Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Serenay Sarıkaya itiraf : Alice Müzikalinde Heyecandan ağladım

Serenay Sarıkaya itiraf : Alice Müzikalinde Heyecandan ağladım

Brand Week İstanbul kapsamında düzenlenen bir oturuma konuşmacı olarak katılan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, “Alice” müzikalinin biletlerinin tükendiğini öğrendiği anda luktan gözyaşlarına boğulduğunu söylemiş oldu.

Serenay Sarıkaya, “Brand Week İstanbul” etkinliği kapsamında dün düzenlenen “Uygulama Hikayeyi Muhteşem Kılar” başlıklı oturuma konuşmacı olarak katıldı. Sarıkaya, kendisini ağlatan vakası ilk kez deklare etti.

“GERÇEK OLAMAYACAK KADAR GÜZEL BİR RÜYAYDI”

Serenay Sarıkaya, ID İletişim’in kurucusu Ayşe Barım, Sıkıntılı PSM Genel Müdürü Murat Abbas ve BKM CEO’su Zümrüt Arol Bekçe’nin konuk olduğu oturumda samimi açıklamalar yapmış oldu. Serenay Sarıkaya, “Alice” müzikalinin konuşulmuş olduğu etkinlikte, duygularını şu sözlerle söyledi: “Alice’in tüm süreci benim için oldukca heyecanlıydı. Bu salona ilk geldiğim günü asla unutamıyorum. Dansçı seçmelerine bilhassa katılmak istemiştim. Tek başıma, koca salon bomboştu. O denli etkilendim, o denli heyecanlandım ki ağlamadan duramadım. Bundan dolayı gerçek olamayacak kadar güzel bir rüyaydı. Bunun gerçek bulunduğunu bilmek, yaşamak ve görmek çok büyük bir duygu. İşin içine girdikçe de, o hazırlık süreçleriyle beraber heyecanımız daha da arttı. Her defasında sahneye çıkana kadar ne kadar büyük bir şey yaptığımızı tanım edemediğimiz güzel bir rüya yaşıyoruz. O yüzden oldukca mutluyum.”

“AĞLAMADAN DURAMADIM”

Müzikalin biletlerinin tükendiğini öğrendiği an da luktan ağladığını itiraf eden oyuncu, “Tüm duyguları bir arada yaşadım. Ağlamadan duramadım” diye konuştu.

Kaynak: HürriyetHaber Videosu: Oyuncu Serenay Sarıkaya’dan Alice Müzikali itirafı: Heyecandan ağladım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans