Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Sadettin Saran’ın, Defne Samyeli ile ilgilendigi öne sürüldü

Sadettin Saran’ın, Defne Samyeli ile ilgilendigi öne sürüldü

Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic ile aşk yaşayan iş adamı Sadettin Saran’ın, sevgilisinden ayrılıp Defne Samyeli ile ilgilenilmiş olduğu iddiası magazin gündemine bomba benzer biçimde düştü.

Mustafa Sandal’la 10 senelik evliliğini bitiren Emina Jahovic’le aşk yaşayan Sadettin Saran, bomba bir iddia ile gündeme geldi. Aşkları dolu dizgin devam etmiş olduğu konuşulan Saran ve Emina çiftinin iddiaya gore arası gene bozuldu. Meşhur iş adamının sürpriz bir isimle ilgilenilmiş olduğu söylendi.

“DEFNE SAMYELİ İLE İLGİLENİYOR”

TV8’de gösterilen Gel Konuşalım’da yer edinen habere gore Sadettin Saran’ın, Cem Yılmaz’la 1,5 senelik ilişkisini bitiren Defne Samyeli ile ilgilendiğini iddia etti.

“DAHA ÖNCE TANIŞMAK İSTEMİŞ”

Sadettin Saran’ın, meşhur komedyenle aşk yaşamaya başlamadan ilkin Defne Samyeli ile tanışmak istediğini, sadece ikilinin birlikteliği sebebiyle bu durumu rafa kaldırdığı da söylendi. Hemen hemen aralarında bir şey yaşanmasa da Sadettin Saran iş insanının, Defne Samyeli’ye hususi bir ilgisi olduğu da iddialar arasındaydı.

İKİNCİ BİR ŞANS VERMİŞTİ

2018’de Emina Jahovic’le 2018’de süregelen ilişkisi kısa süre bocalayan Sadettin Saran, ikinci bir şansla Emina ile yine bir araya gelmişti. Hatta çiftin evlilik şartıyla barıştığı ve kısa sürede nikah masasına oturacağı da iddialar arasındaydı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ