Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Şarkı ve kliplerinde gençlere fena örnek olduğu söylenen Ben Fero hakkında soruşturma başlatıldı

  • Yaşam
  • 29 Kasım 2019
  • Şarkı ve kliplerinde gençlere fena örnek olduğu söylenen Ben Fero hakkında soruşturma başlatıldı için yorumlar kapalı
  • 679 KEZ OKUNDU
Şarkı ve kliplerinde gençlere fena örnek olduğu söylenen Ben Fero hakkında soruşturma başlatıldı

Mahallemiz Esmer şarkısıyla adını geniş kitlelere duyurduktan sonrasında Demet Akalın’la klip çeken rapçi Ben Fero, şarkı ve kliplerinde gençlere fena örnek olduğu nedeni öne sürülerek savcılığa yakınma edildi. Meşhur rapçi hakkında soruşturma başlatıldı.

Mahallemiz Esmer şarkısıyla tanınan ve sonrasında Demet Akalın’ın adını verdiği şarkısıyla adını geniş kitlelere duyuran rapçi Ben Fero hakkında alkol ve sigaraya özendirme suçundan soruşturma başlatıldı.

GENÇLERE KÖTÜ ÖRNEK Mİ OLUYOR?

Sabah’ta yer edinen habere gore: Şarkıları ve kliplerinde alkol ve sigara tüketimini özendiren unsurlar bulunmuş olduğu nedeni öne sürülerek savcılığa yakınma edildi. Bir yurttaş; Ben Fero’nun klipleriyle gençlere fena örnek bulunduğunu iddia etti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Şikayette; Ben Fero’nun bir şarkısında ‘Ben p..çim’ söylediği, bir klibinde içki şişesini kafasına diktiği, parçalarının hakaret ve tehdit ihtiva ettiği açıklandı. Ben Fero hakkında soruşturma başlatıldı.

BEN FERO KİMDİR?

Ben Fero kısaca gerçek adı ile Ferhat Yılmaz 1991 senesinde Almanya’nın Bonn kentinde dünyaya geldi. Kariyerinin ilk aşamalarında hususi sektörde satış elemanı olarak iş yaşamını devam ettiren Ben Fero; rap müzik yaşamına kısa sürede popülerliğe ulaştı.

Rapçi Ben Fero’nun babası Trabzonlu anası ise Sivaslı. “Mahallemiz Esmer”, “Kimlerdensin”, “3-2-1”, “Babafingo”, “Demet Akalın ve Biladerim İçin” şeklinde parçaları seslendiren Ben Fero, bazı kliplerinde 26 milyonu aşan izlenme rakamlarına ulaştı. Gene kendisi şeklinde rap müziğin mühim adları içinde gösterilen Ezhel’e olan yakınlığı ile biliniyor.

Haber Videosu: Ben Fero’ya fena haber: Hakkında soruşturma başlatıldı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans