Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Şeyma Subaşı, evladı korkarken story paylaşınca tepki topladı

  • Yaşam
  • 06 Kasım 2019
  • Şeyma Subaşı, evladı korkarken story paylaşınca tepki topladı için yorumlar kapalı
  • 894 KEZ OKUNDU
Şeyma Subaşı, evladı korkarken story paylaşınca tepki topladı

Sık sık toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla gündeme gelen Şeyma Subaşı, Instagram’a story atmak uğruna kızı Melisa’nın, “Anne fazlaca korkuyorum!” sözlerini hiçe saydı. Subaşı’nın bu davranışı toplumsal medya kullanıcıları tarafınca tepkiyle karşılandı.

Instagram hesabının hikayeler bölümünden yapmış olduğu paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı, paylaşmış olduğu son videoyla eleştiri oklarının hedefi oldu. Instagram’da story atmak uğruna kızı Melisa’nın “Anne fazlaca korkuyorum.” sözlerini hiçe sayan hiçe sayan Subaşı’nın bu davranışı takip edenleri tarafınca tepkiyle karşılandı.

“ANNE ÇOK KORKMAYA BAŞLADIM”

Subaşı’nın arkadaşı Selda Car’ın Instagram’da paylaşmış olduğu videoda, Şeyma Subaşı ve kızı Melisa’nın üstü açık otomobille giderken o esnada yağmur yağdığı, Melisa’nın ise “Anne fazlaca korkmaya başladım.” söylediği duyuluyor.

Şeyma Subaşı, Melisa’nın korkulu hallerine karşın kahkaha atmaya devam etmiş olduğu ve video çekmiş olduğu için toplumsal medyada eleştirilerin hedefi haline geldi.

“BEN VE MELİSA ÇOK EĞLENİYORUZ”

Şeyma Subaşı, gelen tepkiler üstüne yapmış olduğu açıklamada, “Üstü açık otomobilde yağmur yağmış, Melisa fazlaca korkmuş, ben de anası olarak onu dinlememişim… Oldukça gülünç ve aptalca bir andı. Melisa’nın orda ‘korkuyorum’ demesi düzgüsel, diyebilir. Ben ve Melisa fazlaca eğleniyoruz.” ifadelerini kullandı.

VİDEO: Şeyma Subaşı, story atmak uğruna kızının korkusunu hiçe saydı!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans