Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

SP lideri Temel Karamollaoğlu yarın Ali Babacan ile görüşecek

  • Genel
  • 01 Ekim 2019
  • SP lideri Temel Karamollaoğlu yarın Ali Babacan ile görüşecek için yorumlar kapalı
  • 388 KEZ OKUNDU
SP lideri Temel Karamollaoğlu yarın Ali Babacan ile görüşecek

Mutluluk Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yarın AK Parti’den çekilme ederek yeni parti kuracağını duyuru eden Ali Babacan ile görüşecek.

Türkiye siyasetinde hareketli günlere giriliyor. Meclis’in de açılmasıyla birliktesiyaset kulisleri hareketlendi. Bu çerçevede yarın Türkiye için mühim bir görüşme gerçekleştirilecek. Mutluluk Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yarın 15.00’de ‘Türkiye’nin Geleceği İçin Önder Ziyaretleri’ kapsamında, AK Parti’den ayrılarak yeni parti kurma hazırlığı icra eden Ali Babacan ile görüşecek.

BABACAN YIL SONUNDA PARTİ KURACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan yıl sonuna kadar yeni bir siyasal parti oluşturmayı hedeflediklerini açıklamıştı. Karar Gazetesi’nden Ahmet Taşgetiren ve Yıldıray Oğur’un sorularını cevaplayan Babacan, uzun süredir kurulacağı iddia edilen parti hakkında açıklamalarda bulunmuştu.

“Gönlümüzden geçen takvimler 2020’yi göstermeden tüzel kişiliği oluşturmak.” ifadelerini kullanan siyasetçi kendileri için kalitenin fazlaca mühim bulunduğunu ve bu amaçla birlikte çalışacakları ekibi özenle seçtiklerini söylemişti.

Bazı kişilerin de dışarıdan destek vermek istediğini belirten Babacan, “Durum bu kadar kötüyken, Türkiye’nin geleceğiyle ilgili bu şekilde iyi niyetli bir emek verme başlamışken, ben bu çalışmaya katkı vermeliyim diye etik mesuliyet hissedip gelen fazlaca sayıda insan var.” biçiminde konumuştu.

Babacan, partinin ihtimaller içinde adı mevzusunda ise herhangi bir informasyon vermemişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans