Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Süleyman soylu sözleri – siyaset ile ilgili sözler

Süleyman soylu sözleri – siyaset ile ilgili sözler

Sayfa İçeriği

Süleyman soylu sözleri – siyaset ile ilgili sözler

Süleyman soylu sözleri – siyaset ile ilgili sözler, süleyman soylu sözleri twitter, süleyman soylu güzel sözler kısa

Süleyman Soylu sözleri bulunan sayfamızda içişleri bakanımız Süleyman Soylu güzel sözlerini derledik. Siz de beğendiğiniz sözleri sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Zor zamanlar geçer gider, Aslolan, içten bir gülümsemeye vesile olabilmektir…

Sevdiklerimize yarın yakın olmak istiyorsak bugün biraz mesafeli olalım #48SaatHiçÇıkma

Benim güzel, büyük ve güçlü memleketim Hep #BirlikteBaşaracağız

Türkiye’nin son dönemde terörle mücadelesindeki en kritik adım işin içine, terörizmle mücadeleyi de dahil etmiş olmasıdır.

İnsanoğlu, hata yapabilir. İnsanları hata yapmayacak hale getirmeye çalışmanın yanı sıra, trafikteki olası hatalarını telafi edecek bir sistem geliştirmenin de peşinde olmamız lazım. Bu sebeple, trafikte önümüzdeki süreç için önerdiğimiz yaklaşım, Güvenli Sistem yaklaşımıdır

To the EU! Here is difference between you and us: we haven’t lost our humanity… Fortunately… What abt. you??? Avrupa Birliği! sizin ve bizim farkımız; biz insanlığımızı kaybetmedik çok şükür peki ya siz???

Siyasi popülizmle deprem konusunda atılacak adımlar ters orantılıdır.

Büyükelçilere bir tavsiyemiz var, yakında Kandil’in tepesine çöktüğümüzde gidip oraya da sahip çıksınlar yürekleri yetiyorsa dedi.

“Yurtta sulh, cihanda sulh.!” bitti. Artık Yurtta gözü olana, cihanı dar etme vaktidir.!

Mantar tabancası patlasa evlerinden 5 gün çıkamazlar.

Gördüğünüz yerde ayağını kırın suçu bana atın.

O büyükelçiler HDP’nin grup sıralarına oturduğu zaman içim cız etti. Eyvah dedim. Terör örgütüne can suyu veriyorlar, terör örgütüne cesaret veriyorlar ama bir şeyi hem milletimiz hem dünya çok net anladı. Bugün bu ülkeye ihanet ettikleri için içeride olanlar vekil, o gün koltuklarına oturanlar asildiler. Onlar bu toprakların çocukları değiller. Onlar bu toprakların değil bu topraklara başka yerlerden talimat verenlerin ve efendilerinin orada adlarına oturuyorlardı.

Eğer o kızlarımız bir daha dağa giderse, burada Kars’ta sizlerin huzurunda söylüyorum, Allah bana bu İçişleri Bakanlığını haram etsin, haram etsin, haram etsin

Yolumuz bir, sevdamız, gecemiz ve gündüzümüz bir… Uzun ince bir yoldayız

Evimizi terketmeyelim, Şehrimizi kesinlikle terketmeyelim,Üç adım kuralını hiç ihlal etmeyelim,Sabretmeye, inzivaya devam edelim,İnanmaya devam edelim.

Süleyman Soylu Sözleri

Polis zaten bu süreçte gecesini gündüzüne katarak çalışıyor, her dönem fedakarlık yapıyor. Allah onlardan razı olsun

Bir Millet bugün vakarını gösterdi. Şehitlerimizi meleklerle uğurladık. Allah’ım bizi fedai can eden şehitlerimize mahcup etme… Andolsun ki kanınız yerde kalmayacak.

süleyman soylu güzel sözler kısa

Bir ülkenin kaderini, bir Milletin duasını, mazlumların derdini omuzlarında taşıyan lider… Biliriz ki yükünün ağırlığı, ecdadın emanetinden gelir… Liderliğin, cesaretin ve ferasetinle nice yıllara #İyikiDoğdunMilletinAdamı

Bizimkiler sosyal mesafeye alıştılar…

Yine bir ilimizde kumar oynarken yakalananların her birine 3150 TL para cezası… Valimize

Tarih defalarca gösterdi ki biz, Millet olarak birlik olduğumuzda bu topraklarda hiç bir zorluk uzun süre hayat şansı bulamamıştır. Virüsü yok edip güzel yarınları sevdiklerimizle birlikte hep beraber yaşayabilmek için mümkün olduğunca EVDE KALMAYI sürdürelim #VirüsüEvdeYokEt

112 Çağrı Merkezi’nde günün 24 saati Milletimizin hizmetinde olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz

65 yaş ve üstü risk grubunda olan büyüklerimiz evde kalarak sadece koronavirüsten değil, elinde telefonla dolaşıp onları kaydeden etkileşim hastalarından da korunacaklardır

Merhametin son kalesiydik ve yıkılmadık… #ÇanakkaleGeçilmez

HDP, Kandil’in getir götür memurudur, ulağıdır.

Onlar olmadan neyi başardık ki? Çanakkale’de geçit vermediysek onların evlatlarıyla… Ay yıldızı bayrak yaptıysak, kurduysak, Elif’in kağnısıyla, Şerife Bacılarla, Nene Hatunlarla… Tüm kadınların #DünyaKadınlarGünü‘nü tebrik ediyorum

Evlat nöbetindeki anneler bir haykırış ortaya koyuyorlar.

21. yüzyılda Türkiye olarak, üzerimizdeki makûs talihleri, acı kabullenişleri bir bir kırdık ve pek çok olumsuzluğu yenmeyi hep birlikte başardık. Bu noktada yendiğimiz bir makûs talih de trafik meselesidir.

SÜLEYMAN SOYLU KİMDİR?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 21 Kasım 1969’da İstanbul’da dünyaya geldi. Plevne Lisesi ve sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi. 1987’de siyasete girdiği Gençlik Kolları’nda İlçe Başkanı ve İl Başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Süleyman Soylu eşi Hamdiye Soylu’nun mutlu bir evlilikleri var. Biri kız biri oğlan iki evlatları olan Süleyman Soylu ve Hamdiye Soylu, oğlu Engin Levent Soylu’yu, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanı Ahmet Minder’in kızı Saadet Nur Minder ile evlendirdi.

1995-1999 arası Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı, 1999-2002 arasıysa İstanbul İl Başkanlığı görevlerini yaptı.

6 Ocak 2008 ve 16 Mayıs 2009 arası Demokrat Parti Genel Başkanlığında bulundu.

Bir süre siyasete ara vererek 12 Eylül 2010 Referandumunda “evet” tercihini anlatmak için Türkiye’yi dolaşıp “Demokrasi Buluşmaları” adını verdiği bir dizi seminer düzenledi.

2012 Yılında AK Parti’ye katılan Süleyman Soylu 4. Olağan Genel Kurulu’nda MKYK üyeliğine, ardından AR-GE’den sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Daha sonra 2014 yılında Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı oldu.

Süleyman Soylu, 25 ve 26. Dönem AK Parti Trabzon Milletvekili, 24 Haziran 2018’de yapılan Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde de 27. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili olarak seçilmiş; 64. ve 65. Hükümetlerde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, 1 Eylül 2016 tarihinden itibaren de yine 65. Hükümette ve ardından 66. Hükümette de İçişleri Bakanı olarak görev yapmıştır.

Süleyman Soylu 67. Hükümet’te yeniden İçişleri Bakanı olarak görev yapmaktadır. Başarı Sözleri

Sokağa Çıkma Yasağı İle İlgili Sözler

Gökkuşağı Sözleri Kısa Gökkuşağı İle İlgili Güzel Sözler

Gün batımı ile ilgili sözler

Gün batımı ile ilgili sözler Gün batımı sözleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans