Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Recep İvedik 6 ile rekora koşarken, Recep İvedik 7 konusundan ipucu verdi

  • Yaşam
  • 11 Kasım 2019
  • Recep İvedik 6 ile rekora koşarken, Recep İvedik 7 konusundan ipucu verdi için yorumlar kapalı
  • 1.457 KEZ OKUNDU
Recep İvedik 6 ile rekora koşarken, Recep İvedik 7 konusundan ipucu verdi

Recep İvedik 6 ile 2019 yılının en iyi açılışını icra eden film unvanını elde eden Şahan Gökbakar, verdiği bir röportajda Recep İvedik 7’nin konusunu deklare etti.

Şahan Gökbakar’ın son filmi Recep İvedik 6 açılışı bir milyon 6 bin 437 kişiyle yapmış oldu. Serinin öteki yapımları ile karşılaştırıldığında, Recep İvedik 6 yalnız Recep İvedik 1’in ilk üç gündeki izleyici sayısını aşabildi. Buna karşın, Recep İvedik 2019’un en iyi açılışını icra eden film unvanını elde etti. Ekin Olcayto’nun sorularını yanıtlayan Şahan Gökbakar, Recep İvedik 7’nin de mevzusunun nasıl biteceğini söylemiş oldu.

“RECEP’İ AFRİKA’DA HAYAL EDİN, HER ŞEYİ YAŞIYOR”

Recep İvedik 6’nın konusunu özetleyen Gökbakar, “Serinin altıncı filmi. Recep, bu zamana kadar serüvenden serüvene koştu. Bu hikayede de Konya diye yola çıkıp, Konya’da bir kuru fasulye festivaline çağrı ediliyor fazlaca heyecanlanıyor. Kankası kahveci Nurullah’la beraber bir tur şirketi ayarlayıp Konya’ya biletler alıyorlar. Fakat çeşitli aksaklıklar oluyor telefonda. Meğerse Kenya’ya bilet almışlar bunlara. Bunlar uçakta fark ediyorlar Kenya’ya gittiklerini. Kenya’ya gidip geri dönüş uçağına kadar bir macera yaşamaya başlıyorlar. Recep’i Afrika’da hayal edin, aklınıza gelebilecek her şeyi yaşıyor.” biçiminde konuştu.

“BU FİLM TUTMAZSA YİNE REKORTMEN BENİM”

Evvelinde çıkardığı her film ile üstün dereceli kıran Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6 için herhengi bir üstün dereceli kaygısının olmadığını belirterek “Her yeni seri çıktığında eskisi kadar tutmaz mı şeklinde bir fikir aklıma gelmiyor. Zira tutmazsa da erişmen hala ben olduğum için orada bir mesele yaşamıyorum. Orada bir şansım var. Kısaca üstün dereceli kırarsa gene ben kırmış oluyor. Kırmazsa erişmen gene ben oluyorum, mesele yok.” dedi.

RECEP İVEDİK 7 UZAK DOĞU’DA GEÇECEK

Recep İvedik 7’yi de çekeceğini söyleyen Gökbakar, sözlerine şöyleki devam etti: “Benim vakaya bakış açım, bilhassa dördüncü filmden sonrasında şu hal aldı: Biz şimdi Recep’i daha keyifli nereye yollayabiliriz, hangi ortamın içine sokabiliriz. Daha komiğini çıkartabileceğimiz… Filmlerdeki genel matematiğimiz şu. Recep’i ilişik olmadığı bir dünyanın içine koyuyoruz ve Recep o dünyayı fethediyor. Bizim vakamız bu. O yüzden benim için her filmi düşünürken yeni olan, beni zorlayan, fazlaca uğraşmaya iten şey bu: Daha yeni nereye koyabiliriz Recep’i. Birkaç şey de buldum. Daha sonraki seriler için. Devam eder inşallah. Bir iki tane fikrim vardı. Onun içinden Afrika’yı seçmiştim. Şimdiki planım Uzak Doğu’ya yollamak Recep’i.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans