Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Nusret’in Instagram’da 23 milyonluk takipçi sırrı şaşırttı

Nusret’in Instagram’da 23 milyonluk takipçi sırrı şaşırttı

Ününü dünyaya duyuran Nusret Gökçe’nin toplumsal medyadaki sırrı ortaya çıktı. Instagram’da 23 milyon takipçiye ulaşan meşhur kasabın bu rakama ulaşmasındaki sır aylık 20 bin TL’ye işe almış olduğu sosyal medya uzmanı.

https://www.enguzelozlusozler.com/29-ekim-cumhuriyet-bayrami-sozleri/

‘Saltbea’ hareketiyle dünya geneline adını duyuran ve New York, Dubai şeklinde metropolllerde mekan açan meşhur kasap Nusret, toplumsal medyada da paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

Instagram’da 23 milyon 600 bin takip edeni olan Nusret Gökçe yapmış olduğu paylaşımlarla sayıyı devamlı artırıyor. Restorantları dünyaca meşhur yıldızların akınına uğrayan Nusret’in, toplumsal medyada da bu kadar popüler olmasının altındaki yatan aslolan etken ortaya çıktı.

20 BİN TL MAAŞ VERİYOR

Posta’nın haberine nazaran, aylık 20 bin TL’ye işe almış olduğu toplumsal medya uzmanıyla çalışan Nusret, tabiri caizse çalışanının dizinin dibinden ayrılmıyormuş. Öyleki ki, Nusret dünyanın neresine giderse gitsin toplumsal medya uzmanını da yanında götürüyormuş.

“SÜPER ÇALIŞIYOR”

Nusret Gökçe çalışmasından memnun olduğu uzman hakkında yakınlarına da şöyleki söylüyormuş: “Süper çalışıyor. Bu yüzden 2020’de ona iyi bir zam yapacağım, aylık maaşı 30 bin TL olacak.”

EN ÇOK TAKİP EDİLEN TÜRK

Verdiği her poz, çekmiş olduğu her video uzman tarafınca denetim edilip takipçisine sunulan meşhur kasap, Instagram’da bu alanda dünyada en oldukça takip edilen Türk.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ