Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Murat Boz ile Aslı Enver Ayrıldılar mı?

  • Yaşam
  • 27 Ekim 2019
  • Murat Boz ile Aslı Enver Ayrıldılar mı? için yorumlar kapalı
  • 865 KEZ OKUNDU
Murat Boz ile Aslı Enver Ayrıldılar mı?

İlişkilerine ikinci bir talih veren Aslı Enver ve Murat Boz’un ayrılmış olduğu iddiası magazin gündemine bomba şeklinde düştü. Aslı Enver’in 1 ay evvel Murat Boz ile Levazım’da yaşadıkları dubleks evden kendisine ilişik tüm eşyaları alarak ayrılmış olduğu iddia edildi.

2.5 senelik beraberliğin peşinden 2018 Nisan ayında ayrılan çift 7 ay sonrasında barışmış ve ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmişlerdi. Evlenecekleri kati gözüyle bakılan meşhur çiftten son dakika gelen ayrılık haberi magazin gündemini sarstı. İkilinin ayrılmış olduğu haberi toplumsal medyanın en oldukça konuşmuş olduğu mevzu oldu.

29 ekim cumhuriyet bayramı sözleri

29 ekim cumhuriyet bayramı sözleri

BİRBİRLERİNİN FOTOĞRAFLARINI BEĞENMİYORLAR

İkilinin bir haftadır konuşmadığı ve hatta evlerini bile ayırdıkları iddia edilirken ikilinin fanatikleri toplumsal medyadan da birbirlerinin fotoğraflarını beğenmediklerini ortaya çıkardı. Ortalama 4 yıl ilkin aşk yaşamaya başlamış olan Aslı Enver ve Murat Boz daha ilkin de iki kez ayrılmış sadece geçtiğimiz aylarda ilişkilerine üçüncü şansı vermişlerdi.

EŞYALARINI TOPLAYIP EVDEN AYRILDI

Hayranlarını üzen bu haberden sonrasında bir flaş bir iddia atıldı. Aslı Enver’in ortalama 1 ay ilkin Murat Boz ile Levazım’da yaşadıkları dubleks evden kendisine ilişik tüm eşyaları alarak ayrılmış olduğu iddia edildi. Murat Boz ile Aslı Enver’in Levazım’daki evi dizayn ederken eşyaları birlikte seçtikleri biliniyordu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans