Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Murat Boz’a sarılı fotoğrafını paylaşan Hadise, Aslı Enver’in hayranlarını kızdırdı

  • Yaşam
  • 28 Ekim 2019
  • Murat Boz’a sarılı fotoğrafını paylaşan Hadise, Aslı Enver’in hayranlarını kızdırdı için yorumlar kapalı
  • 1.579 KEZ OKUNDU
Murat Boz’a sarılı fotoğrafını paylaşan Hadise, Aslı Enver’in hayranlarını kızdırdı

Bir dargın bir barışık ilişkilerine son noktayı koyan Aslı Enver ve Murat Boz çiftinin ayrılığı sevenlerini üzmüştü. Ayrılıktan derhal sonrasında Hadise’nin yapmış olduğu paylaşım ise toplumsal medya kullanıcılarını kızdırdı.

2,5 senelik ilişkilerinin peşinden 2018 Nisan ayında ayrılan Murat Boz ve Aslı Enver, 7 ay sonrasında barışmış ve ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmişlerdi. Sadece önceki gün ikilinin tekrardan ayrılmış olduğu haberi, hayranlarını derinden üzmüştü.

MURAT BOZ’A SARILDIĞI FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

Bu haberim peşinden O Ses Türkiye Jüri üyesi Hadise’nin toplumsal medya paylaşımı Aslı Enver hayranlarını çileden çıkardı. Murat Boz’la adı devamlı aşk dedikodularına karışan müzisyen Hadise, çiftin ayrılık haberlerinin ortaya çıkmasının peşinden Murat Boz’a sarılmış olduğu fotoğrafla beraber O Ses’in kulisinden görüntüler paylaştı. Meşhur şarkıcının Murat Boz’la olan samimi fotoğrafı, toplumsal medyada infial yarattı.

Bir çok Instagram kullanıcısı Hadise’yi eleştiri bombardımanına tuttu. Bir kullanıcı “Daha ilişkisi biteli bigün olmuş, insanla bu şekilde bir paylaşım yapması fazlaca ayıp dostça olsa bile senelerdir haklarında aşk dedikodusu yapıldığını bile bile! Hadise tam bir primci” yorumunu yapmış oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans