Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Son günlerin oldukca konuşulan adı İrem Derici’den 5 çarpıcı itiraf!

  • Yaşam
  • 29 Kasım 2019
  • Son günlerin oldukca konuşulan adı İrem Derici’den 5 çarpıcı itiraf! için yorumlar kapalı
  • 956 KEZ OKUNDU
Son günlerin oldukca konuşulan adı İrem Derici’den 5 çarpıcı itiraf!

Meşhur müzisyen İrem Derici’den kendisiyle ilgili 5 çarpıcı itirafta bulunmuş oldu. Derici’nin anılarını sildirmek için tedavi gördüğünü söylemesi ise şaşkınlık yarattı.

Açık sözlülüğü ile malum müzisyen İrem Derici, hayatıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulunmuş oldu. Meşhur müzisyen hususi hayatında rahat sezmek için başvurduğu yöntemle şaşırttı. Derici, depresyonda olduğu dönemlerde görmüş olduğu hususi tedavi sonucu kendini iyi hissettiğini söylemiş oldu.

“FAKE HESAP AÇTIM”

Posta’nın haberine gore, toplumsal medyayı etken kullanan başarıya ulaşmış müzisyen, ilk olarak “Sevmediğim tiplere yorum yazmak için fake hesap açtım” itirafında bulunmuş oldu.

“GAZ SANCISI ÇIKTI”

Aşkta yüzü bir türlü gülmeyen ve bir süredir kalbi boş olan Derici “Yürek yarası diye düşündüklerim gaz sancısı çıktı” diyerek öz eleştirisini sürdürdü.

“KAPILARI AÇTIRIP KONSERE SEYİRCİ TOPLADIM”

Şarkılarıyla müzik sektöründe hatırı sayılır bir yeri bulunan ve konserden konsere koşan Derici, “İki yıl önceki bir konserim dolmayınca kapıları açtırıp izleyici toplamıştım” sözleriyle samimiyetini ortaya koydu. 32 yaşındaki müzisyen ek olarak “Gazetecilerin ilgisini çekmek için bir ara Instagram’da konum belirtiyordum” dedi.

“TEDAVİ GÖRDÜM İYİ GELDİ”

Art arda samimi itiraflarda bulunun İrem Derici, son günlerde konuşulmaya başlanan bellek sildirmeyle ilgili ise “TMS adlı ‘geçmiş anıları sildirme’ programı var. Bunun tedavisini gördüm. İyi geldi” diyerek rahatladığını söylemiş oldu.

YAĞMUR TANRISEVSİN’İN DE AYNI TEDAVİYE BAŞLAYACAĞI İDDİA EDİLDİ

2. Sayfa programının haberine gore, yakın dostu Demet Özdemir’in 3,5 senelik sevgilisi Oğuzhan Koç’la görüntülenen Yağmur Tanrısevsin’in de fena vakaları hatırlamamak için TMS tedavisine başvuracağı iddia edildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans