Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Oğluma Doğum Günü Mesajı Resimli

Oğluma Doğum Günü Mesajı Resimli

Sayfa İçeriği

Oğluma Doğum Günü Mesajı Resimli

18 yaş giren oğluma doğum günü mesajı, Ölen oğluma doğum Günü mesajı, Oğluma doğum günü Şiiri, Paşama Doğum günü mesajı, Oğluma doğum günü Mesajı Resimli, İyi ki doğdun oğlum mektup, Anlamlı doğum günü Sözleri, Erkek annelerinin Doğum Günü Mesajları

Oğluma Doğum Günü Mesajı bulunan sayfamızda size en güzel doğum günü mesajları hazırladık. Şimdi bu güzel mesajları whatsapp ve facebook üzerinden oğlunuz ile paylaşabilirsiniz.

Oğluma Doğum Günü Mesajı Kısa

Doğum günün kutlu olsun oğlum! Sen benim gururum ve her şeyimsin.

Umarım hayatta her zaman ileriye bakarsın, yüzünde bir gülümsemeyle ve kalbinde sevgi ile geriye bakarsın. Doğum gününde hayatında sonsuz neşe diliyorum ve bu yıl merak ve zevkle dolu olsun.

Dünyama geldiğin için her gün minnettarım. Gülümsemelerin ve kahkahaların kalbime bir merhem. Hayatıma mutluluktan başka bir şey getirmedin. Mutlu Yıllar oğlum!

Oğluma Doğum Günü Mesajı

Bana her şeyi kapsayan bir sevgi hissetme fırsatı verdiğin için teşekkürler. Günlerimi sıcaklık, merak ve neşe ile dolduruyorsun. Umarım doğum günün de aynı şekilde doludur. Doğum günü mesajları

Umarım her zaman başarıya doğru ilerlersin oğlum ve ister hayatta ister aşkta olsun, umarım tüm hayallerin ve tutkuların gerçekleşir. İyi ki doğdun!

Bir ebeveyn olmayı nasıl başaracağımı hayal edemiyordum. Şimdi ise olmadığımı hayal edemiyorum. Senin gibi olağanüstü bir oğlum olduğu için çok mutluyum.

Her zaman size bir yetişkin gibi davranmamızı istediniz, bu yüzden bu doğum günü dileğinizi yerine getirmeye karar verdik. Temizlik ve ev işleri bu yıl senin. Rica ederim!

İnsanın senin kadar mükemmel bir oğlu olması harika bir duygu. Hiçbir şey bana seni sevgiyle boğabilmekten daha fazla neşe getirmiyor, ama dünyadaki en iyi duygu o sevgiyi geri verdiğin zamandır.

Yaşamıma girdiğinden beridir beni şaşırtmaktan başka şey yapmadın. Sadece çekici değil, aynı zamanda mükemmel bir oğlum olduğu için çok mutluyum.

Bu yıl içinde seninle dünyamın daha iyi olduğunu bilmeni istiyorum. Ebeveyn olmanın ne kadar harika olacağını asla bilemezdim. Senin gibi bir oğul, her ebeveynin hayalini kurduğu şeydir.

Abiye Doğum Günü Mesajları

Sana olan sevgim her zaman özgürdü, ama yıllar içinde gerçekten kazandığın benim gurur ve güvenim. Dönüştüğün genç adamla inanılmaz derecede gurur duyuyorum.

Oğluma Doğum Günü Mesajı Uzun

Zor zamanlarda, beni çekip çıkarman için gereken tek şey senin düşünceleridir. Sarılmalarınız ve öpücükleriniz ruhumu besliyor ve sizin kadar değerli bir oğlum olduğu için çok minnettarım.

Sen doğduğunda benim için ne kadar anlam ifade edeceğini bile anlayamadım. Sen benim herşeyimsin. Özel gününüz anlatılmamış ihtişamla dolu olsun. İyi ki doğdun!

Umarım bu yıl doğum günün daha da şaşırtıcı bir geleceğe götürecek unutulmaz bir yolculuğun sadece başlangıcıdır. Her zaman dilemeye ve hayal kurmaya devam etmeyi unutmayın.

Hayatta yaptığım her şeye dönüp bakarsam, kolayca şimdiye kadar yarattığım en iyi şeysin. Dürüst olmak gerekirse, senin kadar hoş ve samimi bir oğlum olması bir mucize.

Kızıma doğum günü mesajları ve sözleri kısa

Çocukken seninle ilgili çok tatlı anılarım var, ama geleceğinin daha da tatlı anıları taşıyacağına inanıyorum. Umarım pastan senin yarısı kadar tatlıdır. Mutlu Yıllar oğlum!

Bu yıl doğum gününde, bu kadar parlak ve yetenekli bir genç adama dönüştüğünüz için çok minnettarım. Hayat ne olursa olsun her zaman başa çıkabileceğinizi bilmek çok rahatlatıcı.

Doğum gününde keşke zamanı durdurabilseydim. Sadece seni sonsuza kadar yanımda tutmak için değil, aynı zamanda bu kadar yaşlı hissetmeyi bırakabilmem için! En azından kalbimde kendimi genç hissettiren oğlum için mutlu yıllar.

Oğlum olarak sana sahip olmaktan duyduğum sevinç ölçülemeyecek bir şey. Sadece çok sayıda sarılma, öpücük ve hayranlıkla hissedilebilir. Senin kadar şaşırtıcı bir oğluma sahip olduğum için çok mutluyum.

Manzara Sözleri

Büyürken bana biraz sıkıntı vermiş olabilirsin, ama bunun sebebi elmanın ağaçtan çok uzağa düşmemesidir. Şimdi sana baktığımda, kendimin daha nazik, dürüst ve çalışkan bir versiyonunu görmeme rağmen. Oğlum demekten gurur duyduğum türden bir adama dönüştüğünüz için çok mutluyum.

Yıllar önce bu günde en büyük başarımı elde ettim: senin gibi bir oğula sahip olmak. Elimden gelse sana dünyayı verirdim, ama bu yıl bunun yerine bu çikolatalı pastaya razı olman gerekecek.

Kelimeler, sizin kadar harika bir oğlun olmasının ne kadar harika olduğunu ifade etmeye başlayamaz. Denemek zorunda olsaydım, şöyle devam edecektim: Seni hayatın kendisinden daha çok seviyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans