Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Ömür Gedik Can Yaman ‘ı savununca Toplumsal Medyada Tepki Aldı

  • Yaşam
  • 05 Aralık 2019
  • Ömür Gedik Can Yaman ‘ı savununca Toplumsal Medyada Tepki Aldı için yorumlar kapalı
  • 925 KEZ OKUNDU
Ömür Gedik Can Yaman ‘ı savununca Toplumsal Medyada Tepki Aldı

Ömür Gedik Can Yaman ‘ı savununca Toplumsal Medyada Tepki Aldı. Ömür Gedik, kendisinin bu dünyadan bulunduğunu kanıtlamasını isteyen hayranına “Arka odaya geçelim kanıtlayayım” diyen Can Yaman için “Onunla arka odaya geçme imkanı olsa bir dakika bile düşünmeyecek bayanlar bile eleştirdi Can’ı” dedi. Gedik’in dikkat çeken çıkışı birçok kadının tepkisini çekti.

Son zamanlarda yapmış olduğu her izahat ve hareketle gündem olan meşhur oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz hafta İspanya’da bir programa konuk oldu. Fanatiklerinden gelen soruları yanıtlayan Yaman, “Senin bu dünyadan bulunduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?” diyen hanım hayranına “Arka odaya geçelim kanıtlayayım” yanıtını verdi. Yaman’ı bu cevabına en garip yorum ise Ömür Gedik’ten geldi.

“CAN’LA ARKA ODAYA GEÇME İMKANI OLDUĞUNDA DÜŞÜNMEYECEK KADINLAR BİLE ELEŞTİRDİ”

Geçtiğimiz hafta yapmış olduğu cinsel ilişki içerikli paylaşımla tüm dikkatleri üstüne çeken Ömür Gedik, gazetede yazdığı köşe yazısında Can Yaman’la ilgili şunları söylemiş oldu: “Onunla arka odaya geçme imkanı olsa bir dakika bile düşünmeyecek bayanlar tarafınca bile eleştirildi Can. Pes şu demek oluyor ki. İşte biz buna ‘Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu’ diyoruz. Can’a tavsiyem birazcık inzivaya çekilsin, kendini dinlesin. Kötücül yorumları da kafasına takmasın”

HEMCİNSLERİNİ KIZDIRDI

Ömür Gedik’in Can Yaman ile alakalı yazısı başta hemcinslerini kızdırdı. Birçok toplumsal medya kullanıcısı Ömür Gedik’in bu çıkışına tepki gösterdi. İşte o tepkilerden bazıları:

ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ

Can Yaman’ı eleştirirken bir oldukca bayanı zan altında bırakan Ömür Gedik’e tepki mesajları yağdı. Kısa sürede eleştiri oklarının hedefi olan Gedik, Twitter hesabından yeni bir paylaşım yaparak “Sevgili hemcinslerim, Can Yaman’ı hatasını bulmuş olduğu an maden bulmuşcasına, hunharca ve organize bir halde linç eden yazarlarla ilgili bir durum tespiti yaptığım yazımı üzerine alınması gerekenlerle kendinizi karıştırmayın.” dedi.

“CAN’IN LİNÇ EDİLİP YOK EDİLMEYE ÇALIŞILMASINA İÇİM EL VERMİYOR”

Öte taraftan Can Yaman’la seneler ilkin röportaj yaptığını hatırlatan Gedik, “Can’la ilk röportajında birlikteydik. Güzel bir yol katetti. Yurt içi ve yurt haricinde sevildi. PR emekleri esnasında hatalı cümleler kurdu diye (ki kendi de bilincinde ve tekrar yapacağını sanmıyorum) bu kadar linç edilip yok edilmeye çalışılmasına benim içim el vermiyor.” biçiminde paylaşım yapmış oldu.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz hafta çağrı üstüne gittiği İspanya’da fanatiklerinden gelen soruları yanıtlayan Can Yaman’ın “Senin bu dünyadan bulunduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?” diyen hanıma verdiği yanıt toplumsal medyanın gündemine oturmuştu. Çevirmen vasıtasıyla suali duyan Yaman, “Arka odaya geçelim, kanıtlayayım” cevabıyla çevirmeni bile şaşkına çevirmişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans