Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Resimli Cuma Mesajları Ve Sözleri Burada 2020 Resimli Cuma Mesajları ve Hayırlı Cumalar

Resimli Cuma Mesajları Ve Sözleri Burada 2020 Resimli Cuma Mesajları ve Hayırlı Cumalar

Sayfa İçeriği

Resimli Cuma Mesajları Ve Lafları Burada 2020 Resimli Cuma Mesajları ve Hayırlı Cumalar

Bu haftaki resimli Cuma mesajları ve lafları işte burada! İslam alemi, yeniden bir Cuma gününe varmanın buruk mutluluğunu yaşıyor. Corona virüsü yayılmasını engelleyebilmek amacıyla dini toplu yakarma ve organizasyonlarda da mühim tedbirler alınıyor ve Cuma namazı belli bir müddet camilerde cemaatle kılınamayacak. Ama müslümanlar, arkadaşlarının bu kutsal günü kutlama etme amacıyla resimli Cuma mesajları ve laflarını araştırmaya başladılar. En güzel anlamlı ve resimli Cuma mesajları ve laflarını sayfamızda sizler için oluşturduk. Bu sayfamızdan seçeceğiniz resimli Cuma mesajı içeriklerini Whatsapp, Feysbuk ya da SMS yöntemiyle sevdiklerinize Hayırlı cumalar mesajı olarak gönderebilirsiniz.

Cuma mesajları yeni ve resimli seçenekler, günün ilk ışıklarında sevdiklerine iyi temennilerde bulunmak isteyenlerin gönderilerinde yer alacak. Her hafta olduğu gibi bu hafta da özel cuma mesajları ve resimli cuma mesajı seçenekleri en fazla tercih edilen cuma mesajlarından olacak. Daha anlamlı ve manevi duygularını yakınlarına iletmek isteyenler ise yazılı ve ayetli cuma mesajları ilgi görüyor. İşte, 10 Nisan Cuma gününe özel en farklı, anlamlı sözlü, resimli, uzun ve kısa cuma mesajları seçenekleri…

RESİMLİ CUMA MESAJLARI VE SÖZLERİ BURADA – HAYIRLI CUMALAR

Yazımızda ilerleyerek, en güzel resimli Cuma mesajları ve laflarını görebilirsiniz. Sayfamızdaki mesajlar içerisinden seçtiklerinizi sevdiklerinize yollayabilirsiniz.

İşte resimli Cuma mesajları…

Ayetli Cuma Mesajları

Allahım üç ayların başlangıcı Recep ayına girdiğimiz şu günlerde ülkemizi zelzele’den virüs’ten koru Ramazan’a ulaştır.

Tanrı’ım! Geçmiş ve gelecek, gizli saklı ve aleni tüm günahlarımı bağışla! Benim ilâhım Sensin. Senden başka ilâh yoktur. (Buhârî, Tevhîd, 35) Hayırlı cumalar.

Bunlar, ALLAH’a ve Ahiret gününe inanırlar, iyiliği emreder, kötülükten menederler ve hayr’larda yarışırlar. İşte bunlar iyi kimselerdendir. (Al-i İmran Suresi 3/114) #HayırlıCumalar

Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez(Secde S. 17.Ayet) Rabbimin müjdeleri nasip olsun hepimize. Hayırlı cumalar.

“Ey iman edenler! Cuma namazına ezan ile çağırıldığınız zaman derhal Allah’ı zikretmeye (hutbe ve namaza) gidin, alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz, bu sizin için çok hayırlıdır. Cum’a Suresi 9. Ayet. Hayırlı cumalar”

Rabbim Ezanlarımızı Dindirme Bu Vatan Topraklarından… Dualarımızı Kabul Et Millletimizi Virüsten Koru ALLAHIM

Ey benim güzel mevlam! Benim senden istediklerimi değil; senin bende görmek istediklerini yaşat bana. Hayırlı Cumalar!

Resimli Cuma Mesajları

Corona virüsü tedbirleri kapsamında camilerin kapalı tutulacağı bu kutsal gecede … Tanrı’ım, bozgunculuktan, nifaktan ve fena ahlâktan sana sığınırım

Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi Kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette güvenli kıl. Amin! Hayırlı cumalar.

Yüzümüzü güzelleştirdiğin benzer biçimde, Ahlakımızı da güzelleştir. İmanımızı tazele ve bizleri Senin yolundan ayırma..! Amin. Hayırlı Cumalar.

Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar…

En Güzel Cuma Mesajları| RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Kasım 2019

Allahım sen ülkemizi ve milletimizi koru bu virüsten Allahım sen Bütün müslümanları koru Azerbaycanı ve Türkiyeyi koru Allahım

En Güzel Cuma Mesajları| RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Kasım 2019

Tanrı’ım… Umudumu kaybettiğim vakit, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha olağanüstü bulunduğunu hatırlat… Cumanız kutlu olsun.

Allahım sen unutan kullardan etme bizleri, dara düştüğümüzde anan kullardan etme bizleri ulu Allahım seni devamlı hatırlayan kullardan eyle bizleri. Hayırlı Cumalar…

En Güzel Cuma Mesajları| RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Kasım 2019

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans