Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Sağlık çalışanları için güzel sözler – mesajlar 2020

Sağlık çalışanları için güzel sözler – mesajlar 2020

Sayfa İçeriği

Sağlık çalışanları için güzel sözler – mesajlar 2020

Sağlık çalışanları için güzel sözler, sağlıkçılara güzel sözler, Sağlık Çalışanları İle İlgili Güzel Sözler Kısa, doktorlara güzel sözler, Sağlıkla Çalışanları İlgili Sözler, Sağlık Çalışanları İle İlgili Özlü Sözler, Sağlık Çalışanları İle İlgili Sloganlar, Sağlık Çalışanları İle İlgili Özdeyişler, Sağlık Çalışanları İle İlgili Güzel Sözler Facebook

Sağlık çalışanları için güzel sözler yer aldığı bu güzel sözler sitesinde sizlere şimdi de sağlık ile ilgili güzel ve anlamlı sözler hazır ettik. Vazgeçilmezimiz sağlıkçılarla ilgili sözleri kime isterseniz kısa mesajla yollayın ya da bu güzel sağlık sözlerini sosyal medyadan paylaşın.

Gecesi gündüzü olmadan koronavirüse karşı olağanüstü fiziksel bir mücadelede bulunurken, “evde kal türkiye” mesajıyla ise bizlere manevi destek ve sosyal mesaj veren tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunarız.

Gönlü yücelerden yüce olan tüm sağlık çalışanları coronavirus e karşı savaşınızda tüm kalplerimiz sizinle atıyor. İyi ki varsınız.

Koronavirüs ile büyük mücadele eden sağlık çalışanları, mücadelenizin yanındayız.

Sağlık çalışanları için güzel sözler

İnsana hizmet aşkıyla çalışan, kıymetli sağlık çalışanlarımız için sağlık çalışanları alkış yaparken minnettarlığımızı sunarız.

İnsanla uğraşıp, insanı yaşatmayı, acısını azaltmayı, derdine derman olmayı, mesleği olarak seçen Tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederim.

“Beni Türk hekimlerine emanet edin.” M. Kemal ATATÜRK

Başkalarının dertleri ile dertlenen, kişisel işlerini mesleki ve toplumsal sorunların hep bir adım gerisinde tutan tüm sağlıkçılarımıza minnet ve saygılarımızı sunarız.

Beyaz önlüğü onur ve gururla giyin, halka doktor olarak hizmet etmek bir onur ve ayrıcalıktır. Bill H. Warren

Her zaman doktor olmanın ayrıcalığını hatırlayın. Daniel P. Logan

Sağlıklı toplum olabilme yolunda var gücüyle çalışan, insanlığa nitelikli yaşam sunmayı amaç edinen, “ÖNCE İNSAN” ilkesi ile gece gündüz özveri ile çalışan tüm hekim arkadaşlarımızın, sağlık hizmetlerinin her alanında fedakarca çalışan tüm sağlık personeline mutluluklar dilerim.

Tıp, hastalıkların yanı sıra şüpheleri de iyileştirir. Karl Marx

Tıp sadece bir bilim değildir; aynı zamanda bir sanattır.

Mesleklerin en zoru insanla içiçe olan mesleklerdir. Onuruyla, özveriyle gecesini gündüzünü bize adayan sağlık çalışanlarımızı kutluyor, önlerinde saygıyla eğiliyorum.

Sağlıkçılarımızın verdiği mücadele her türlü alkışın üstündedir. Kendilerini saygıyla selamlıyoruz.  Recep Tayyip Erdoğan

Büyük bir fedakârlıkla çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanları sizlere minnettarız iyi ki varsınız.

Ülkemizin her köşesinde, İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeden, sonsuz sabır ve üstün gayret ile çalışan Tüm Sağlık çalışanlarımızın sağlık, mutluluk ve huzur dilerim.

Sağlığın çok daha önemli olduğu şu günlerde kızıma doğum günü mesajları göndererek sağlık çalışanları gibi insanlığa faydalı bir evlat olmasını ilettim.

Sağlık çalışanları için güzel sözler

sağlık çalışanları ile ilgili sözler

Hayatımızın her alanında yanımızda olan çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına şükranlarımızı sunarız.  İyi ki varsınız.

Yalnızca doktorlar, bir hastalığı tedavi etmenin, hayatlarımıza sağlık getirmenin ve bütün umudumuzu kaybettiğimizde yanımızda olmanın sihirli güçleriyle donatılmışlardır. 

Bir doktor gören bir göz ve hastalıkları tedavi etme yetisiyle donatılmıştır. Kötü anlarımızda bize umut veren odur.

Bütün günlerinizin benim bütün günlerimi yaptığınız gibi harika olmasını dilerim. 

Her zaman yanımızda olduğunuz, sıkıntılarımızı çözdüğünüz ve bize mutluluk verdiğiniz için size minnettarlığımı ifade ediyorum.

Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi. Kanuni Sultan Süleyman

Her türlü zorluğu her türlü sıkıntıya göğüs geren sağlıkçılarımıza şahsım, ailem ve tüm milletim adına selamlar, sevgiler. Tayyip Erdoğan

Sağlık çalışanları için güzel sözler

Herkes doktorlarına teşekkür etme fırsatı yakalayamayabilir. Bugün beni sizinle karşılaştıran Rabbime şükrediyorum. Benim için yaptığınız her şey için teşekkür ederim. 

Sizin ellerinizdeyken o kadar kendimden emin ve güvende hissediyorum ki… Siz benim için her zaman bir kurtarıcı oldunuz. Bu sıkıntılı günlerde tüm dualarımız sizinle.

Bir doktordan daha fazlası olduğunuz için size teşekkür ederim. Bir doktor, bir danışman ve bir rehber… Size o kadar şey borçluyum ki… Minnettarız…

Hayatıma bir umut olarak girdiniz. Daha sağlıklı bir gelecek için bir umut… Ve eminim sizin tedavinizle, bir gün ben de sağlıklı bir insan olacağım. Bana ayırdığınız vakit için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, hep olun…

Yüce gönüllü tüm doktorlarımızın, sağlık çalışanlarımızın, personelimizin ellerinden öperim. 

Meşakkatli mesleğimizi insan onuruna yakışır şekilde yerine getiren ve çalışmanın önemini bilen tüm fedakâr sağlık çalışanlarının şükranlarımızı sunuyoruz.

En Güzel Sağlık Çalışanları Mesajları

Eskiden din güçlü, bilim zayıf olduğunda, insanlar tıbbı yanıltıyordu; Şimdi bilim güçlü, din zayıf olduğunda tıp insanları yanıltıyor. Thomas Szasz

İnsanlar dertleri için doktorlara para ödüyor; İyilikleri için hala borçlarını koruyorlar. Seneca

Hastalıkların tedavisinde en büyük hatanın nedeni, vücut için doktor, doktor için ruh olmasıdır. Ancak ikisi ayrılmaz.

Plato Vücut ve ruh tedavi için ayrılmazlar, çünkü bunlar tektir ve bölünemezdir. Hasta vücutlarının yanı sıra hata zihinleri de iyileştirilmelidir. Jeff Miller

İdeal doktor, hayat ve ruh hakkında derin bilgiye sahip, acı çeken ya da her türlü düzensizliği sezgisel bir biçimde cesaretlendiren ve varlığı ile barışı yeniden kuran bir insan olacaktır. Henri Frederick Amiel

Yılmadan, usanmadan insanımıza hizmet etmeye devam eden sağlık emekçilerimize saygıyla…

Hastaya şifa, vatana feda, ecdada vefa. İyiki varsınız sağlık çalışanlarımız.

Her gün batımı aslında ertesi günü doğacak güneşin de bir habercisidir. Bizlere verdiğiniz emek ve umut için teşekkür ederiz.

Bilim, özgürlük, aydınlanma yolunda büyük bir özveriyle emek veren sağlık çalışanlarımızın önünde saygıyla eğiliyorum.

Ayrım yapmaksızın: Yaşatmak uğruna yaşayan Şartları zorlayarak çalışan Ömrü hastanede geçen Gecesi gündüzü olmayan Pazara kadar değil mezara kadar okuyan tüm sağlık emekçilerimize minnettarız.

Bırakın yiyecek ilaç olsun, ilaç da yiyecek olsun. Hipokrat

İnsanla uğraşmayı, insanı yaşatmayı, acısını azaltmayı, derdine derman olmayı meslek edinen doktor ve sağlık çalışanı kardeşlerime teşekkürlerimizi sunarız.

Tıp sanatı nerede sevilirse, İnsanlık sevgisi de vardır. Hipokrat

Tıp sanatı, doğanın hastalığı iyileştirirken hastayı eğlendirmekten ibarettir. Voltaire

İnsanlığa verilebilecek en değerli hizmeti sunan sağlık çalışanlarımız; Sizlere minnettarız, iyi ki varsınız…

Hastalık ekonomimizdeki en büyük para üreticisidir. John H. Tobe

Tıp bir belirsizlik bilimi ve bir olasılık sanatıdır. William Osler

Gözlem, akıl, insan anlayışı, cesaret; bunlar kişiyi hekim yapar. Martin H.Fischer

Tıpta zor bir sorunu çözmek için doğrudan araştırmayın, aksine doğa hakkında bir merak peşinde koşun ve gerisini takip edin. Temel araştırma yapın. Roger Kornberg

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans