Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Resimli Mevlid Kandili kutlama mesajları 2019 – 8 Kasım Dualı Mevlid Kandili mesajlarını sevdiklerinize yollayın – Kandiliniz Kutsal Olsun

Resimli Mevlid Kandili kutlama mesajları 2019 – 8 Kasım Dualı Mevlid Kandili mesajlarını sevdiklerinize yollayın – Kandiliniz Kutsal Olsun

Sayfa İçeriği

Resimli Mevlid Kandili kutlama mesajları 2019 – 8 Kasım Dualı Mevlid Kandili mesajlarını sevdiklerinize yollayın – Kandiliniz Kutsal Olsun

Mevlid Kandiliniz kutsal olsun! Bugün 8 Kasım Cuma Mevlid Kandili. Akrabalarınıza ya da arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz kısa ve anlamlı kandil mesajlarını hazırladık. 2019 yılına hususi en yeni ve kısa Mevlid kandili mesajlarını gönderebilirsiniz. İşte 2019 yılına hususi en güzel resimli kandil mesajları burada…

mevlüd kandili sözleri

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI VE SÖZLERİ

Tüm islam alemi için mühim bir güne daha ulaşmanın huzuru ve mutluluğu içindeyiz. 8 Kasım Cuma günü kutlandığı bu hususi Mevlid Kandili sebebiyle toplumsal medyada paylaşımlar yapılmaya da başladı. Sevdiklerine iyi kandiller dileklerini göndermek isteyenler en güzel mesajlara buradan ulaşabilirler.

mevlid kandili faziletleri

KANDİL MESAJLARI 2019

Diyanet İşler Başkanlığı’nın yayınladığı takvime nazaran Mevlid Kandili, 8 Kasım Cuma gününe denk geliyor.

cuma mesajları

Yağmurla dolu bulutlar misali gelen, eteğindeki hayır cevherlerini üzerimize boşaltan ve bizlere refah veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dilekleriyle. Mutlu kandiller.

Mevlid kandiliniz kutsal olsun! Kalpleriniz imanla dolsun! Hayırlı Kandiller.

Güzeller güzelinin doğum günü mübarek olsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyleki içten öyleki samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz kutsal olsun.

Bu gece Mevlit Kandili günahtan kurtuluş gecesi. Haydi yakarma edelim temizlensin günah defterleri iyi kandiller…

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine yakarma edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, tanrısal esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra karşılık olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Cuma Mesajları

Umut ederiz ki bu kutsal gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz su dönemlerde tekrardan bir uyanışa vesile olur. Mevlüt kandiliniz kutsal olsun.

Allahumme salli ala seyyidina Muhammed in ve ala ali seyyidina Muhammed. Kandiliniz kutsal olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunmuş olacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden kucak dolusu yararlanacağı ümit, refah ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Cuma Mesajları

Ne yürekler bulunur, huzuru var eden, ne insanoğlu bulunur, dostluğu paylaşmak için, Bu şekilde mukaddes günler bulunur, hep beraber kutlamak için. .

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans