

Xiaomi marka cihazlarda gözlemlenen MSA durduruldu hatası, pek çok kullanıcı tarafından internet üzerinden araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Uygulamaların çalışmasını engelleyen bu durum, Xiaomi cihazlarda önemli bir sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Peki, MSA ne demek ve MSA durduruldu hatası nasıl çözülür? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

XİAOMİ MSA DURDURULDU HATASI NASIL ÇÖZÜLÜR?

Xiaomi MSA durduruldu hatasının çözümü için ilk yapılması gereken işlem, Google Play Store’dan “Android System WebView” uygulamasını bulmak olacaktır. Bu uygulama bulunduktan sonra son versiyonuna güncellemek çözüme katkı sağlayacaktır.

İkinci bir çözüm yolu ise Ayarlar > şifreler ve güvenlik > yetkilendirme ve geri alma bölümünden MSA’nın durumunu değiştirmek olacaktır. Bu çözüm yolu tam etki sağlamayabilir.

MSA, MiUI Sistem Reklamları anlamına gelir. MiUI içinde reklam almanızın temel nedeni budur. Sadece not 4 değil, MiUI üzerinde çalışan tüm xiaomi cep telefonları buna sahip olacak.

İnstagram Fotoğraf Altına Yazılacak Sözler

İnstagram Fotoğraf Altına Yazılacak Sözler – Biyografi Sözleri

Varsayılan olarak msa, xiaomi mobil cihazınızda etkindir. Bu nedenle, MiUI boyunca sinir bozucu reklamlar almanın nedeni budur.

MiUI’de msa’yı nasıl devre dışı bırakabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır

  1. Ayarları Aç
  2. Aşağı kaydırın ve Ek ayarları bulun
  3. Yetki ve iptal bul
  4. MSA’yı bulun ve devre dışı bırakın

Devre dışı bırakılmış bir “iptal” düğmesi olan bir açılır pencere göreceksiniz. Etkinleştirilene kadar bekleyin ve iptal düğmesine dokunun. İlk defa, ” Yetkilendirme iptal edilemedi ” mesajı alacaksınız .

Adımları birkaç kez tekrarlayın, devre dışı görmek ve “bir mesaj göreceksiniz başarıyla İptal edilen yetki ”

“Kişiselleştirilmiş reklamlar” sunmak için veri toplamak üzere Xiaomi sunucularını devre dışı bıraktınız. Şimdi Reklam İzleme’yi (Reklam hizmetleri) devre dışı bırakmanız gerekiyor

  1. Gidin Ayarlar »Ek ayarları» Gizlilik »Kullanıcı Deneyimi programı (veya basitçe‘Reklam Hizmetleri’için arama)
  2. “Kişiselleştirilmiş Reklam önerilerini” devre dışı bırakmak için dokunun.

Bu, sistem düzeyindeki reklamları devre dışı bırakacaktır. Şimdi Mi bloatware’deki reklamları tek tek devre dışı bırakmanız gerekiyor. Bu isteğe bağlı bir adımdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans