Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Resimli Cuma mesajları: en güzel, yeni Cuma mesajları

Resimli Cuma mesajları: en güzel, yeni Cuma mesajları

Sayfa İçeriği

En güzel CUMA mesajları (3 Kasım Cuma)

Resimli Cuma mesajları, anlamlı cuma mesajları, özel resimli cuma mesajları, en şık cuma mesajları, cuma mesajları 2022 yazılı, cuma mesajları resimli indir, cuma mesajları resimli 2022, cuma mesajları resimli yeni, hadisli cuma mesajları

Resimli Cuma mesajları, Rabbim, yarar getirmeyen bilgiden, korkmayan kalpten, duyulmayan duadan, doymak bilmeyen nefisten, açlıktan ki o fena bir arkadaştır hıyanettenki o ne fena sırdaştır tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, kocamaktan, ezel-i ömre döndürülmekten, Deccal fitnesinden kötülüğünden, mezar azabından, yaşamın ve ölümün fitnesinden Sana sığınırım.

Ayetli Cuma Mesajları

Cuma Mesajları

Tüm güzeliklerin kilidini kendinde bulunduran “Rabbim” Hakkımızda en hayırlı kilitleri aç… Amin. Cumamız bayram tadında olsun inşaALLAH…

“Günlerin en değerlisi cuma dır. Cuma günü Bayramlardan ve Aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve Ahirette müminlerin bayramıdır.” Cumanız Kutsal Olsun.

Kutsal Cuma günü yapılacak ibadetlere, öteki günlerde yapılanların, minimum iki katı verilmektedir. Buna karşılık ise ,Cuma günü meydana getirilen günahlar da iki kat yazılmaktadır. Cuma gününü en hayırlısı ile geçirmek dileğiyle cumanız kutsal olsun.

Ey Rabbim! Dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri İslamın yolundan ayırma. Amin..Hayırlı cumalar

Ey insanoğlu! gaflet uykusundan uyanın!bekliyor bizi bu dehşeti günler… tevbe edin kardeşler… ALLAH BELKİ AFFEDER..hayırlı cumalar

DOSTSUZ DÜNYA OLMAZ İMİŞ,DOST DUASIZ KALMAZ İMİŞ.DOSTUN DUASINI ALANIN SIRTI YERE GELMEZ İMİŞ.DUANIZDA BULUNABİLMEK ÜMİDİYLE HAYIRLI CUMALAR…

Cuma Mesajları

ELLERİNİZ AÇIK ,KALBİNİZ SEVGİ DOLU OLSUN GÖZLERİNİZDE İKİ DAMLA YAŞ OLSUN SAĞNAK SAĞNAK YAĞAN RAHMET DERGAHINDAN BİR DAMLA DA SİZE NASİP OLSUN KARDEŞLİĞİN EN GÜZELİ DUADIR KARDEŞLER DUALARINIZ KARDEŞLERİNİZ İÇİN OLSUN CUMANIZ GİBİ BÜTÜN GÜNLERİNİZ RAHMET OLSUN

“Ey Rabbimiz! Bizi Sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çıkar, bizlere ibâdet usûllerimizi göster, tevbemizi kabul et. Zîrâ, tevbeleri çokça kabul eden ve oldukca merhametli olan sadece Sen’sin.” (Bakara, 128) Alemlerin efendisine selatu merhaba(a.s.m) ile … Hayırlı Cumalarr Yakarma ile…

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız kutsal olsun.

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma dost olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız kutsal olsun.

Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır bu şekilde zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun. duayla

anlamlı cuma mesajları

Evvela yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, yakarma eden biri var senin için. sende yakarma et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, her insana nasip olmayan sevinç denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Yükü sevgi, aslı saygı, gücü sulh, süsü hoşgörü olan kutsal dinimizin seçtiği haftanın hususi günü olan cumanızı kutlarım

Yakınlık ne zaman içinde ne mekenla sınırlıdır.Eller Allah’a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir.Aklımda yürüğimde ve duamdasınız.Cumanız kutsal olsun..

SEHERDE AÇILAN ELLER HÜRMETİNE,RUKUDA BÜKÜLEN BELLER HÜRMETİNE,KABUL ET YAKARIŞLARIMIZI..SECDEYE KAPANMIŞ BAŞLAR HÜRMETİNE,GÖZLERDEN AKAN YAŞLAR HÜRMETİNE,SEVGİNLE DOLDUR SANA YÖNELMİŞ KALPLERİMİZİ.VE SEN AFFEDİCİSİN AFFI SEVERSİN AFEYLE YA RABBİ CÜMLEMİZİ….

Cuma günü duaların kabul edilmiş olduğu vakit hakkında babanın Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem’den bir hadis rivayet ettiğini duydun mu? diye sordu. Ben de: – Evet, duydum. Babam, Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem’i şöyleki buyururken işittiğini söylemiş oldu: “O zaman, imamın minbere oturmuş olduğu andan namazın kılındığı zamana kadar olan süre içindedir.”

BU DÜNYA FANİ SAKIN GÜVENME,GİDEN GELMEZ,GELEN DURMAZ,ALLAH SEVGİSİ GÖNÜLDEN ÇIKMAZ,GÖNLÜNÜZ İMAN CENNET MEKANINIZ OLSUN, HAYIRLI CUMALAR ARKADAŞLAR….

Tüm din kardeşlerimin cuması kutsal olsun ALLAH herkeze şifa versin en güzel gününüz gülümsemelerle bitsin iyi günler

Kalbimiz imana, gönlümüz islama, dilimiz Kur’ana, kulağımız ezana, gözümüz nura, evimiz rahat ve neşeli olsun. Amin. Hayırlı Cumalar.

Ey rabbim! İstemeden verdiklerine bakınca istediklerimizi vereceğine inanarak; duasını beklediğimizi hayırlara ulaştırmamanı arzuluyorum. Hayırlı cumalar!

Ya Rabbim! Bu kutsal cuma günün yüzüsuyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi var ise, ne sıkıntısı var ise; dertlilere ilaç, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Ya Rabbi! Sana oluşturulan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme, amin. Hayırlı nurlu cumalar.

ALLAH’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaatı üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar.

ALLAH’ım! Bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bizlere acıma et. Bizlere hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar.

cuma mesajları resimli yeni

Ey Rabbimiz! Bu gün edeceğimiz dualarımızı kabul et ve bizi Makam-ı Mahmud’a komşu olmaya mazhar olanlardan eyle. Hayırlı Cumalar.

Ya Rabbi! Sesimizi duyansın, hallerimizi bilensin. Açtık gönlümüzü sana, sen imdat eyle, sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle.

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bolca olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız kutsal olsun.

Ya Rabbi! Gönlümün tesbihine ümit boncukları dizdim tane tane. Her bir çekişte ‘AF’ diyerek sığındım rahmetine. Hayırlı Cumalar.

Yaşamın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini, nasip eyle ya Rabbim. Hayırlı Cumalar dilerim.

ALLAH’ım! İnancımızdan dolayı bizi zillete düşürmeye çaba edenlere fırsat verme. Bizleri İslam yolundan ayırma. (amin) Hayırlı Nurlu Cumalar.

ALLAH’ım, peygamberin Muhammed (s.a.v) in hürmeti için senden isterim, sana yöneliyorum! Bu kutsal gün dualarımızı kabul eyle. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Kutsal Cuma günü erdem ve üstünlüğün ümmette ki kokusudur. Müminlerin eza, özlem ve üzüntü dolu cumalarında, varlıkların aslı, sevdaların en yücesi olan Sevgili Peygamberimiz Muhammed’imizi (s.a.v) maneviyatta cumalayanlardan olabilmemiz duasıyla. Hayırlı Nurlu Cumalar. Cumamız mübarek olsun.

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz. Sen umudunu yitirme Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı Cumalar.

özel resimli cuma mesajları

ALLAH hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle ötekini açar. Ya Rabbi bu kutsal cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Ya Rabbi! Gönlümdeki boşlukları o şekilde güzel şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim ALLAH kelimesinden başka bir şey demesin. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden yoksun bırakmasın güzel Mevlam. Hayırlı Cuma’lar.

İnsan; Geçmişin Hasretçisi, Geleceğin Özlemcisi, Yaşamış olduğu Anın Şikayetçisidir! ALLAH bizi yakınma değil Şükredenlerden eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar.

Allahım, Sen, benim Rabbimsin; Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın; ben, Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediklerimin (kötülüklerin) şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımı da ikrar ederim. Beni bağışla. Zira günahları bağışlayan sadece sensin. Cuma’mız Kutsal olsun Hayırlı nurlu cumalar.

İmkanların bittiği yerde inanç vardır. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük ALLAH vardır. Cumanız mübarek olsun.

Alışmış dilimiz, fitne tadına, islâm zulmedermiş, güyâ hanıma. Yalan söylüyoruz, Kur’ân adına; Yüce kelâmına, açmışız harbi Ne kadar da sabırlısın.. Yâ Rabbî…Anlatmaya, dilde lisan yetmiyor, Utancından, durdu kalem gitmiyor, Ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; Olmuşuz.. bir kere isyâna tâbî; Kurtar bizi.. kurtar bizi.. Yâ Rabbi… AMİN.. AMİN. AMİN… Cumanız hayırlı ve kutsal olsun ..

Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her gün ki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MÜBAREK OLSUN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans