Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Selin Ciğerci Demet Akalın’la Pozunu Star notunu düşerek paylaştı

  • Yaşam
  • 05 Kasım 2019
  • Selin Ciğerci Demet Akalın’la Pozunu Star notunu düşerek paylaştı için yorumlar kapalı
  • 1.106 KEZ OKUNDU
Selin Ciğerci Demet Akalın’la Pozunu Star notunu düşerek paylaştı

Geçtiğimiz günlerde futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile dünyaevine giren Selin Ciğerci, nişan krizi sonrası toplumsal medya hesabından Demet Akalın’la fotoğrafını “Yıldız” notuyla paylaştı.

Toplumsal medya fenomeni Selin Ciğerci ile meşhur müzisyen Demet Akalın’ın aralarından su sızmıyor. Ciğerci’nin bugün yapmış olduğu paylaşım, ikili arasındaki buzların eridiğini gösteriyor. Meşhur fenomen, Demet Akalın’la bir fotoğrafını “Starr” notuyla paylaştı.

Paylaşımın altına oldukca sayıda yorum geldi:

– Olan düğüne oldu. Demet Akalın somurttu somurttu gitti.

– Barıştınız sanırım.

– Her daim böle mutlu olun. Dosta düşmana karşı dostluklarınız bir yaşam boyu olsun

NE OLMUŞTU?

Selin Ciğerci’nin kına gecesine katılan Demet Akalın, geceden keyifli kareleri ilkin toplumsal medya hesabından paylaşmış, sonrasında ise tüm paylaşımları silmişti. İddiaya bakılırsa Demet Akalın, Selin Ciğerci’nin organizasyon şirketiyle 250 bin TL’lik antak kalma yaptığını öğrenince paylaşımları silmişti.

Bu iddianın peşinden Demet Akalın’ın Selin Ciğerci’yi mutlu gününde yalnız bırakması bekleniyordu. Sadece meşhur müzisyen, arkadaşını mutlu gününde yalnız bırakmadı ve nikah şahidi olmuştu.

“ARAMIZA KARA KEDİ GİRDİ”

Toplumsal medya fenomeni Selin Ciğerci, nikah şahidi olan meşhur müzisyen Demet Akalın hakkında bir paylaşım yapmıştı.

Selin Ciğerci paylaşımında, “Benim saygım sevgim ilkin anneliğine… İşini sanatını şarkılarını esasen asla konuşmaya gerek yok. Kınada hem onun hem de benim üzüldüğüm bazı şeyler oldu. Aramıza kara kedi girdi. Yanlış anlaşılmalar oldu. Her arkadaşın yada karı kocanın anne ile çocuğun bu şekilde sorunları olur. Bu şekilde şeyler oldukca düzgüsel. Kim bilir nazar değdi fakat düzeldi.” ifadelerini kullanmıştı.

Selin ciğerci, demet akalın ile yaşadığı krizi itiraf etti: aramıza kara kedi girdi, yanlış anlaşılmalar olduSelin Ciğerci, Demet Akalın ile yaşamış olduğu krizi itiraf etti: Aramıza kara kedi girdi, yanlış anlaşılmalar oldu

Dün akşam evlenen selin ciğerci, soyadını Çıra olarak değiştirdiDün akşam evlenen Selin Ciğerci, soyadını Çıra olarak değiştirdi

Selin ciğerci ile gökhan Çıra dünyaevine girdiSelin Ciğerci ile Gökhan Çıra dünyaevine girdi

Selin ciğerci'nin organizasyon şirketiyle yaptığı anlaşma demet akalın'ı kızdırdı!Selin Ciğerci’nin organizasyon şirketiyle yapılan anlaşma Demet Akalın’ı kızdırdı!

VİDEO: Selin Ciğerci, Demet Akalın’la fotoğrafını “Yıldız” notuyla paylaştı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans