Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Serdar Ortaç’la tek celsede boşanan Chloe Loughnan: Kaza geçirdiğimde keşke yanımda olsaydı

  • Yaşam
  • 30 Eylül 2019
  • Serdar Ortaç’la tek celsede boşanan Chloe Loughnan: Kaza geçirdiğimde keşke yanımda olsaydı için yorumlar kapalı
  • 759 KEZ OKUNDU
Serdar Ortaç’la tek celsede boşanan Chloe Loughnan: Kaza geçirdiğimde keşke yanımda olsaydı

Serdar Ortaç’la olan 5 senelik evliliğini tek celsede bitiren manken Chloe Loughnan, son verdiği röportajda boşanmanın detaylarını anlatırken yurt haricinde ölümden döndüğü kazada kendisini yalnız bırakan eski eşi hakkında da aylar sonrasında ilk kez konuştu.

Popçu Serdar Ortaç’la İrlandalı model Chloe Loughnan’ın 5 senelik eşiyle olan evliliği geçtiğimiz ay tek celsede bitti. Uzun süreden beri haklarında ayrılık dedikoduları çıkan çift, beraber geldiği adliyede boşandı ve adliyeden el ele çıktı. Ayrılık sonrası yurt dışına geri dönen Chloe Loughnan, Özgürlük’ten Cengiz Semercioğlu’na boşanmanın detaylarını söyledi.

“SERDAR’I HALA ÇOK SEVİYORUM”

Boşanmanın arkasından kendisini iyi hissettiğini söyleyen Chloe, eski eşini hala fazlaca sevdiğini belirterek, “Aslen sevgiyle ilgili bir sorun yoktu. Evliliğim süresince Serdar’ı fazlaca sevdim. Hala da seviyorum. Aramızda fena hiçbir şey yok. Biz hakkaten fazlaca iyi arkadaşız. Evlendiğimizde birbirimizi seviyorduk, boşandık hala birbirimizi seviyoruz. Problem bu değildi. Biz bir tek boşanmanın ikimiz için de en iyi karar bulunduğunu düşündük.” dedi.

“EVLİLİĞİMİZİ YÜRÜTEMEDİĞİM İÇİN ÜZGÜNÜM”

Serdar Ortaç’la dost bulunduğunu söyleyen Chloe, sözlerine şu şekilde devam etti: “Evliliğimiz yürümediği için elbet üzgünüm. Birisine yaşam boyu bir taahhütte bulunuyorsunuz, sonsuza dek beraber kalmayı planlıyorsunuz. Maalesef, yaşam daima istediğiniz şeklinde plan yapmıyor. Fakat şu an istediğim vakit arayabileceğim, konuşabileceğim bir dostum var. Her ilişkide problemler vardır, hepimiz tartışır. Fakat ne yazık ki her mesele çözülemez…”

“KAZADAN SONRA YÜRÜYEBİLECEĞİMDEN EMİN DEĞİLDİM”

Geçtiğimiz yıl kız arkadaşının yanına Miami’ye giden Chloe Loughnan, trafik kazası geçirdi. Ölümden döndüğü kazada eşinin yanına gelmemesinden bahseden Chloe, “Oldukca büyük bir kazaydı. Miami’ye çalışmaya gitmiştim. İkinci ya da üçüncü gündü. Motoru dostum kullanıyordu. Kız arkadaşımın kullandığı bir Vespa’ydı. Ben arkadaydım. Aniden bir otomobil geldi, fazlaca yaklaştı. Dostum direksiyonu kırdı. Kaldırıma çarparak uçtuk. Bayılmışım orada. Etrafımızda evler vardı. İnsanlar yanımıza gelmiş. Bir bayan ambulans çağırıp öyleki demiş. O vakit baygındım ben. Uyandığımda acildeydim. 52 tane kırık ve çatlak vardı vücudumda. 1 hafta kaldım. Devamlı morfin ve ağrı kesici veriyorlardı. Ağrılarım dayanılmazdı. Yürüyebileceğimden bile güvenilir değildim. Belim kırılmıştı.

“KOCAMIN YANIMDA OLMASINI İSTERDİM”

Serdar’ın hasta bulunduğunu biliyorsun Cengiz. Kendini iyi hissetmiyordu. Kazayı duyduğunda hakkaten paniğe kapıldığını ve strese girdiğini düşünüyorum. Bilirsin iyi değil. Bununla beraber meydana getirecek fazlaca işi vardı. Konser vs… Elbet erkeğimin yanımda olmasını arzu ederdim. Orada bulunan mükemmel arkadaşlara ve aileme minnettarım.

“İHANET YOKTU”

Evliliğinde saçma sapan sebeplerden dolayı tartıştıklarını söyleyen güzel model, 5 senelik ilişkilerinde asla ihanet olmadığını da söylemiş oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans