Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Şeyma Subaşı, saçlarını pembeye boyattı

  • şeyma subaşı / Yaşam
  • 26 Ekim 2019
  • Şeyma Subaşı, saçlarını pembeye boyattı için yorumlar kapalı
  • 913 KEZ OKUNDU
Şeyma Subaşı, saçlarını pembeye boyattı

Acun Ilıcalı’ya canlı yayında attığı mesajla vaka olan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün New York’a uçtu, Subaşı uzun süre sarı renkte kullandığı saçlarını pembeye boyattı.

Boşandığı eşi Acun Ilıcalı’ya canlı gösterim esnasında ileti gönderen ve bir andan magazin gündemine düşen Şeyma Subaşı, olayın derhal peşinden New York’a uçtu. ABD’nin gözde kentinden paylaşımlar meydana getiren Şeyma Subaşı, takipçilerine küçük bir sürpriz yapmış oldu. Saçlarının rengini uzun süre değiştirmeyen Subaşı, pembe boyalı saçlarıyla fanatiklerinin karşısına çıktı.

HER OLAYDAN SONRA YURT DIŞINA ÇIKIYOR

Şeyma Subaşı’nın bu değişimi hayranlarını şaşkınlığa uğrattı. Ek olarak Subaşı’nın Acun’la yaşamış olduğu büyük sıkıntılardan sonrasında yurt dışına çıkması sıkı takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

“ACUN’LA HER ZAMAN BİR DİYALOĞUMUZ VAR”

Yakın süre ilkin YouTube kanalı açan ve günlük yaşantısından kesitler paylaşan Şeyma Subaşı, canlı yayındaki ileti vakasıyla ilgili son videosunda ” Acun’la daima bir diyaloğumuz var ve her şeyi konuşabiliyoruz. Maddi, tinsel, Melisa’yla ilgili ve benimle ilgili. Ben New York’a gidiyorum sonrasında da Miami’ye gidiyorum. Melisa’nın da okulu Miami’ye gittiğim süre dinlence oluyor ve Melisa yanıma gelecek. Acun da o dönem bir ihtimal Melisa’yı alıp Dominik’e gidecek ev sonrasında da bana yollayacak. Miami’de de artık evde kalmadığım için otelde kalacağım. Eee otelde Melisa’yla kaldığım şeyde de doğal olarak ki de Acun karşılıyor. Bunu sormuş oldum, esasen bu onaylanmış bir şeydi bir tek tarihleri konuşacaktık.” demişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans