Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Müslüm Gürses’e benzerliğiyle dikkat çeken Bülent Şevik: 10 numara bir insana benzemişim

  • Genel
  • 28 Eylül 2019
  • Müslüm Gürses’e benzerliğiyle dikkat çeken Bülent Şevik: 10 numara bir insana benzemişim için yorumlar kapalı
  • 982 KEZ OKUNDU
Müslüm Gürses’e benzerliğiyle dikkat çeken  Bülent Şevik: 10 numara bir insana benzemişim

Müslüm Gürses’e benzerliğiyle dikkat çeken ve çevre illerde sahne alan Bülent Şevik” Karakteriyle, kişiliğiyle 10 numara bir insana benzemişim. Tanrı rahmet eylesin, yatmış olduğu yer nur olsun” dedi.

Adana’da 2 çocuk babası Bülent Şevik, sesi ve görüntüsüyle Müslüm Gürses’e benzetiliyor ve çevredekiler tarafınca Müslüm baba olarak çağrılıyor. Müslüm Gürses’in ölümsüz şarkılarını seslendiren Şevik, “Tanrı’a oldukca şükür muhteşem bir insana; karakteriyle, kişiliğiyle 10 numara bir insana benzemişim. Tanrı rahmet eylesin, yatmış olduğu yer nur olsun” dedi.

Şanlıurfa’da doğan ve Adana’da büyüyen arabesk müziğinin babası Müslüm Gürses’e benzerliğiyle dikkat çeken Bülent Şevik, TIR şoförlüğü yaparken arkadaşları tarafınca ortaya çıkarıldı. Bülent Şevik, ek olarak kentte çekilecek filmlerden teklifler alan kendisinin de sıkı bir Müslüm Gürses hayranı bulunduğunu söyledi.

‘TIR SÜRÜCÜSÜ, BANA BAKACAĞIM DİYE KAZA YAPTI’

Başından geçen garip olaylardan bahseden Şevik, “Rastladığım birçok garip vaka var. Bu benzerliğin bana oldukca mevzuda faydası oldu. TIR sürerken trafik polislerimizden, yükleme yaptığım fabrikalardan oldukca hoşgörü tanıyanlar oldu. Aksaray’dan Adana’ya gelirken ışıklarda durdum, karşımdan gelen TIR sürücüsü bana bakarken önündeki başka bir TIR’a çarptı. Buna benzer birçok vaka yaşadım. Restoranda hanım elinde çay bardağıyla çıkarken beni görünce çayı elinden fırlattı. Duygulananlar, gözleri dolanlar var. Bazı insanoğlu da bakıp gülüyor, onlara ‘ben bir güldürü insanına değil, ağır bir insana, bir babaya benziyorum’ diyorum. Buna gülmenin anlamı yok. Müslüm Baba’nın eserlerinin tamamını severim” diye konuştu.

BENZERLİKLE GURUR DUYUYOR

Müslüm Gürses’e benzerliğinden onur duyduğunu özetleyen Şevik, “Müslüm Gürses’e müthiş bir benzerliğim var. Tanrı’a oldukca şükür muhteşem bir insana; karakteriyle, kişiliğiyle 10 numara bir insana benzemişim. Tanrı rahmet eylesin, yatmış olduğu yer nur olsun. 10 kişiden 9’u ne olursa olsun benimle fotoğraf çektiriyor. Kıramadığım insanoğlu oluyor, şarkılarını okuyorum” dedi.

Kaynak: DHA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans