Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Soma Tüm ortaklık’in gökdeleni icradan satışa çıkarıldı

Soma Tüm ortaklık’in gökdeleni icradan satışa çıkarıldı

301 madencinin yaşamını yitirdiği madeni işleten Soma Tüm ortaklık, hacizlik oldu. Alacaklı konumdaki hususi bir banka, Soma Tüm ortaklık’in Spine Tower’daki 48 ofisini icradan satışa çıkardı.

Manisa’nın Soma ilçesindeki maden faciasıyla gündeme gelen Soma Tüm ortaklık’in Maslak Spine Tower’daki 48 ofisi, icradan satışa çıkarıldı. İstanbul İcra Müdürlüğü üstünden yürütülen takip işlemi kesinleşti. Bankanın avukatları, Soma Tüm ortaklık’e ilişkin görünen Spine Tower’daki 48 ofis için haciz işlemi yapmış oldu. Satışı istenen ofisler için belirlenen karşılık ise 82 milyon TL seviyesinde.

HER OFİS AYRI AYRI İHALE EDİLECEK

Banka, Alp Gürkan ve oğlu Can Gürkan’a yönelik icra takip edeni başlattı. İstanbul İcra Müdürlüğü üstünden yürütülen takip işlemi kesinleşti. 48 ofis için belirlenen toplam karşılık 82 milyon 420 bin lira. Her bir ofis ayrı ayrı ihale edilecek.

Soma Tüm ortaklık Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gürkan 56 KATTAN OLUŞUYOR

Spine Tower, 9’u yer altında, 47’si yer üstünde olmak suretiyle toplam 56 kattan oluşuyor. Denizden yüksekliği 300 metre, yerden yüksekliği 191 metreye ulaşan Spine Tower’da, 9 bin metrekarelik taban üstünde, 140 bin metrekarelik kapalı, 12 dönümlük yeşil alan, değişik özellik ve boyutlarda 80 daire yer al

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Babalar günü