Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Selin Ciğerci Ayak Öptüğü Pozla Sosyal Medyada Gündem Oldu

  • Yaşam
  • 26 Kasım 2019
  • Selin Ciğerci Ayak Öptüğü Pozla Sosyal Medyada Gündem Oldu için yorumlar kapalı
  • 1.095 KEZ OKUNDU
Selin Ciğerci Ayak Öptüğü Pozla Sosyal Medyada Gündem Oldu

Meşhur fenomen Selin Ciğerci’nin, futbolcu eşi Gökhan Çıra’nın ayağını öpmüş olduğu görüntüler toplumsal medyada vaka oldu.

Cinsiyet değiştirerek hanım olan ve toplumsal medyada 2 milyonu aşkın takipçi sayısına ulaşan DJ Selin Ciğerci’nin, 1 ay ilkin evlendirilmiş olduğu futbolcu eşi Gökhan Çıra fıtık ameliyatı oldu. Instagram hesabından eşinin operasyon geçirdiğini duyuran Ciğerci, hasta yatağında yatan eşinin ayak parmaklarını tek tek öptü. Görüntüler toplumsal medyada büyük yankı uyandırdı.

“BUNLARIN HEPSİ TÜRK LOKUMU”

Görüntülerin toplumsal medyada kısa sürede yayılmasının peşinden meşhur fenomen ve eşi aniden gündeme oturdu. Söz mevzusu görüntüde Selin Ciğerci “Bunların hepsi Türk lokumu, hepsi tatlı bunların” diyerek eşinin ayak parmaklarının hepsini öptü.

OLUMLU OLUMSUZ YORUM YAĞDI

Ciğerci’nin bu hareketine ise toplumsal medyada pozitif ve negatif yorumlar yağdı. Kimi takipçi “Aşk bu tarz bir olay işte” yorumlarını yaparken, bir çok takipçi “Midem bulandı. Sevgiyi göstermenin değişik yolları var” diyerek Ciğerci’ye tepki gösterdi.

GÖKHAN ALDIRIŞ ETMEDİ

Bazı takipçilerin ise Selin’in ayaklarını öpmüş olduğu sırada telefonuyla oynayan Gökhan Çıra’nın vakaya tepkisizliği dikkatini çekti.

DEMET AKALIN ATEŞ PÜSKÜRDÜ

“Bilhassa size diyorum meşhur adlar. Takipçi kazanmak uğruna bu tarz şeyleri gençlerin önüne koydunuz göklere çıkardınız” diyerek Ciğerci’nin videosunu paylaşan bir kullanıcıya Demet Akalın’dan tepki gecikmedi. Akalın, “Takipçi kazanmak benzer biçimde bir niyetim yok bana söylüyorsunuz! Bana karşı bir terbiyesizliği, saygısızlığı yok! Ben hiç kimseye ‘Alın başınızın tacı edin’ demiyorum! İnsanların sevgisini kendileri kazanıyor. Benim ‘zorla sevin’ çabam yok!” dedi.

Haber Videosu: Selin Ciğerci “Hepsi lokum” bunların diyerek eşi Gökhan Çıra’nın ayak parmaklarını öptü

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans