Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Sıla, konserinde bir hayranı

  • Yaşam
  • 08 Ekim 2019
  • Sıla, konserinde bir hayranı için yorumlar kapalı
  • 1.178 KEZ OKUNDU
Sıla, konserinde bir hayranı

Harbiye’de sahneye çıkan Sıla, Belalım şarkısını okumaya başladığı esnada ön sıralarda oturan bir hayranı “Ahey ahey” diye bağırmaya başladı. Şarkısına bir süre daha devam eden Sıla, daha çok dayanamayınca şarkıyı yarıda keserek kahkaha attı.

Bu sürem 7 gece Harbiye’de konser verecek olan Sıla, önceki akşam sahneye çıktı. Fanatiklerinin karşısında gösterdiği kabiliyetleri ve enerjisiyle dikkat çeken Sıla, şarkı söylerken bir hayranının “Ahey ahey” diye bağırmasına tepkisiz kalamadı.

AHEY AHEY DİYE BAĞIRDI

Şarkıları ve sahne performansıyla olmasıyla birlikte giydirilmiş olduğu elbiselerle sahnede göz dolduran Sıla, Harbiye konserinde hayranlarıyla buluştu. Konseri ön sıralardan izleyen bir adam, Sıla Sezen Aksu’nun Belalım şarkısını okumaya başladığı esnada “Ahey ahey” diye bağırdı.

ŞARKIYI YARIDA KESİP KAHKAHA ATTI

Seyirciden gelen sese aldırış etmeden şarkısını okumaya devam eden Sıla, dayanamayınca şarkısını yarıda keserek kahkaha atmaya başladı. Keyifli anlarıyla dikkat çeken Sıla, “O ne demek ya. Düşünme, düşünme, düşünme” diyerek kahkaha attı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans