Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Sevgiliye Özür Mesajları Kısa – Anlamlı Özür Sözleri

  • Güzel Sözler
  • 16 Mayıs 2020
  • Sevgiliye Özür Mesajları Kısa – Anlamlı Özür Sözleri için yorumlar kapalı
  • 1.600 KEZ OKUNDU
Sevgiliye Özür Mesajları Kısa – Anlamlı Özür Sözleri

Sevgiliye Özür Mesajları Kısa – Anlamlı Özür Lafları

Özür Mesajları Damar, Özür Mesajları Sevgiliye, Özür Mesajları Uzun, Özür Dileme Lafları Kısa, Sevgiliye Özür Mesajları, Özür Dileme Lafları Feysbuk, Özür Dileme Lafları Anlamlı

Bilmeden de olsa kalp kırınca insan derhal özür dilemek talep eder. Bilhassa sevgililer içinde yanlış anlaşılabilecek laflar sebebiyle özür mesajları arayı düzeltmek için en mühim yoldur. Sevgililer bu şekilde dönemlerde internette özür mesajları araştırmaktadır. En güzel özür dileme laflarını sizlere bu güzel laflar sayfasında hazırladık. Bu güzel ve anlamlı özür dileme laflarını kısa mesajla gönderebilir ya da toplumsal medyada paylaşabilirsiniz.

EN GÜZEL ÖZÜR DİLEME SÖZLERİ

Niçin hüzünlüsün söyle güzelim, sen iste yeter canımı veririm sana yalanım yok vallahi billahi bilme den kırdıysam özür dilerim.

Bir kere daha şakamı hiç, rahatla bundan sonrasında, moralin bozuksa, gülmen için senden özür arzuluyorum.

Bugün ilk kere üzmüştüm seni bugün ilk kere silmiştim gözlerini, hatalıydım elbette biliyorum kendimi, çocukluğuma bağladım ne olur affet beni.

Ağladıysan ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her gözyaşın için senden özür arzuluyorum.

Bağışlamak geçmişi değiştirmez fakat geleceğin önünü açar. Ne olur beni affet…

Beni içimi ısıtan güneşten, geceme dünyaya gelen yıldızdan yoksun bırakma. Beni affet seni üzdüğüm için.

Bilerek ezer miyim seni asla sevdiğim o yüreği kırar mıyım asla özür dilerim özür dilerim.

Bağışlamak kadar büyüklük yok hayatta. Benim bir hatam oldu biliyorum ve affımı isterim. Affet lütfen beni.

Bağışlamak büyüklüktür derler bilirsin e sen de büyük, devasa kalpli birisin ben de eşeğim. Beni ne olur affet.

Ne yaptımsa bilmeden, elde olmadan özür dilerim.

İnsanın özünde vardır hata yapmak bir erdemdir özrünün farkına varmak daha büyük fazilet de özür dilemek asıl hatasını kabul etmek.

Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor.

Sanırım özür dilemek için oldukca geç kaldım fakat yeniden de son kere şansımı tecrübe etmek isterim özür diler im! Seni sevdiğimi düşün ve beni affet.

Güzel yüzünü soldurmaya niçin olduysam lütfen beni affet. Sen benim her şeyimsin. Sana iyi mi kıyarım biriciğim.

Tartışmalar aslına bakarsak hayatta verdiğimiz bir imtihan. Aşkımızın imtihanı. Bu imtihanı kazanalım olmaz mı? Beni affet özür dilerim.

Özür Mesajları Kısa

Sen günüme dünyaya gelen güneş gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni oldukca seviyorum ve seni kırdığım için oldukca özür arzuluyorum.

Bu oldukca ciddi bir mesajdır içinde ne olduğu kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim! Seni oldukca seviyorum ne olur beni affet.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim inan ki istemeden oldu. Çoook fakat çoooook özür arzuluyorum senden.

Ben seni bilirim razı gelemezsin gülüşüme sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi direnimi uzat elini elime gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime. Seni seviyorum.

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için asla affetmedim kendimi. İnan bana halihazırda sızın içimde ağlarım düşündükçe asla affetmedim kendimi. Beni affet.

Yaptığım hatadan ötürü özür diler bundan sonrasında bu şekilde bir hatanın yine etmeyeceğine bildirerek özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun. Özür dilerim aşkım. Lütfen daha çok uzatmayalım. Aşk ımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem.

Özür dilerim geçerken ezdiğim çiçek bilmeden öldürdüğüm böcek selamsız geçtiğim Güneş sev diğim bayan hepinizden özür dilerim.

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bundan dolayı latife mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın isterim biriciğim. Özürlerimi kabul et!

Nedense gözlerin dargın bakıyor sitemin bana mı söyle bileyim. O gülen gözlerden yaşlar akıyor bil meden kırdıysam özür dilerim.

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip beni affetmen için. O denli değerlisin ki benim için sensiz bir yaşam düşünemiyorum.

Sevgilim ne olur darılma bana. Seni mutsuz görmek beni yıkıyor. İnsan hata yapar sözüm yok sana bir site min bile yürek yakıyor.

Bu ileti sana ne mi söylüyor? Dinle kırdım seni fakat inan oldukca üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yeniden eskisi benzer biçimde olmamız.

Özür Dileme Lafları Anlamlı

Söyle güzel kalbin affetsin beni bir sayfa açalım tertemiz yeni. Oldukça özür dilerim kırdıysam seni şuan çektiğimi Tanrı biliyor.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla beraber. Bu bir sulh mesajı. Bütün kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Aşkım bir tanem seni kırdığım için oldukca özür dilerim söylediklerim için oldukca pişmanım ne olur beni affet seni oldukca seviyorum her şeyim.

Ne fenalık gördün benden, ölürüm geçemem senden, affet beni sen sevgilim, özür arzuluyorum senden. Artık suçumu anladım, senden ayrı oldukca ağladım, affet beni sen sevgilim, özür arzuluyorum senden.

Sen benim canımsın düşmesin yüzün öyleki hüzün dolu bakmasın gözün bizle ilgisi yok ettiğim sözün inan bana aşkım içim sızlıyor.

Seni seviyorum sen ne kadar terslesen de seninle hayaller kuruyorum. Sen beni affetmesen de ben yeniden seviyorum seni sen benden nefret etsen de sonucunda ben yeniden af dileyeceğim sen istemesen de.

Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans