Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Müstehcen görüntülerinden dolayı paylaşım yapmayan Kerimcan Durmaz, Instagram’a geri döndü

Müstehcen görüntülerinden dolayı paylaşım yapmayan Kerimcan Durmaz, Instagram’a geri döndü

Uçağın tuvaletindeki müstehcen görüntüsünden dolayı toplumsal medya hesabından oldukça sık paylaşım yapmayan Kerimcan Durmaz, eskisi şeklinde paylaşım halletmeye başladı. Durmaz, dün gittiği mağazada ördüğü eşorfmanın fotoğrafını paylaşarak eski dostu Demet Akalın’a gönderme yapmış oldu.

Toplumsal medya hesabından uçakta çekilen müstehcen görüntülerini paylaşan Kerimcan Durmaz, tepkilerle linç edilmiş hatta hakkında soruşturma başlatılmıştı. Eğitimini tamamlamak için yurt dışına giden Kerimcan Durmaz, aylar sonrasında toplumsal medyaya geri döndü. Durmaz, yapmış olduğu ilk paylaşımlarında eski dostu Demet Akalın’a taş attı.

ESKİ PAYLAŞIMLARINA GERİ DÖNDÜ

Bir süredir yurt haricinde yaşayan ve toplumsal medya hesabını etken kullanmayan Kerimcan Durmaz, “Artık kimseyi umursamıyorum” diyerek Instagram hesabına geri döndü. Tuvalette bile paylaşım yapacağını söyleyen Kerimcan Durmaz, günlük makyajında neler yaptığını gösterdi. Hazırlanıp evden çıkan Durmaz, binmiş olduğu takside “Ben artık oldukça rahat bir halde story atmak isterim. Eğer bundan rahatsız olacak var ise şuan beni bloklasın (engellesin). Takipten çıkarsın demiyorum, bloklasın ki keşfette falan karşınıza çıkmak istemiyorum, sizi görmek istemiyorum. Aptalca mesajlarınız ve yorumlarını görmek istemiyorum. Umurumda dahi değilsiniz. Hiçbirinizi takmıyorum ve umursamıyorum. Artık buna nazaran yaşayacağım. Kendi kirli, nefret dolu sözlerini kendinize saklayın. Kimse kusura bakmasın tamam mı lan! Delirtmeyin lan beni.” şekline konuştu.

DEMET AKALIN’A GÖNDERME YAPTI

Müstehcen görüntülerinden dolayı yediği içtiği ayrı gitmeyen Demet Akalın’la da küsen Kerimcan Durmaz, eski dostuna ağır bir gönderme yapmış oldu. Dünyaca meşhur markaların eşofmanlarını giyen Demet Akalın’ın 2018 yılındaki albüm kapağının çekimlerinde giydirilmiş olduğu 35 bin TL değerinde kırmızı eşofmanı paylaşarak “Öğğ! Bunu giyen de ne bileyim şu demek oluyor ki!” dedi.

NE OLMUŞTU?

Kerimcan Durmaz’ın Instagram hesabından, gezi etmiş olduğu uçağın tuvaletinde müstehcen görüntülerini paylaşması büyük tepki çekmişti. Kısa süre sonrasında paylaşımını silen Durmaz, yeniden bir paylaşım yaparak, “Tarafıma ilişkin olmayan uygunsuz içerikli bir videoyu avukatıma iletmek isterken sevhen ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür arzuluyorum” mesajı yayınlamıştı. Arkasından Durmaz hakkında, kabahat duyurusunda bulunulmuş ve’müstehcenlik’ suçundan 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.

VİDEO: Kerimcan Durmaz’dan Demet Akalın’a vaka gönderme!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans