Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Regaib Kandili Sözler ve Cuma Gecesi Mesajları

Regaib Kandili Sözler ve Cuma Gecesi Mesajları

Sayfa İçeriği

Regaip kandili laflar, kısa, uzun ve anlamlı en güzel 2020 kandil lafları ile uzaktaki dostlarınızı hatırlayın! Sevdiklerinizi sevinçli edecek en yeni regaip kandili lafları burada…

Müslüman aleminin büyük bir özlemle beklediği regaip kandiline kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hususi olarak hazırlamış olduğumuz regaip kandil lafları ile siz de dilerseniz Feysbuk, dilerseniz Whatsapp dilerseniz Twitter ve Instagram üstünden sevdiklerinize, ötelerde yaşayan akrabalarınıza en güzel resimli kandil mesajlarını gönderebilirsiniz. Üç ayların başlangıcı Receb ayının ilk cuma gecesine Regaib gecesi denmektedir. Bu kutsal geceye hürmeten dualar kabul olur, peygamber efendimizizin Ramazan ayından sonrasında en oldukca oruç tuttuğu ay Receb ayıdır. Bugün kucak kucak Kur’an-ı Kerim okumalı, namazlar kılmalıyız. sozler.internet.tr olarak en hususi, kısa ve uzun anlamlı 2020 resimli kandil mesajları ile sevdiklerinizin yüzünü güldürün! İşte Regaip Kandili mesajları ve lafları

Regaip kandili laflar, Kandil geceleri müslümanlar için en mühim gün ve geceler içinde yer verilmiştir. Kutsal regaip kandili gecesinde dualar kabul olunur, bu geceyi ibadetlerle geçirmenin sevabı oldukca fazladır. Siz de uzaklardaki dostlarınıza, sevdiklerinize en güzel resimli kandil mesajları göndererek onları hatırladığınızı gösterin. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (tez) şöyleki buyurmuştur; “Beş gece vardır ki onlarda meydana getirilen dualar geriye çevrilmez, Receb ayının ilk cuması (Regaib gecesi), Şaban ayının ortasında bulunan gece, Cuma gecesi, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı geceleri.” 2020 regaip kandil mesajları ile birbirinden anlamlı emsalsiz ve yeni görselleri birey listenizdeki sevdiklerinize gönderebilirsiniz… İşte Regaip Kandili mesajları ve lafları!

regaip kandili sözler

2020 EN GÜZEL RESİMLİ KANDİL SÖZLERİ! KISA, UZUN ANLAMLI KANDİL GÖRSELLERİ…

Regaip kandili mesajları Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Bağışlama ve mağfiret dolu kandil geçirmeniz dileğiyle hayırlı kandiller.

Kim iyilik yaparak kendini Tanrı’a teslim ederse şüphesiz ki en sağlam kapıya tutunmuştur. İşlerin sonu sadece Tanrı’a varır. Kandiliniz kutlu olsun.

Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi coşku, heyecan tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Regaip Kandiliniz Kutsal Olsun.

Ya Rab! Bizi dosdoğru bir yola ilet, senin çizmiş olduğun istkamette ilerlet, niyetlerimizi ihlaslı eyle ve bizlere lütfettiğin güzelliklerde bolluk kayra eyle. Bu kutsal kandil gününde dualarımızı kabul eyle. Amin…

regaip kandili sözler

Bugün ettiğiniz tüm dualar göklere yükselip, bir bir kabul olup üzerinize sağanak benzer biçimde yağsın inşallah. Regaip kandiliniz kutlu olsun.

Varlığı sonsuz olan, acıma sahibi adaletli ulu Tanrı kendisine yakarış edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin ulu katında iletilmesine vesile olan Regaip kandiliniz kutlu olsun.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş o şekilde bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin kutlu olsun.

Yağmurun toprağa yaşam verdiği benzer biçimde duaların da yaşam bulacağı bu gecede yakarış bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle. Kandiliniz kutlu olsun.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak benzer biçimde yağdığı bu gecede dualarınızın kabul olması dileğiyle… Kandiliniz kutlu olsun!

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaip kandiliniz kutlu olsun…

Günler bizlere dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile kutsal oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız siz değerli üyelerimizin sevgisi. Regaip Kandiliniz Kutsal Olsun.

Muhsin Yazıcıoğlu Lafları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans