Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Polis Haftası ile ilgili sözler – mesajlar – şiirler 2020

Polis Haftası ile ilgili sözler – mesajlar – şiirler 2020

Polis Haftası ile ilgili sözler – mesajlar – şiirler

Polis Haftası ile ilgili şiirler, sözler, mesajlar nelerdir? sorusu internette araştırılmaya başlandı. Bizler de sizin için araştırdık. İşte mesajlar.

Polis Haftası ile birlikte polis akrabası, sevgilisi, tanıdıkları olanlar onların bu günlerini kutlamak için internette araştırma yapmaya başladı. Peki Polis Haftası ile ilgili şiirler, sözler, mesajlar nelerdir? Tüm merak edilenler haberimizde.

POLİS HAFTASI NEDİR?

Türk Polis Teşkilatı modern anlamda 10 Nisan 1845 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Halen 1937 tarihli ve 3201 sayılı Emniyet Teşkilat Kanunu’na dayanarak örgütlenmiş ve 1934 tarihli 2559 sayılı Polis Vazife ve Sâlahiyet Kanunu ile yetkilendirilmiş bir teşkilattır. İçişleri Bakanlığı’na bağlı bir genel müdürlüktür. Merkezde Daire başkanlıkları, taşrada İl ve İlçe Emniyet Müdürlükleri olarak örgütlenmiştir. Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatı mensupları, Polis Teşkilatı 10 Nisan’da kurulduğu için 10 Nisan’ı her yıl Polis Günü olarak kutlar. Polis Haftası ile ilgili sözler

POLİS HAFTASI SÖZLERİ, MESAJLARI NELERDİR?

Siz yatağınızda rahat uyuyun diye, gazi olan veya canını kaybeden aslanlarımız var. Polis haftasında tüm polislerimizi sevgi ve saygı ile selamlıyoruz.

Gün batımı ve gün doğumu farketmez, günün her saatinde bizlerin huzurunu sağlayan vatanımızın kahraman evlatları. Polis haftanız kutlu olsun.

Polis haftanız kutlu olsun Türkiye’mizin yiğit evlatları. Hepinize görevlerinizde başarı diliyorum, kendinize dikkat edin.

Vatan uğruna canlarını feda etmekten çekinmeyen tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

Emniyet mensuplarmızın polis haftası kutlu olsun. Canı gönülden teşekkürler. Tüm polislerin Allah yardımcısı olsun. Ayrıca bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum; şehit anne babalarının ellerinden öpüyorum. Bende bir polis eşiyim; eşimle gurur duyuyorum.

Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun

Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun

175 yıldır bıkmadan usanmadan 7 gün 24 saat canı pahasına vatanımızın her bir köşesin de hainlere göz açtırmayan Türk Polis Teşkilatımızın ve omuz omuza beraber görev yaptığımız Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Cenab-ı Allah yar ve yardımcısı olsun…

Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatının 175. yılı kutlu olsun! 

Gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun. Hayırlı Cumalar

Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıldönümü kutlu olsun

Polis Haftası ve Polis Günü nedeniyle bu zor, zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarını takdir ve sevgiyle selamlar Polis Haftalarını kutlarım.

Tekrar güneş dolu günler, uçurtmalar uçuracağımız günlere ulaşabilmemiz için gece demeden gündüz demeden bizler için çalışan polis teşkilatımızın değerli mensupları iyi ki varsınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans